Skocz do zawartości
nrl

Crysis

Rekomendowane odpowiedzi

tez tescik maly zrobilem

1024/FSAA2x/HIGH(cienie med)

 

imho w takich ustawieniach wyglada lepiej niz przy 1280x bez fsaa :)

 

!TimeDemo Run 1 Finished.

Play Time: 44.26s, Average FPS: 45.18

Min FPS: 25.64 at frame 164, Max FPS: 58.22 at frame 118

Average Tri/Sec: 42554296, Tri/Frame: 941809

Recorded/Played Tris ratio: 0.97

!TimeDemo Run 2 Finished.

Play Time: 44.36s, Average FPS: 45.09

Min FPS: 25.64 at frame 164, Max FPS: 58.22 at frame 118

Average Tri/Sec: 42498928, Tri/Frame: 942520

Recorded/Played Tris ratio: 0.97

!TimeDemo Run 3 Finished.

Play Time: 44.56s, Average FPS: 44.88

Min FPS: 25.64 at frame 164, Max FPS: 58.22 at frame 118

Average Tri/Sec: 42252736, Tri/Frame: 941390

Recorded/Played Tris ratio: 0.97

 

wzgledem dema doszlo okolo 10fps \o/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam tu żadnego problemu - po zatopieniu statku przez siły powietrzne trzeba tylo zestrzelić helikopter - używasz wyrzutni rakiet i voila :) Potem lądują twoi kolesie, przeskakujesz przez płotek, odprawa u gostka siedzącego w czołgu i następny etap.

Tak, tyle, ze ten helikopter caly czas mi ucieka i jest zbyt wysoko by go trafic (ledwo go widac, tylko pod zoomem). To chodzi o ten, ktory odpowiada zielonej kropce na radarze ? Dostalem save'a zaraz za tym momentem bo juz nie wytrzymalem, ale powiedz, czy to o to chodzi i jaki jest na niego sposob (jesli to o tym samym helikopterze mowimy). W ogole czasem to nie moj helikopter ? :P

Jak dla mnie to full łazi lepiej od demka, gram na 1024-768, detale wysokie tylko cienie średnie, bez aa i anizo i w sumie nie jest źle, potrafi co jakis czas przycinać ale tak jak piszę nie jest źle, wiadomo nie jest to super płynnie ale grać spokojnie idzie, demo na tych ustawieniach chodziło gorzej, jak co to grafa łazi na 600/1750, proca jeszcze trochę podkręciłem na 2850, system świeżo po formacie :D, co do gry to jak na razie mi się podoba. Gram na sterach 163.71.

Gdzie Wy macie w tej grze mozliwosc ustawienia anizo ? Podobno to ono sporo pozera a ja tam w opcjach nie widze takich ustawien

@Bodpoq - ten dziadek wygląda nieziemsko :) Jak narazie najbardziej realistycznie wyglądająca postać jaką widziałem w grach :) No i fajną minkę ma na tym screenie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyszly nowe sterowniki Beta 169.09.Poprawiaja ogolna wydajnosc, odbicia w wodzie oraz daja wsparcie dla SLI. Jakies zauwazalne roznice ?? Jaki faktycznie przyrost mocy jest w SLI ?? (Ja narazie nie moge przetestowac bo w pracy jestem od 6 do 18 :-)

 

XP 32 bit http://www.nvidia.pl/object/winxp_169.09_pl.html

XP 64 bit http://www.nvidia.pl/object/winxp64_169.09_pl.html

Vista 32 bit http://www.nvidia.pl/object/winvista_x86_169.09_pl.html

Vista 64 bit http://www.nvidia.pl/object/winvista_x64_169.04_pl.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i kurier dojechał, a tak wygląda Edycja Kolekcjonerska.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Zabieram się za instalowanie i sprawdzenie MP.

 

PS.

Właśnie zauważyłem, że dodatkowy pojazd do odblokowanie co jest w wersji EK ma osobny klucz tzn. gra ma własny klucz i jest specjalny klucz do odblokowania amfibii.

Edytowane przez mastertab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

v1per86, anizo można ustawić z poziomu sterowników.

Dotarłem dziś w nocy do etapu: portu z którego nawala artyleria i powitała mnie taka klatkologia jakiej w całej grze d tej pory nie miałem. Scenka początkowego lądowania i rozmowy z miejscowym oficielem pod ostrzałem to już nawet nie był pokaz slajdów. Ciekaw jestem czy macie podobnie. Mi to wygląda na zapychanie się pamięci po pewnym czasie i przy zmianie etapów ciągiem bez wyłączania gry ponad 2,5h (vista po zamknięciu gry mimo 2GB dochodziła do siebie od czarnego poprzez widoczny proces ładowania swoich poszczególnych komponentów). Możliwe iż jest to po części wywołane moim nieco pobłażliwym traktowaniem tego co w owej pamięci siedzi bo wolnego na luzie mam 600MB. Ciekawe jak sprawa będzie wyglądała przy 4GB systemowej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość OpenSource

może mi ktoś powiedzieć czy przy walce z tym "robokrabem ;) "

gra wygląda tak samo jak na trailerze z przed kilku miesięcy :]

http://www.gametrailers.com tutaj mozesz zobaczyc na wlasne oczy !!! :mur:

 

nie ma to jak robic jeszcze wiekszy burdel w topicu.

czasami mam wrazenie ze niektorzy nie skonczyli podstawowki spamujac forum glupimi pytaniami...

