Skocz do zawartości
nrl

Crysis

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem o co biega,ale od początku misji w której bombardują okręt, musiałem zjechać ze wszystkimi opcjami na medium (wcześniej tylko cienie na med) i wyłączyć AA (wcześniej 4x).

Gra zaczęła się zachowywać jakbym wyjął 2Gb ramu i wstawił połowe,albo i mniej :(

Czy ktoś też odczuł w tym miejscu tak drastyczny spadek wydajności,czy mój komp mi figle płata ??? :(

 

pzd

nie to normalne, ta gra tak ma.

 

mam pytanie, czy ta cholerna dżungla długo bedzie sie ciągnąć, ile gdzieś tak leweli ?

im dalej tym gra staje sie coraz bardziej monotonna :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie sterowniki do GF 7900 GT są najlepsze do Crysisa? jakie instalować, bo siedze na 94.24 ?

Na VHigh - zmodowane settingi ... najniżej... 4 FPS! :D ale da się grać ;)

Edytowane przez razorBMW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co biega,ale od początku misji w której bombardują okręt, musiałem zjechać ze wszystkimi opcjami na medium (wcześniej tylko cienie na med) i wyłączyć AA (wcześniej 4x).

Gra zaczęła się zachowywać jakbym wyjął 2Gb ramu i wstawił połowe,albo i mniej :(

Czy ktoś też odczuł w tym miejscu tak drastyczny spadek wydajności,czy mój komp mi figle płata ??? :(

 

pzd

U mnie sprawa wygląda identycznie. Gra w pewnym stopniu zachowuje się nieobliczalnie. Ot raz idę ścieżką i mam 20 klatek za chwilę w tym samym miejscu nagle 14.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co tu zrobic?

Rozwalaj mątwy, wkoncu przejscie ci sie otworzy.

 

Jak odpalić ten TAC gun? W becie sobie łaziłem i radośnie siałem chaos i terror, a tu lipa...

Nie mogę załatwić tego huntera na lotniskowcu. Cały czas pokazuje "cel nienamierzony" i tak sobie łażę bez celu na po pokładzie.

Kurde, odkąd obcy wyleźli na powierzchnię, cały czas jest jakaś fajna akcja icon_biggrin3.gif

Hunter, czyli chodzi ci o ten egzoszkielet (ten robaczek ogromny? :D) Ladujesz w niego ile wlezie bazukami, wkoncu pada :) A broń taktyczna przyda ci sie zaraz potem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie sterowniki do GF 7900 GT są najlepsze do Crysisa? jakie instalować, bo siedze na 94.24 ?

Na VHigh - zmodowane settingi ... najniżej... 4 FPS! :D ale da się grać ;)

169.09_forceware_winxp_32bit_international_beta

 

4fps ? da sie grać ? a come on, jakie nosisz soczewki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@FanEk

:lol:

Nie odwołuj się do moich okularów, bo to trochę poniżające :/

Mówię serio, da się grać - sprawdzone, testowane etc.

PS Noszę dość grube soczewki [ tzn.okulary ;)] ale już nic na to nie poradzę, że jak je zdejmę to widże... taki... chyba... rozmyty :unsure: :blink: :? obraz...

Edytowane przez razorBMW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poszukuje linku do configa low -> medium ; medium -> high ; high -> very high do pełnej wersji gry

 

pozdr

 

btw na jakim poziomie trudnosci polecacie grac nie lubei sie meczyc z grą, w demie dalwalem rade na delta ale nie chcem zeby potem sie okazalo ze pozniej sie zatne...

Edytowane przez jaruczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą ukończyłem grę, Wszystko fajnie tylko trochę za krótkie, słyszał ktoś coś na temat dodatku do Crysisa? W ostatniej walce z tym wielkim "czymś" trochę fps'y spadły ale jakoś dałem rade :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja gralem na medium.

wlasnie ukonczylem Crysisa , pozniej zamieszcze screeny z dalszej czesci gry....

Tylko używaj spoilerów bo na forach łądnie screenami jadą :damage_wall:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :) mam problem z Crysisem mianowicie zatrzymałem się w pewnym momencie i już od 2 dni nie mogę ruszyć dalej i postanowiłem poradzić się bardziej doświadczonych kolegów ;) Mianowicie jestem w pomieszczeniach "u obcych" i nie potrafię z niego wyjść. Zdjęcia zamieszczam poniżej:

 

 

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

 

Wcześniej ktoś miał podobny problem ale nie jestem pewien czy jest to ten sam moment w grze, wyżej też znalazłem post w którym pisało, żeby zabić wszystkie mątwy ale ja to zrobiłem i nic nie pomogło.

Bardzo proszę o pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pfff Myślałem, że lecę na następną misję, a tu koniec :lol:

Uparłem się, że obejrzę do końca listę płac. Dłuższa niż w hollywódzkiej produkcji.

 

Gierka w sumie spoko, ale czegoś jej brakuje. Tylko nie wiem jeszcze czego ;) Nie wykorzystali do końca ogromnego potencjału tego silnika. No i trochę zabugowana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różnica między GTS-em 320 a 640 powalająca - 17vs26 klatek w High. Niestety wyłazi brak pamięci na karcie :|.

