Skocz do zawartości
elmo

Onimusha 3

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam problem z tym przeklętym językiem angielskim, czytałem wcześniej jak to zrobić ale jakoś u mnie niema takiej opcji, a może coś źle robie?? Mam tam kilka opcji do wyboru ale tylko mogę zaznaczyć on lub of (tam gdzie się rozdziałke ustawia), mam też w głównym menu jakąś jeszcze zakładkę ale jak tam wchodzę to nic nie mogę zmienić, jest jakiś napis zaznaczony i nic więcej. Co z tym zrobić?? :mur:

 

edit

 

Już dałem rade, jest świetny na to sposób który zmienia wszystka na angielski na stałe, nawet jak wyłączymy grę i włączymy ponownie to nie musimy się już z tym męczyć.

Wystarczy wejść do edytora rejestru i odszukać:

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\CAPCOM\ONIMUSHA3 PC\1.00.000]

I tam zmienić język na angielski

"Language"="English"

Edytowane przez rysiu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jednak się nie udało, po tym jak się skończy pierwszy filmik (jak demony rozrabiają :D) otrzymuje dźwięk błędu i na tym koniec, wiecha i musze restartować kompa. Jak włączę sava to wszystko gra i jest po angielsku, ale jak tylko zmienia się lokacja to znowu ten błąd :angry: A w języku japońskim wszystko gra :mur: Co z tym zrobić??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z uruchomieniem Onimusha 3 PC. Po kliknięciu na oni3.exe Najpierw pojawia mi się:

 

Wystąpił problem z aplikacją ONIMUSHA3 PC i zostanie ona zamknięta. Przepraszamy za kłopoty.

Mam tak samo. Tylko że z demkiem. Do postu powyżej - Tobie to się przynajmniej uruchamia w japońskiej wersji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problemik... jestem w Mont Saint Michel , gram Jacques'em nie wiem jak odpalić pochodnie?! To znaczy wiem że trzeba użyć broni Magic fire ale jak podchodze do pochodni naciskam wszystkie przyciski to nic sie nie dzieje zadna pochodnia sie nie odpala... też nie wiem co mam zrobic przy tym "słońcu, księżycu i gwieździe".. tak samo obok w tym posągu jest tylko jedno oko.. gdzie znajde drugie ?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...