 

A moderatorzy to sa chyba tylko od banowania na tym forum...

 

40 zakladek i 30 o bzdurach... w innych topicach normalne posty, tutaj przedszkole...

Edytowane przez OpenSource

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma to jak robic jeszcze wiekszy burdel w topicu.

Piękna samokrytyka.

 

czasami mam wrazenie ze niektorzy nie skonczyli podstawowki spamujac forum glupimi pytaniami...

A czy ty już skończyłeś podstawówkę?

 

A moderatorzy to sa chyba tylko od banowania na tym forum...

Cały misterny plan fpizdu. Odkryłeś prawdę...

 

40 zakladek i 30 o bzdurach... w innych topicach normalne posty, tutaj przedszkole...

Pozwól, że ci ułatwię. Nie będziesz od teraz musiał uczestniczyć w tym przedszkolu. Miło było poznać weqweq, morita-san. Now die!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękna samokrytyka.

 

A czy ty już skończyłeś podstawówkę?

 

Cały misterny plan fpizdu. Odkryłeś prawdę...

 

Pozwól, że ci ułatwię. Nie będziesz od teraz musiał uczestniczyć w tym przedszkolu. Miło było poznać weqweq, morita-san. Now die!

Kolejny ban za nic...

...a myszy dalej harcują...

 

PS Ja też pewnie zaraz dostane bana. :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marrrcin

 

jak zaczynasz kogoś bronić to chociaż napisz coś sensownego. Możesz mi również wytłumaczyć co post OpenSource ma wspólnego z moim??

 

ps.

może się ktoś również odnieść do tego filmiku z 2006r

 

http://www.gametrailers.com/player/usermovies/127682.html

grafika na nim niszczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może mi ktoś powiedzieć czy przy walce z tym "robokrabem ;) "

 

gra wygląda tak samo jak na trailerze z przed kilku miesięcy :]

 

 

Masz na myśli to?

Dołączona grafika

 

Czy u kogoś w Directx10 wygląda Crysis tak jak na powyższym screenie?

Edytowane przez niko2003

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, tyle, ze ten helikopter caly czas mi ucieka i jest zbyt wysoko by go trafic (ledwo go widac, tylko pod zoomem). To chodzi o ten, ktory odpowiada zielonej kropce na radarze ? Dostalem save'a zaraz za tym momentem bo juz nie wytrzymalem, ale powiedz, czy to o to chodzi i jaki jest na niego sposob (jesli to o tym samym helikopterze mowimy). W ogole czasem to nie moj helikopter ? :P

Helikopter pojawia się u mnie chwilę po zatopieniu okrętu i zaczyna strzelać - lata nisko i mam go w zasięgu broni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz na myśli to?

 

 

Czy u kogoś w Directx10 wygląda Crysis tak jak na powyższym screenie?

 

nie, chodzi mi o to czy przy walce z tym robokrabem :D są takie same efekty jak w filmik z przed kilku miesięcy.

 

edit.

wyżej dałem nawet screena

Edytowane przez Nierealny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koniec.

Tyle bylo gadania ze 10godz. ja bawilem sie wspaniale przez ponad 18 ( kozystajac z chorobowego), nie wykonalem tylko 2 dodatkowych misji i staralem sie eliminowac jak najwiecej koreancow i obcych i tylko raz utknolem na chwile. Jak dla mnie najlepsza gierka w jaka gralem, warto bylo tyle czekac.

Pozostaje tylko zal ze to koniec. :cry:

 

Tutaj sa wszystkie moje screenshots. KLIK

Edytowane przez marek-irl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I teraz multi - po to jest ta gra :).

Na serwerach luda, że aż hej mam nadzieję, że wieczorem będzie coś więcej bo wszedłem po południu to na 30-40 dostępnych serwerów 2 były pełne, na około 10 bawiło się 1-3 graczy, reszta pusta. Może być to spowodowane tym, że gra jest świeża i większość gra na piratach, wczesną porą (13-14 to chyba za wcześnie).

 

W pelnej wersji nie da sie juz ustawic ultra high na windows xp/2003 ??? Zmienilem configi i nic to nie dalo... poza tym gra chodzi 4 razy wolniej (naprawde 4 razy!!) od dema... o co chodzi??

Nie wiem u mnie na DX10 gra działa tak samo jak demo 20-30 fps na ultra high 1280-1024 bez AA, a MP przy takich samych ustawieniach działa o wiele szybciej.

Edytowane przez mastertab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tego... jeszcze wczoraj w demie na ultra high i 16xQ aa mialem >20fps ... a po zainstalowaniu pelnej wersji mam <10fps ... o co chodzi... :/ Czy ktos z ULTRA moglby powiedziec ile ma fps w grze przy ultra high i 16xQ ?? (na windowsie XP)

Edytowane przez flasht

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie do crysis mnie nudzi :-P , te łażenie po wyspie coś jak w far cry, mam nadzieję że im dalej tym będzie lepiej bo teraz wieje nudą.

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...