A taki 8800GT ma dwukrotnie wyższy framerate :blink:

Edytowane przez Zigi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doszedlem do konsensusu z ustawieniami w crysis ;) To co w podpisie i stery wczorajsze od Ati z fixem:

 

1024 wszystko na high oprocz shadows, object details i physics, ktore mam na med i w GPU_bench mam 28fps srednia... czyli tyle samo co 1280 z ustawieniami takimi samymi jedynie shaders na med.

 

BTW z tego testu wynika, ze karty z serii 7900 i 8600 ladnie dostaja po pupie od radkow z serii x1950. Kto by sie spodziewal ;) 1024 med wedlug gamespota:

 

X1950Pro - 33FPSy

vs

7900GS - 17FPSow :lol:

 

Update:

 

Kurcze nie wiem czy to te stery czy co ale sprawdzilem 1024/ Shadows,Objects, Physics, Shaders na MED reszta na High wraz z teksturami i srednio 38.5fpsa!! Plynniutko jak maselko ;)

Edytowane przez Karas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą ukończyłem grę, Wszystko fajnie tylko trochę za krótkie, słyszał ktoś coś na temat dodatku do Crysisa? W ostatniej walce z tym wielkim "czymś" trochę fps'y spadły ale jakoś dałem rade :)

istnieje jeszcze takie cos jak multiplayer no ale coz trzeba miec orginal

 

i tu moje pytanie ( wiem ze bedzie bardzo trudno z racji ze tu same piraty :rolleyes: )

 

jaki jest multiplayer czy warto kupowac

 

aha w media markt jest po 119zl

empik 139zl ----> dlatego kto sie tam pokazuje tego ja nie szanuje

 

crytekowi nalezy sie kilka zlociszow za wlozona prace i za tak wspanialy produkt ale te ea mnie zniecheca

 

cod4 w polsce (mm) jest po 80zl a co jest na przeszkodzie zeby crysis po tyle latal -- ano wlasnie ea ea ea

Edytowane przez akord

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doszedlem do konsensusu z ustawieniami w crysis ;) To co w podpisie i stery wczorajsze od Ati z fixem:

 

1024 wszystko na high oprocz shadows, object details i physics, ktore mam na med i w GPU_bench mam 28fps srednia... czyli tyle samo co 1280 z ustawieniami takimi samymi jedynie shaders na med.

 

BTW z tego testu wynika, ze karty z serii 7900 i 8600 ladnie dostaja po pupie od radkow z serii x1950. Kto by sie spodziewal ;) 1024 med wedlug gamespota:

 

X1950Pro - 33FPSy

vs

7900GS - 17FPSow :lol:

 

Update:

 

Kurcze nie wiem czy to te stery czy co ale sprawdzilem 1024/ Shadows,Objects, Physics, Shaders na MED reszta na High wraz z teksturami i srednio 38.5fpsa!! Plynniutko jak maselko ;)

Kiedyś to 1950 dostawał po [gluteus maximus] od 7900GS, ale jak widać więcej ps radkowi dziś wyszło na dobre :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

istnieje jeszcze takie cos jak multiplayer no ale coz trzeba miec orginal

 

i tu moje pytanie ( wiem ze bedzie bardzo trudno z racji ze tu same piraty :rolleyes: )

 

jaki jest multiplayer czy warto kupowac

 

aha w media markt jest po 119zl

empik 139zl ----> dlatego kto sie tam pokazuje tego ja nie szanuje

 

crytekowi nalezy sie kilka zlociszow za wlozona prace i za tak wspanialy produkt ale te ea mnie zniecheca

 

cod4 w polsce (mm) jest po 80zl a co jest na przeszkodzie zeby crysis po tyle latal -- ano wlasnie ea ea ea

Skoro uwazasz a raczej wiesz ze TU same piraty to po co zadajesz to pytanie, moze powinienes zapytac w sklepie tam na pewno sa same orginaly.

Nastepny co ocenia ludzi jedna miarka.

Ja nie jestam zagorzalym fanem MP ale nawet dla mnie gra sie bardzo ciekawie, szkoda ze sa tylko "ludzkie" zalogi.

Edytowane przez marek-irl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przsiadłem się z Visty x64 na XP i muszę powiedzieć że Crysis chodzi mi dużo lepiej :D

Chyba przejdę sobie singla jeszcze raz, tylko teraz zbadam wszystkie zakamarki :razz:

A u mnie odwrotnie. na Vista x64 i kompie z podpisu - 1280x1024 wszystko med, mam minimum 25fps a średnia ok 35... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam kolekcjonerską i się ciesze :-P Pudełko bardzo ładne, metalowe ale szkoda, że nie ma jakichś gadżetów jak np moneta w Oblivionie.

 

A co do gry hmm jestem wybredny a mimo tego gra mi się bardzo przyjemnie. Gra mi się o wiele bardziej podoba od bardzo schematycznych, prostoliniowych i skryptowanych do bólu gier jak CoD4 czy GoW. Według mnie najlepszy FPS w tym roku.

Edytowane przez Grippem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...