Skocz do zawartości
Grzechu

Wc Grzecha

Rekomendowane odpowiedzi

Tak się złożyło, że miałem swego czasu całkiem ładny (IMHO) zestaw, którego nie pokazałem publicznie.

Pora to naprawić więc zapraszam do oglądania.

 

 

Na sam początek obudowa

- Lian Li G70 black

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

- Bloki firmy Swiftech

 

Dołączona grafika

 

- Chłodnica HW Labs Black Ice Stealth GT 360

 

Dołączona grafika

 

Obudowę trzeba było przystosować do WC

 

Dołączona grafika

 

Przymiarki

Dołączona grafika

 

No i montujemy ;]

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

No i to by było na tyle :)

 

Jak widać po zalaniu układu i uruchomienia go musiałem w 2 miejscach dać opaski zaciskowe (niestety) - pompka zrobiła swoje.

 

Co do temperatur to były dobre i tyle wystarczy ;]

 

Reszta sprzętu wc i do wc to:

Pompka Laing DDC 1T schowana w koszyku 3.5"

3xScythe S-Flex 800RPM + kołki antywibracyjne

A Tygon każdy widzi - odnośnie średnic to ok 9.5mm wew 12.7mm zew.

 

 

Pozdrawiam i czekam na jakieś opinie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sie sprawuje chlodnica na spodzie? Domyslam sie ze powietrze wdmuciach!esz do srodka. Pamietam ze kiedys mialem chlodnice na spodzie i nie sprawowalo sie to za dobrze. Cieple powietrze z chlodnicy skutecznie "podgrzewalo atmosfere" w srodku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no w koncu ukazales swoj kibel :D prezentuje sie ładnie. kable poukladane nie walaja sie po katach.

a jakby pokusic sie o jakies pomalowanie srodka budy na jakis czarny mat ? :> i jakies oswietlenie ? no i jak tempy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też gratuluję szczególnie wyboru budy, jest mało popularna u nas.

Obudowy Lian-li to marzenie wielu ludzi, tylko nie kazdy jest w stanie tyle za nia zaplacic. Moze kiedys tez sobie sprawie....

 

BTW. Ukladzik jest prawie piekny. Czemu prawie? Zaciski na wezach to duzy minus. No i po autorze czegos wiecej sie spodziewalem znajac jego mozliwosci ;) Szkoda ze kibelka juz nie ma, ale mysle, ze jeszcze kiedys wrocisz do szaletu w PC :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CarsonPoland - działało to zaskakująco dobrze choć też obawiałem się pogorszenia temperatur wewnątrz obudowy.

 

stolara - jak już napisałem temperatury były dobre (chłodnica świetnie się spisywała)

 

jupijupi - radiatorki kupione na allegro - kleiłem sam ;]

 

osa512 - malowanie Lian Li to wg mnie grzech :] Oświetlenie było - białe katody - fotek brak

 

ryba co do zacisków - no niestety, też nie byłem zadowolony z ich użycia mimo tego że były konieczne. Jak już wcześniej wspomniałem Tygon w niektórych miejscach zrobił się lekko płaski dzięki pompce. A co do Twoich oczekiwań - fakt, mogłem sam wystrugać bloki itd ale Swiftech mnie oczarował :]

A czy kiedyś wróce spowrotem do kibla - możliwe :wink:

 

Tak czy siak dzięki za uznanie.

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ryba co do zacisków - no niestety, też nie byłem zadowolony z ich użycia mimo tego że były konieczne. Jak już wcześniej wspomniałem Tygon w niektórych miejscach zrobił się lekko płaski dzięki pompce. A co do Twoich oczekiwań - fakt, mogłem sam wystrugać bloki itd ale Swiftech mnie oczarował :]

A czy kiedyś wróce spowrotem do kibla - możliwe :wink:

 

Tak czy siak dzięki za uznanie.

Pozdr.

Nie mialem na mysli strugania blokow przez ciebie. Brakuje mi poprostu takiego unikalnego smaczku w tym zestawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obudowa jest piękna wkoncu to Lian-Li i też myśle że malowaniejej to przestępstwo... chociaż na forach zagranicznych potrafia zrobic z nimi jeszcze wieksze cuda... ale to juz masakryczna kasa

 

Same cześci sa rownie fajniutkie jak obudowa i odpowiednio rozmieszczone - piekne odpowietrzanie

 

Jesli nie chcesz stosowac tych opasek (no troche psuja klimat) pomyśl nad wewn. sprezynkach do TYGON'u (gdzies widzialem takie rozwiazanie wygladalo OK i dzialalo)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hihi mam nadzieję, że to nie Ty mi sprzed nosa zwinąłeś ta bude kiedyś z allegro ;) A poważnie, to bardzo mi się podoba. Trochę jak futurystyczna kuchnia, cała w stali inox - takie było moje pierwsze skojarzenie. Lian-li ma swój klimat bardzo ładnie podkreślony przez dobrze dobrane elementy WC. Jednym słowem zestaw z klasą :) Już nawet nie wspomnę o perfekcyjnie wyciętej dziurze pod chłodnicą. Ja bym chyba tylko nie barwił niczym cieczy, no i ta zielona grafa ;) Lubię ładne rzeczy, a to WC jest po prostu ładne :) Komp w sam raz na jakąś wystawę lub targi.

Edytowane przez Subvoice

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obudowy nie podnosiłem bo nie było takiej potrzeby. Wentylatory miały skąd brać powietrze i wszystko było jak powinno być.

Gdybym tylko zapisał wtedy temperatury jakie miałem to mógłbym to potwierdzic - bylo bardzo dobrze.

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Subvoice obudowę kupiłem w sklepie więc to nie ja. Chętnie mogę Ci ją odsprzedać :]

Pozdr.

oj nie kuś ;) A szczerze, to za dużo roboty włożyłem w mojego dragona i chciałbym, żeby choć z 15 minut postał ukończony. Żona by mi chyba nie darowała, gdybym się wziął za robotę od początku ;) Jakiś rok temu czaiłem sie na ta bude na allegro i tradycyjnie zapomniałem o końcu aukcji. Poszła chyba za 350zł :mur: Wtedy zdecydowałem się przerobić mojego stareńkiego chiefteca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...