Skocz do zawartości
robowsky

Geforce 9600 GT / GSO

Rekomendowane odpowiedzi

Imo sli działa wynik taki, a nie inny, bo procek dusi jak tylko może :lol: pzdr

e8200 to przeciez dobry procek nie spowalniałby aż TAK tych kart jeśli działałyby w SLI. Na pewno jest coś nie tak z SLI jeśli wogóle działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobry 2,6GHz nie ma co :wink:

 

Jeszcze raz powtarzam SLI działa! Wynik na pojedynczej z takim prockiem to może z 10k :) pzdr

 

Martwi jedynie coś słaby wynik z tym QX'em :? Niech po prostu zrobi test na jednej, a potem na dwóch i po problemie :D pzdr

Edytowane przez chemiczny_ali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki jak 9600Gt radzi sobie z 4xAA i 16xAniso w 1680x1050? Głównie w nowszych tytułach jak CoD4, WiC, Oblivion, Crysis, itp..... Czy może zaoszczedzic sobie stresu i od razu 8800gt np.taką http://www.komputronik.pl/Karty_graficzne/...pelny,id,49434/

Lanc czy ten Inno3d jest powaznie tak cichy i jak sie kręci?

Edytowane przez Painter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co ciekawe z aa to 9600 sobie lepiej radzi od 8800gt :P

 

Kwestia ceny jak 9600 jest tańsze o więcej niż 60-70zł od 8800gt to jest dobrą ofertą...

 

Byle memki nie gejmondy jak na 8800gt bo to crap do tegfo szybko sie degradujący...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No różnica w cenie to aż 150zł, np. Asus z Vobisu za 509 vs. Gigabyte 8800gt z komputronika za 659zł.Czy ta różnica cenowa ma wymierne przełożenie na wydajność.Przypomnę, że interesuje mnie tylko rozdziałka 1680x1050. Jezeli gra idzie o 4-5 klatek na korzyść 8800gt przy ogolnym poziomie fps 40-60, to sprawa jest dla mnie jasna. A jesli chodzi kosci montowane na Gigabyte, to w nowych rewizjach sa już tylko Samsungi lub Hynixy :)

Edytowane przez Painter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No różnica w cenie to aż 150zł, np. Asus z Vobisu za 509 vs. Gigabyte 8800gt z komputronika za 659zł.Czy ta różnica cenowa ma wymierne przełożenie na wydajność.Przypomnę, że interesuje mnie tylko rozdziałka 1680x1050. Jezeli gra idzie o 4-5 klatek na korzyść 8800gt przy ogolnym poziomie fps 40-60, to sprawa jest dla mnie jasna. A jesli chodzi kosci montowane na Gigabyte, to w nowych rewizjach sa już tylko Samsungi lub Hynixy :)

przy tej rozdzielczości różnica będzie ok. 15-30% - im bardziej wymagająca gra tym różnica większa, a i o/c duzo wiecej daje 8800gt niz 9600gt (wiecej shaderów). Sam miałem taki sam dylemat tydzień temu i jednak doaciłem do 8800gt (za 600zl mozna dostac nowego ze sklepu).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ten Inno3d jest powaznie tak cichy i jak sie kręci?

Na tym stockowym chłodzeniu karta sie kreci jak w podpisie Lanc na WC coś więcej robił a o głośności powiem tak ze przy 35% jest niesłyszalna, jak sie dobrze wsłuchać to z bliska słychac lekki szum ale jak sie bude zamknie to nie slychac tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam miałem taki sam dylemat tydzień temu i jednak doaciłem do 8800gt (za 600zl mozna dostac nowego ze sklepu).

Troche off top, ale czy można wiedzieć jaką kartę kupiłeś i gdzie w tak niskiej cenie? Z góry dzięki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli juz jestesmy przy cenach tych kart to zastanawia mnie jedna rzecz, mianowicie czesto przewija sie w temacie kupowanie 9600GT za 530 czy 570 zeta (pewnie jakis asus ze fajnym chlodzeniem). Przy 600 zeta za 8800GT to kupowanie 9600 za 570 chyba grubo mija sie z celem (moim zdaniem) i az grzech nie dorzucic te 30 zeta. Druga sprawa po jakiego grzyba wydawac na ta karte prawie tyle ile za 8800 tylko dlatego ze ma fajne chlodzenie? Ja w tygodniu kupuje 9600 palita za ok 450 zeta i jak bedzie za glosne chlodzenie nawet po wymianie wiatraka na jakiegos arctica (w co watpie bo teraz tak mam i wogole nic nie slychac) to za 50 zeta (w sumie 500 z karta) mam S2 ktore za glosne to nie jest.

