Skocz do zawartości
nrl

Crysis

Rekomendowane odpowiedzi

Ustawienia VHigh pod Xp to jest to samo co wlaczenie opcji Vhigh w grze pod Vista.

Mylisz sie. Wg mnie zeby odpalic vhigh w dx9 pod vista musisz po prostu podrzucic ten konfig jak w przypadku xp tylko, ze gre odpalasz w trybie dx9 i ustawiasz high ;)

 

o ten z poprzedniej strony http://rapidshare.com/files/65472180/Crysi...oFrag_.zip.html

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jest tak zabugowana , że się w pale nie mieści. Musiałem kilka razy zapodować wcześniejsze savy , bo chyba skrypty nie wchodziły , wnikająca broń w podłoże to normalka.

 

Dołączona grafika

 

Hot Shots , ręczniawka w samolocie :lol2:

 

 

Lekki zefirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardziej sprecyzuje moja poprzednia wypowiedz, zeby nie bylo niejasnosci. Ustawienia w plikach konfiguracyjnych Vhigh pod xp sa identyczne z tymi uzywanymi w viscie w trybie Vhigh. Po prostu, zeby oszukac gre wycina sie wszystkie ustawienia z Vhigh Details i wkleja w miejsce High Details. nastepnie gra ustawiona w trybie High details kozysta z podstawionych ustawien Vhigh. A zeby zagrac na viscie pod dx9 tak jak pisales trzeba ten tryb wymusic i podmienic pliczki czy wyedytowac tak jak pod xp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak oni to robią ale ten config od FRAGA jest gorszy od tego co dał CarsonPoland, a miał być lepszy.

 

Tak wygląda config od FRAGA:

Dołączona grafika

 

A tak od CarsonPoland:

Dołączona grafika

 

Różnica jest widoczna gołym okiem, na czerwono.

 

Config CARSON'A jest lepszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buenos dias.

:D

 

Screen'y z konfiga od Grundiga.

:wink:

 

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafika

 

Wygląda super i chodzi bardzo dobrze.

 

A tu jest już wszystko czego brakowało mi w poprzedniej konfiguracji.

 

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

 

I w tym momencie viśta wio bo na ikspeku jest znacznie szybciej.

 

Dzięki.

 

A tak przy okazji... czy mogę liczyć na wskazówkę co mam zrobić by na sterownikach 169.04 mógł kręcić rt v2.05?

Edytowane przez qqrydza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No masz ten na rapidzie... nawet na tej stronie jest link. Plik dla xp z ustawieniami very high. Wygląda niemalże :D jak dx10.

Gregor obiecał popracować nad nim... już nie graficznie ale w aspekcie fizyki.

 

Czekam z niecierpliwością.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze używałem w tym ostatnim etapie autosave i nic się u mnie nie działo dziwnego. Bez najmniejszych problemów. W przypadku misji zimowej (tej z niedogrzanym kolegą ;)) problemem nie było zacięcie gry a fakt iż stworki ukryły sie w budynku i miały gdzieś napadanie do momentu mojego ataku.

Ciekawe z czego wynikają owe błędy u innych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakładanie nowego tematu było błędem.

Wczytaj ostatni autosave i nie używaj quicksave (F5) po strąceniu ostatniego działka, wtedy skrypt powinien działać. W niektórych miejscach używanie F5 powoduje niedziałanie skryptów.

dziękuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja tez mam pytanie. właśnie jestem na lotniskowcu i mam to działo i nie mogę namierzyć tego wielkiego stwora. Raz próbowałem czy po wczytaniu będzie ok czy to jakoś inaczej się namierza ???

i próbowałem jeszcze raz i ch...! Jak zmienie na to działko to pokazane jest cały czas nad celownikiem "NIE namierzono celu". Trace całą amunicje i nic . Ostatni komunikat to jest od tej Heleny że cośtam go osłabia. Weźcie poradzcie coś bo nie chce mi sie wkurzać nad tym. dzieki

ile trzeba czekać

Edytowane przez marcin kowal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba dłuższy czas celować w ten właz czy wyrzutnie i samo się aktywuje. Po prostu wyceluj w to miejsce i czekaj aż samo się aktywuje i później pierdyknij i już. Wiem, że jest ciężko bo Cię napierniczają alieny ale to takie utrudnienie zadania i już ;)

 

P.S. na poziomie trudności Wysokim jest masakra, a na Delta jest to praktycznie nie możliwe :)

 

Z innej beczki, czy ktoś mógłby to zassać i wsadzić na np. Rapida czy coś innego, bo nie mogę tego ściągnąć.

http://www.filefactory.com/file/73cf3b/

Podobno bardzo upiększa on grafę w Crysisie.

