Skocz do zawartości
nrl

Crysis

Rekomendowane odpowiedzi

Niech ktoś poda swoje ustawienia grafiki w crysis na karcie 7900/8600 i jak mu to chodzi.

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czołgi są dosyć wytrzymałe. Trzeba strzelać w bardziej czułe miejsca tak jak w rzeczywistym świecie (tył, gąsienice)

 

maruh: A sam sobie nie potrafisz odpowiednio ustawić na swoje potrzeby?

Edytowane przez Miazga82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech ktoś poda swoje ustawienia grafiki w crysis na karcie 7900/8600 i jak mu to chodzi.

xp sp2 169.09 32bit, komp jak z siga, gpu jeszcze bez oc, 1024x768 wszystko high, avg 15-23fps, czeste zacinki przy naparzankach, bo mało ramu, chodzi lepiej niż demo.

oczywiście nic nie mówie że gra sie komfortowo :D

 

może ktoś podać pliki na xp na vhigh ? bo nie moge znaleźć tego...

edit: 800x600 vhigh i chodzi gorzej niż 1024 high, wiem wiem z czym do Crysisa, ale sprawdzić chciałem :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie rozwalenie czołga zajeło po 3 pociski na każdy, waliłem z góry i z tylnego boku bardziej

Dobra na stacji byla jeszcze jedna wyrzutnia... wiec sie udalo ;-)

 

Troche beznadziejne jest to, ze jak sie przejdzie gdzies gdzie miala byc jakas scenka, ale przed wykonaniem misji do tej scenki to sie nic nie dzieje... a pozniej juz jestes tam drugi raz i nagle wszyscy sie bronia i ze niby cos sie stalo przed chwila... tak np. z trupem tego doktorka mialem. Za pierwszym razem jak tam bylem to nikogo tam nie bylo a bohater wcale sie nie zdziwil ze widzi jakiegos trupa z zoplami w plecach.

Edytowane przez flasht

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wam powiem, ze da sie grac na starszym sprzecie. komp jak z siga, wszystko na minimum, 1280x1024 i gitara. Moze grafika nie jest b.dobra :) ale da sie grac, czasem tylko doczytuje, a tak to plynnie chodzi. Narazie tylko chwile gralem bo nie mam czasu. Ale jutro moze cos pogram dluzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem ze z 1gb ramu nei ma co podchodzic do crysisa no chyba ze chce sie klac i wyzywac przy kazdym doczytywaniu. O ile jeszcze przez pierwsze trzy misje z teksturami na medium jest raczej ok o tyle w czwartej misji sie nie da grac, mieli przez caly czas. Tak wiec musze poczekac na dodatkowy ram bo tekstur na low nie mam zamiaru ustawiac bo gra wyglada wtedy jak rzadka kupa (manieq1 bez obrazy ;) )

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak sie korzysta z tej je***** brroni taktycznej ? :D Bo CALY czas jest 'nie znaleziono celu' . Mam zniszczyc ten egzopancerz na statku. Wystarczy w niego caly czas ladwowac czy jednak lepiej uzyc tej broni?

 

Ps. gralem caly czas na high (shadows i shaders medium) i 1280x1024 ale kiedy 'nastala' zima musialem obnizyc wszystko na medium bo ffs byl rtzedu 10fps :D tak samo teraz na statku. MASAKRA. Nadmienie tylko ze specjalnie do gry podkrecilem wyzej proca na 333x10 , ramy na @830mhz, + stery 169.09 :D

Edytowane przez Itachi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika ?

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

 

screeny robione w rozdzielczosci 1920x1200 ; 1680x1050 ; 1440x900 aa off af16x vsync on DX9 Very HIGH MOD Gra jest bardzo dobra. Przydał by się jedynie fps wiekszy, zeby duzo nie wymagac +10fps :wink:

 

Nastepnym razem jak chcesz wrzucic 10mb w zdjeciach to uzyj mozgu i taga spoiler/miniatur z ostrzezeniem o rozmiarze...