Edytowane przez gof

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupilem tydzien temu GF 9600 GT i jestem zadowolony. Genialne chlodzenie, ktore automatycznie (softwerowo ) dostosowuje sie do temperatury karty....jesli siedzimy na www itd (wszystko oprocz gier) to karta jest praktycznie nieslyszalna....natomiast jesli gramy wlaczaja sie szybsze obroty ale tylko minimalnie szybsze. nie zdarzylo mi sie zeby wlaczyly sie na fula (a wtedy bardzo slychac) , na fula wlaczaja sie jak odpalasz kompa i zanim windows nie zaskoczy......karta w ekstremalnych warunkach nie przekracza 60 celcjusza.....jesli chodzi o wydajnosc tez genialna....Crysis na ultra high detalach (dx 10)

1280x 1024 zero przycinki...cud miod ....czego wiecej chciec za 500 zl :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Wow, widok na ziemię. Brawo. Weź zapodaj jakiś krajobrazik (np. widok na zatokę ze wzgórza w pierwszym levelu).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no przepraszam ale mam 35 FPS i nie spada ponizej jest juz tylko wiecej....oczywiscie karta dziala z dobrym prockiem E8200

Ja tam na screenach z 1280x1024 widze 26 FPS w 1 miejscu ;]

 

Oj piszesz bzdury, mam 9600GT i wiem jak Crysis działa... I potrafi zejść nawet do 20 FPS z kartą kręconą na 770/2000/2200 i CPU 4Ghz (ustawienia High ALL, bez AA)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

karta nie krecona, porc tez nie krecony.....96GT firmy Gigabyte

 

Wow, widok na ziemię. Brawo. Weź zapodaj jakiś krajobrazik (np. widok na zatokę ze wzgórza w pierwszym levelu).

 

jasne ze krajobrazik z gory spadnie do 20 fps (ale nie w kazdym miejscu) mimo to za 500 zl lepszej karty nie dostaniesz (czy tam 450 zl ) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mmm,ładniutko.Jakiej firmy ten 96GT ? Był kręcony ? ojaa to jest na dx10 ? This is madness !

http://www.crymod.com/thread.php?threadid=13790

 

Na DX9 można mieć to samo ;]

 

@kredek - jak karta nie jest kręcona to tym bardziej nie możesz mieć tylu FPS ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kredek

Wlasnie dostales order n00ba. Gratuluje za screeny w ktorych patrzysz sie na kamyki i drzewka. Chociaz myslalem ze jeszcze wyskoczysz ze screenami wewnatrz budynkow wtedy mialbys pewnie z 50fps...

 

Pozatym pytanie o karte nie bylo skierowane do ciebie.

 

karta nie krecona, porc tez nie krecony.....96GT firmy Gigabyte

jasne ze krajobrazik z gory spadnie do 20 fps (ale nie w kazdym miejscu) mimo to za 500 zl lepszej karty nie dostaniesz (czy tam 450 zl ) :)

Wyjdz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

.Crysis na ultra high detalach (dx 10)

1280x 1024 zero przycinki...cud miod ....czego wiecej chciec za 500 zl :)

To jest wlasnie to co okreslam mianem progu plynnosci u danego gracza. 26 FPS przy drzewach i sloncu , czyli wystarczy lekki HDR i akcja , a wtedy framerate poleci na wlasnie prog plynnosci danego gracza :razz: Dla mnie ultra haj detale itd , to takie , gdzie poziom klatek nie spada ponizej powiedzmy 50...

 

Nie twierdze , ze to zla karta , twierdze , ze ona nie cianie tego w podanych detalach bo lapiesz dropy animacji i to dosc potezne co widac po screenach - owszem , grac sie da ale nie mozna mowic o tym co zacytowalem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest wlasnie to co okreslam mianem progu plynnosci u danego gracza. 26 FPS przy drzewach i sloncu , czyli wystarczy lekki HDR i akcja , a wtedy framerate poleci na wlasnie prog plynnosci danego gracza :razz: Dla mnie ultra haj detale itd , to takie , gdzie poziom klatek nie spada ponizej powiedzmy 50...

 

Nie twierdze , ze to zla karta , twierdze , ze ona nie cianie tego w podanych detalach bo lapiesz dropy animacji i to dosc potezne co widac po screenach - owszem , grac sie da ale nie mozna mowic o tym co zacytowalem.

 

 

26FPS bylo przy rozdzialce jaka moj lcd moze pociagnac na maxa igra byla na ultra high detalach (jest to mod wykonany przez GRACZA ) wiec to i tak sukces jak na tej karcie za 500 zl....jesli chodzi o very high detale jest o niebo lepiej......

Edytowane przez kredek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...