Skocz do zawartości
nrl

Crysis

Rekomendowane odpowiedzi

nie szkoda wam czasu na te configi....

rozumiem sli 88gtx...

 

btw. ostatni screen wydaje mi sie że to są poprostu cienie i detale obiektów podniesione na vhigh, tyle.

Edytowane przez FanEk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale sam zobacz jakie to jest pokręcone:

 

POPATRZCIE NA DROGĘ:

 

Config od Gregora

Dołączona grafika

 

Config od Carsona

Dołączona grafika

 

@Gregor proszę Cię zmień w swoim configu tylko cienie na vhigh i nic więcej nie zmieniaj i zapodaj mi config. Coś czuję, że to będzie wtedy najlepszy config na ziemi ;)

Edytowane przez LCC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholera jasna !!!! Kupiłem oryginał wsadzam płytę i jej nie czyta :( . Wymienili mi nosnik i dalej nie czyta :( . Na necie znalazłem , że HP DVD 840i nie czyta gier wydanych przez EA. Co jest do diazka ?? Zupdatowałem firmware w tym dziadowskim hp i lipa :(. Jest jeszcze jakas opcja?? Napęd inny kupic to bez sensu :(.

Edytowane przez Gregor1230

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak , ale co na cracku bede jechał na multi?? Bez sensu mam nadzieję , że bana nie dostanę ;/.

Jestem taki zły i tak powiem - hp dziadowska firma , dziadowskie płace i wogóle żal mi tych ludzi co u nich pacują za 1800zł !!!

Edytowane przez Gregor1230

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale macie zabawe :D

zmiencie sobie w moim configu shedry terenu na 2 i rendering na 3, zwiekszcie textury cienie i oto super szybki config na 8800 i porownajcie screny ;d

 

Do zmiany:

 

e_max_entity_lights = 7 na 10

r_FillLights = 7 na 14

q_ShaderTerrain = 1 na 2

q_Renderer = 2 na 3

q_ShaderGeneral = 1 na 2

r_UseEdgeAA = 0 na 2

r_MotionBlur = 0 jasli ktos lubi to na 3

e_shadows_max_texture_size = 512 na 1024

 

POZDRAWIAM ;]

 

Acha textury na HIGH i restart gierki (reszty opcji w grze nie ruszac, z tego co zauwazylem nawet anty przerzuca na ustawiena HIGH co jest bezsensu no ale coz taki urok gry )

Edytowane przez Sisay1982

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak , ale co na cracku bede jechał na multi??

Z ostrożności procesowej pragnę podkreślić, iż stosowanie programów typu „crack” wiąże się z fazą użytkowania programu, nie zaś uzyskania, które było w pełni zgodne z wolą osoby uprawnionej, i może stanowić co najwyżej naruszenie umowy cywilnoprawnej, nieskutkujące jednak jakąkolwiek odpowiedzialnością karną

Tak się będziesz bronił w sądzie jakby co ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteście śmieszni. Przerzucacie się configami i robicie jakies cuda niewidy zeby droga miała lepszą teksturę? czyzby grafika sie tylko liczyla? A gdzie fun z gry? Przykre, bardzo przykre... :-|

Gdybys mial cos w okolicach 8800 to tez bys grzebal...nawet z ciekawosci ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sideband az wstyd ze dzwieku nie podpiales pod vhigh ;) poza tym wiedze ze pozwiekszales po prostu maksymalna rozdzielczosc poszczegolnych tekstur i "dynamiczne chmury" (generalnie wartosci w gore :D)

Miało ładnie wyglądać , a nie ładnie brzmieć :wink:

 

Można też ustawić wode tak , by w pierwszym levelu sięgała do hammera :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholera jasna !!!! Kupiłem oryginał wsadzam płytę i jej nie czyta :( . Wymienili mi nosnik i dalej nie czyta :( . Na necie znalazłem , że HP DVD 840i nie czyta gier wydanych przez EA. Co jest do diazka ?? Zupdatowałem firmware w tym dziadowskim hp i lipa :(. Jest jeszcze jakas opcja?? Napęd inny kupic to bez sensu :(.

Mi po włożeniu płyty do napędu najpierw dokładnie 12 razy cyknie i potem dopiero czyta. Nie wiem czy to cecha płyt DL, czy coś innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jak ma być :) Będzie POM ale droga będzie zrypana. Co zrobisz aby droga była ładna a był POM? Chcesz grać w grę z taką drogą... bo ja nie :) Ta gra jest powalona.

 

Gregory w swoim configu też ma POM wyłączone... a qqrydza na nim grał i zachwalał :)

 

Dołączona grafika

Edytowane przez LCC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To niech zobacza jak wygladaja kamyczki na zboczach i sciezkach, czy sa rownie wyraziste i wypukle. Zobacz moze (z wlaczonym pom) opcje r_EnvTexUpdateInterval, daj ja na 0.03 albo jeszcze mniej 0.01

 

Sideband, jaki facet nie lubi wypuklosci :lol:

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja tez mam pytanie. właśnie jestem na lotniskowcu i mam to działo i nie mogę namierzyć tego wielkiego stwora. Raz próbowałem czy po wczytaniu będzie ok czy to jakoś inaczej się namierza ???

i próbowałem jeszcze raz i ch...! Jak zmienie na to działko to pokazane jest cały czas nad celownikiem "NIE namierzono celu". Trace całą amunicje i nic . Ostatni komunikat to jest od tej Heleny że cośtam go osłabia. Weźcie poradzcie coś bo nie chce mi sie wkurzać nad tym. dzieki

 

wczesniej mówiliscie że w końcu sie namierzy!! ale ile trzeba czekać i w co celować ?? teraz grałem z 15 minut i lipa nie da rady namierzyćbiore lornetke i niby pokazany jest ten egzocostam ale nie da rady nic zrobic i nały czas nie namierzone powiedzcie ilo to jeszcze diadostwo potrwa bo to bug wielki tej gry????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi po włożeniu płyty do napędu najpierw dokładnie 12 razy cyknie i potem dopiero czyta. Nie wiem czy to cecha płyt DL, czy coś innego.

http://www.incrysis.com/forums/viewtopic.php?id=14759

Wina nagrywarki w moim przypadku. Tak jak napisałem firma hp to badziew.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zapodaj cfg obadamy . Za Chiny nie moge uzyskac takiej jakosci.

i nie uzyskasz. sporo wczesniejszych filmikow bylo renderami robionymi na potrzeby promocji - gdzies przemknal mi wywiad z goscmi, ktorzy to robili dla ea/crytek. takim filmikiem jest np. ta akcja z czolgami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i nie uzyskasz. sporo wczesniejszych filmikow bylo renderami robionymi na potrzeby promocji - gdzies przemknal mi wywiad z goscmi, ktorzy to robili dla ea/crytek. takim filmikiem jest np. ta akcja z czolgami.

dokładnie, wiele filmików było podrasowywanych na potrzeby promocji, tylko że ten screen nie jest z filmiku renderowanego, to był gameplay i taką grafike da sie uzyskać "prawie" ;) jak napisał Blue. Edytowane przez FanEk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...