//Orgiusz

Edytowane przez Orgiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne fotki Blue (widzę że 2xR600/rv670 niewiele mi chyba pomoże), ale spoilerek by się przydał. Stronka waży kilka ton :lol:

 

Zajefajna ta gierka. Na początku bieg na orientację w stylu dowolnym. Po wyjściu z góry miła odmiana od tropików - klimatyczna zima + sporo zaskryptowanej akcji.

Przyjemne widoki podczas lotu, ale sterowanie latawcami na mój gust debilne. Chciałbym tu kopię rozwiązania z BF2/2142.

 

A w ogóle to wyrwałem kolekcjonerską za 119+11zł :lol:

Edytowane przez MariuszDW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh.. dopiero jak powiedziales ze spotkam kilku kolesi skapowalem.. spotkalem ich.. ale to sporo wczesniej.. gierka ma taki fajny bug, ze wcale nie trzeba wziac tac gun'a aby wyjsc na zewnatrz.. a potem sie meczy czlowiek i nie wie co zrobic bo sie za nim dzrwi zamykaja :P

Edytowane przez johnny00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto kupic ta gre jak mam jedynie c2d@3.15 i 7900GS? ramu 4GB. Jutro bede w Szczecinie w empiku i nie wiem czy kupic.

1024x768 high xp pograsz powiedzmy "komfortowo" . Edytowane przez FanEk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grrr czy tez macie tak ze biegajac po takim lotniskowcu ( mapa mp ) jak podejdziemy blizej stojaka z pociskami to.. znika?! fuck , takie buble zeby przeszły, nie kumam tego badziewia. no a poza tym depiero w MP boli ze nie mozna detali...

w ogole macie tez te wqrrwijace zgrzyty z dzwieku podczas gry? nie zeby cos, ale, cholera, w demie tego nie mialem... i faktycznie momentami gra bardziej tnie niz demo ( np sekwencja-filmik konczaca demo... ). no ale ogolnie gra jest fajna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazlem cos takiego, moze kogos to zainteresuje ja jeszcze nie sprawdzalem jak to wyglada i czy zeczywiscie jest wzrost FPS.

 

___KLIK___

sprawdziłem, załadowałęm MEDIUM, kamienie na poczatku wyglądały jak trujkaty, pozniej było ok, dało może ze 2 fps, coś okroili, niewarto z tym grzebać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, przed chwila sprawdzalem i to nic ciekawego, cos okroili, cos podkrecili ale cudow nie ma ;) Dziwne ze nie mozna wlaczyc cieni w grze w przypadku SM2.0. Dzisiaj przy okazji dlubania z nfsps i ograniczeniem sm do wersji 2.0 z ciekawosci wlaczylem crysisa i przy tych samych ustawieniach co w sm3.0 mialem duzo wiecej klatek, ucieszylem sie z poczatku ale po chwili zauwazylem ze nie ma nawet najmniejszczego cienia :lol: Zmiana opcji cieni w menu nic nie dawala. Moze dlatego ze cienie bardzo obciazaja grafe...nie wiem...moze. Ale jak ktos cierpi na niski framerate i nie przeszkadza mu brak cieni to polecam to zrobic (wylaczyc je) ;) Dochodzi sporo fpsow. No mi niestety nie odpowiada takie cos, wyspa bez cieni wyglada zupelnie inaczej, nawet na low ale musza byc.

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak odpalić ten TAC gun? W becie sobie łaziłem i radośnie siałem chaos i terror, a tu lipa...

Nie mogę załatwić tego huntera na lotniskowcu. Cały czas pokazuje "cel nienamierzony" i tak sobie łażę bez celu na po pokładzie.

Kurde, odkąd obcy wyleźli na powierzchnię, cały czas jest jakaś fajna akcja :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co biega,ale od początku misji w której bombardują okręt, musiałem zjechać ze wszystkimi opcjami na medium (wcześniej tylko cienie na med) i wyłączyć AA (wcześniej 4x).

Gra zaczęła się zachowywać jakbym wyjął 2Gb ramu i wstawił połowe,albo i mniej :(

Czy ktoś też odczuł w tym miejscu tak drastyczny spadek wydajności,czy mój komp mi figle płata ??? :(

 

pzd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...