Skocz do zawartości
GenghisKhan

8800gts - 65nm

Rekomendowane odpowiedzi

To widzieli?:)

 

3DMark'06 Single Card WR... by Hicookie and T_M

XFX

GPU: 1130MHz / Shader: 2868MHz -LN2

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

wiecej:

http://www.xtremesystems.org/forums/showthread.php?t=170840

--------------------------------------

 

No chyba wezme tego asus-a od arche... cena wzgledna, a na 1GB ver nie chce mi sie juz czekac...

Wyslalem maila do Gainwarda z zapytaniem czy i kiedy wydadza GTS 1GB... zero odzewu...

Edytowane przez RaKLeZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś mało popularne te nowe GTSy, chyba muszę kupić jednego :) Ale jak tak patrzę na ceny GT na Allegro 900zł i GTSa 1140zł zastanawiam się nad sensownością tego posunięcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GTS dopiero co wyszedl,wiec musza sobie ludzie przyciac :E

 

takie pytanie podsumowujace. ktory najladniej sie kreci ktory ma najcichsze chlodzenie i ktory najbardziej sie oplaca kupic?

bo z tego co widze msi np jest bardzo ladnie podkrecony... do 730 rdzen, gorzej pamieci...

 

za to np asus jest tanszy o jakies 100zl

bfg pomiedzy reszta bo 675 rdzen

reszta z tego co widze po 650 i ceny z reguly okolo 235 funtow..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sprawdzałem , wszystko na oryginalnym chłodzeniu , zaraz zapodam na max obroty i zapuszcze ten sam test .

 

 

EDIT :

 

No i po teście - suszarka niesamowita :blink:

 

Dołączona grafika

 

Temperatura max jaka była to 62 stopnie , wcześniej powyżej 80 :mur:

Edytowane przez Hans15336

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

Rdzen moglby pojsc mimo wszystko troche wiecej-rewelki nie ma,pamiec poszla ladnie,Q66 tylko 3Ghz a wynik lepszy o 700pkt niz e67@3.88Ghz,Quadro daje kopa w 06,podkrec jeszcze tego gniota to wyniki sporo skocza ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie moge tego gniota dać na więcej bo mi się wiesza system :-( , to już mój czwarty QUAD i każdy kończy się na 3,2GHz , prawdopodobnie to wina płyty m ale tej nie zmieniam bo mam VISTE przypisaną do niej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

Mobo ber rewelki,ale powinno wiecej pojsc nawet na ac,ale zalezy oc v ;)

z reszta nie robmy offtopa :),bo nas zlinczuja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...płyty m ale tej nie zmieniam bo mam VISTE przypisaną do niej :D

Wystarczy telefon na infolinie i aktywuja ci Viste po zmianie płyty głównej. Trzeba tylko odpowiedziec na pytanie o powód wymiany, że nastąpiła wymiana gwarancyjna płyty głównej. Z naciskiem na Gwarancyjna. Panienka zadawała mi jeszcze pytanie która to będzie aktywacja. Żadnych papierków na dowód że to wymiana gwarancyjna nie potrzebujesz. Potem panienka przekierowuje Ciebie na automat który podaje ci kod aktywacyjny. Sprawdziłem to gdy sam wymieniałem swoją płyte główną :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w Asusie jak nie będzie włączony SmartDoctor w trayu to wentylator nie ruszy wyżej niż 500rpm :] nawet jak karta się będzie przypiekać ale działa wtedy automatyczna regulacja.

Powie ktoś czy te karty mają profile 2d i 3d ? bo w rivie mi to nie działa, a nie chce cały czas jechać z oc pod win.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ponawiam pytanie.

jak tam ktora sei najbardziej oplaca kupic?

tego msi fabrycznie podkreconego do 720? czy cos tanszego z 650...

roznica w cenie jakies 20 funtow... wiec nie duzo, ale z drugiej strony jak sie da podkrecic te 650 to po co fabrycznie podkrecone kupowac i przeplacac.

 

ktora ogolnie, srednio najlepiej sie podkreca?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie nie wiadomo która najlepiej się kręci, mało osób ma te karty, a tak na oko każdy 8800GTS powinien kręcić się podobnie +/- 20MHz. Wszystkie konstrukcje jak na razie to referencyjne modele. Ja brałbym niepodkręconą wersję, po co płacić za brak zabawy z OC :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam inno 3d, poki co na std-owym chlodzeniu smigala na gpu 750/1875 i memkach 1100 bez zadnych artow, ale wiecej nie daje bo jest wrecz goraca (tempy do 90st.)... niedlugo moze zagosci u mnie accelero i zobaczymy co bedzie dalej;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam inno 3d, poki co na std-owym chlodzeniu smigala na gpu 750/1875 i memkach 1100 bez zadnych artow, ale wiecej nie daje bo jest wrecz goraca (tempy do 90st.)... niedlugo moze zagosci u mnie accelero i zobaczymy co bedzie dalej;)

Taka gorąca chyba ją wezmę bo jest akurat dostępna u mnie w mieście w sklepie.Widzę pamięci ładnie ci poszły. Edytowane przez kurczak80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam inno 3d, poki co na std-owym chlodzeniu smigala na gpu 750/1875 i memkach 1100 bez zadnych artow, ale wiecej nie daje bo jest wrecz goraca (tempy do 90st.)... niedlugo moze zagosci u mnie accelero i zobaczymy co bedzie dalej;)

Czyli karta poszła Ci standartowo , tylko ta temperatura dość wysoka , zobacz na moje posty z wynikami i temp :D

Edytowane przez Hans15336

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...