Skocz do zawartości
B3NY

Transcend Axeram Overclocking

Rekomendowane odpowiedzi

widziałem ceny w hurcie w abc data- brutto wychodzi ok 155 zł- aż tak duuuzo to nie zarabiali- raptem 20 zł na komplecie i to jeszcze bez kosztów dostawy...

Ja tam się im nie dziwie...

 

Swoją droga znalazło by się paru chętnych za ok 190zł za komplet którzy byli by na 100% zdeklarowani to pewnie mógł bym załatwić- niestety dla 1-2 kompletów to raczj nikt w hurtowni nie będzie oglądal naklejek czy jest tak to upragnione N, ktore oznacza d9 :wink:

 

a ile tych chetnych musial bys miec ? w tyg bede musial zdecydowac sie na pamiec , mialem brac wlasnie te i to 2 zestawy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to juz chyba wiadomo why podrożały w detalu :P

 

 

swoją droga goody pro 900 potaniały i nidługo będzie cena zblizona to nikyt nikomu łachy nie robi :P

Edytowane przez 99tomcat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie w znak.pl godramy pro 900 za 205 zl pytanie czy one wszystkie sa na D9G i mozna brac z kopa ?

 

A wogole jestes(cie) pewnie ze mozna dostach gdziekolwiek GR 900pro??

Troszke szukalem i nie bylo, podobno GR robi juz tylko ddr3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyniki aXeRAMu, na próbce SPi 16M, chwilowo innych nie będzie, bo jestem chory.

SPi 16M 10'29.652 CPU 3278MHz 1,55V MEM 1192MHz 4-4-4-12 na ratio 1:2 Transcend aXeRAM 800+ 2x1GB 2,5V

CPU-Z wyświetla zła czestotliwość, nowe chipsety AMD 7x0, mają taktowanie zależne od FSB(HTT) (1:1; 1:1,33; 1:1,66; 1:2) ,a nie mnożnika i ustawienia DRAM clock. MOBO: MSI K9A2 CF-F

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ladnie kolego, jak wyzdrowiejesz to zapusc 5. Mimo wszystko cos mi sie wydaje ze Axeramy i tak sa lepszym wyborem nic GR Pro, GR lubia padac i to szybko. Mialem 4 takie kostki i zadna nie przezyla, wszystkie sa w reklamacji.

Axe narazie ciagna bez zajakniecia. No i jakby chlodniejsze od GR. Wydaje mi sie ze Axe maja lepsze PCB chociaz to niby te same BrainPowery. I lepsze kostki niz w GR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nic wiec zostaje kupic je bo nic innego ciekawego w podobnej cenie nadal nie ma

 

Polecam wstrzymac sie z zakupem z dwa dni, gosc zobaczy ze brak zainteresowania i w momencie zjedzie z cena w dol.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to juz chyba wiadomo why podrożały w detalu :P

swoją droga goody pro 900 potaniały i nidługo będzie cena zblizona to nikyt nikomu łachy nie robi :P

Tyle, że w goodramach zmienili kości na Elpidy :lol2:

 

PCB Brainpower PCB Brainpower nierówne... Sama płytka PCB nie ma dużego znaczenia (chyba, że 4, 6 bądź 8 warst), najważniejsze są układy na samym PCB a to już każdy producent indywidualnie dobiera.

Edytowane przez Xtreme Addict

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polecieli sobie w kulki w eMarkecie bo chciałem kupić sobie do testów , po tym jak Twistery okazały się tym czym miały być (tanim [ciach!]em od Elpidy ;] )

 

Znalazłem aXeRAM za 166zł + 10zł wysyłka ;] , zamówione, czekam. Się zobaczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem wczoraj te pamiątki za 179,00zł - tutaj: KLIK

 

Jeżeli liczycie na spadek cen to zobaczcie kolejną aukcję tego użytkownika z tymi pamięciami - stoją już za 214zł - KLIK

 

Powinienem je mieć na tygodniu pojadą kurierem - koło środy/czwartku zapodam wyniki z OC - zrobię na tym co mam w podpisie i na nowym kompie z C2D na P35

Edytowane przez klami85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że w goodramach zmienili kości na Elpidy :lol2:

 

PCB Brainpower PCB Brainpower nierówne... Sama płytka PCB nie ma dużego znaczenia (chyba, że 4, 6 bądź 8 warst), najważniejsze są układy na samym PCB a to już każdy producent indywidualnie dobiera.

lol nie strasz :blink: mam nadzieje ze w 1066 nic nie zmieniali i nadal tam jest d9gkx.

Edytowane przez disaster3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wogole jestes(cie) pewnie ze mozna dostach gdziekolwiek GR 900pro??

Troszke szukalem i nie bylo, podobno GR robi juz tylko ddr3.

Podobno to wiesz... można dużo rzeczy podobno. Robi DDR2 i poczekajcie jeszcze troche, a czekają Was niespodzianki ;)

 

W 1066 wciąż są GKX'y (1066 dostałem razem z paczką 800).

W 800 wlazły Elpidy i... no cóż - generalnie kości zrobiły się rewelacyjne, śmigają tak jak większość tanich D9 nie potrafi.

 

Powiem tak: ten wynik transcendów kilka postów wyżej na CL4 jest cienki w porównaniu z nową Elpidą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak: ten wynik transcendów kilka postów wyżej na CL4 jest cienki w porównaniu z nową Elpidą.

Bo ten wynik jest jakby uboczną chęci zrobienia niezłego SPi mając 1,5h czasu do oddania komputera nowemu właścicielowi, jest to raczej przykladowe pokazanie możliwości, dlatego jest tam pewien, może nawet wiekszy zapas mocy, którego nie miałem czasu wykrzesać. Za jakis tydzień zbadam te pamięci na DFI LP ICFX3200T2R/G, która ma niezależne kręcenie pamieci, 3V ma mem i w [ciach!] timingów. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak: ten wynik transcendów kilka postów wyżej na CL4 jest cienki w porównaniu z nową Elpidą.

Mozesz cos wiecej na ten temat, gdzie bedzie sie mozna spodziewac tego cuda, u jakich producentow? Moze sa juz jakies testy w sieci ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak czy tak wiadome było że ceny szybko skoczą w górę...

 

W takim wypadku chyba sie skusze na Kingston HyperX 1066 robione są na GKX i kosztują 280 zł :) Nie jest najgorzej ;)

 

Poza tym znalazłem też wynalazek Winteca :D Też są na GKX ;)

 

http://www.allegro.pl/item290339343_wintec..._5_5_5_15_.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...