Edytowane przez LCC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy więcej nie patrz na mnie takim wzrokiem...

:-D

 

http://rapidshare.com/files/72745366/CVarGroups.rar.html

 

... by Gregor1230.

To w końcu ,który lepszy? Porównywałeś ten od Gregora i ten od Carsona ? Bo różnica na screenach ,które wrzucił wcześniej jest na korzyść Carsona. Przynajmniej jeśli chodzi o piasek na plaży. No i cienie troszkę inne.

 

EDIT: LCC bez problemu da się ściągnąć. Ale masz:

 

http://rapidshare.com/files/72867690/crysis_tweak.rar.html

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proste i logiczne bo cienie u mnie zostwiłem na high a nie na vhigh- i tak są piękne i fps nie spada az tak.

A tak pozatym mam i ja ;). Za dobrą robotę się nagradza. Czas na multi :).

post-7299-1196258225_thumb.jpg

Edytowane przez Gregor1230

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm jeśli chodzi o wygląd piasku to u mnie tak to wygląda.

 

Def config z ustawieniami na HIGH:

 

Dołączona grafika

 

config,który dostałem od sideband'a

 

Dołączona grafika

 

No i ten config z http://www.filefactory.com/file/73cf3b/

 

Dołączona grafika

 

W tym sieband'a musiałem za bardzo namieszać z cieniami i teraz w ogóle ich nie ma. ;) Jak dla mnie różnica na korzyść tego ostatniego konfiga. Po za tym wszystko jakby bardziej świeci. Nie wiem czy to HDR mocniejszy czy co.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba dłuższy czas celować w ten właz czy wyrzutnie i samo się aktywuje. Po prostu wyceluj w to miejsce i czekaj aż samo się aktywuje i później pierdyknij i już. Wiem, że jest ciężko bo Cię napierniczają alieny ale to takie utrudnienie zadania i już ;)

było wyżej - to przez skrypty a nie przez zbyt krótkie namierzanie hahah

trzeba przejść całą rozwałkę bossa bez F5, to skrypty zadziałąją (podobno)

 

 

 

P.S. na poziomie trudności Wysokim jest masakra, a na Delta jest to praktycznie nie możliwe :)

chyba sobie żartujesz. Ja całego Crysisa przeszedłem na Delta, bo sucharem totalnym jest dla mnie Koreańczyk napieprzający po angielsku ;P a poziom IQ żołnierzy/obcych w tej grze straszna kiła (na Delta - na innym nie wiem-nie grałem). Jest gorzej niż w Far-cry.

Ale cóż - AI to nigdy nie będzie MULTI w sieci ;)

 

 

 

Hmm jeśli chodzi o wygląd piasku to u mnie tak to wygląda.

[...]

W tym sieband'a musiałem za bardzo namieszać z cieniami i teraz w ogóle ich nie ma. ;) Jak dla mnie różnica na korzyść tego ostatniego konfiga. Po za tym wszystko jakby bardziej świeci. Nie wiem czy to HDR mocniejszy czy co.

ten trzeci obraz to jakaś mega-porażka :D

najgorszy

2-gi bez cieni

wiec i tak nejlepiej wygląda pierwszy

 

;)

Edytowane przez dia8el

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bardziej zwróciłem uwagę na szczegółowość piasku ,która na 3 screenie wydaje się być lepsza. Nie przyglądałem się zbyt uważnie, roślinności i pozostałym. Jak ktoś ma ochotę to niech zrobi lepsze porównanie tych konfigów.

 

Co do 2 screenu sprawdziłem z poprawnie włączonymi cieniami i wyglądają lepiej od tych z 3 screena. Te to rzeczywiście jakaś porażka. Do tego wszystko tak u mnie świeci i te kolorki jakieś inne. Na razie zostaje przy tym od Carsona.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sprawa jest z configami:

 

Gregor:

+ więcej szczegółów na drogach i ziemi

- mało szczegółów na dalszych obiektach

 

Inne:

- mało szczegółów na drogach i ziemi

+ więcej szczegółów na dalszych obiektach

 

I co tu teraz wybrać.

 

@Gregor zrób tak swój config aby cienie były na maxa i dalsze obiekty też i wtedy będzie wypas :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...