Skocz do zawartości
Pietia(lania)

Najnizszym Koszetem Na 2 Jaja

Rekomendowane odpowiedzi

po pierwsze : zestaw ma sie nadawac do oc

 

po drugie obecnie moj sprzet to :

 

CPU :AXP 1800+@2200MHZ

Mobo : MSI KT4

Ram : 512+256+256

GPU : r9550@ jakies oc ( nawet juz nie pamietam a siedze u panny i nie mam jak sprawdzic )

 

 

gry rzadko ( jezeli juz to Herosi 5 ) :]

 

 

moje kryteria :

 

CENA CENA jeszcze raz CENA

 

pytanie czy integra bedziesz porownywalna/lepsza niz to co mam obecnie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Gigabyte G33, E2140/60, 1 albo 2x 1024 kingston 667 elpida i do tego jakiś zasilacz typu fortron, delta, modecom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WITAM!

mam podobny problem jak autor tematu, z tym, ze jest kilka kwestii:

Gigabyte G33 kosztuje >300zl, a przeciez sa Gigabyte'y czy Asusy ze zintgr. grafika do 170zl. To jest 130zl roznicy! Porownanie cenowe calego zestwu wyglada nastepujaco:

(ok.) 650 zl ::-A-:: 520 zl

to jest 25% roznicy. Fachowcy powiedzcie naprawde, czy warto doplacic?

Sprzet ma kosztowac mozliwie jak najmniej, a zarazem byc jak najnowszy.

Pozdrawiam!

Dzieki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tjaa jakoś ci nie wierzę.. z VGA od razu nie znaczy shit. Zobacz temacik chociażby o Foxconnie A690G (AMD) w dziale o Mobasach. I zobacz jaki wynik OC ludzie tam osiągnęli. Plyta chyba niecałe 180zł.

 

Gigabyte GA-G33 M-S2

http://www.allegro.pl/item296885858_plyta_...m_cy_gwar_.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tjaa jakoś ci nie wierzę.. z VGA od razu nie znaczy shit. Zobacz temacik chociażby o Foxconnie A690G (AMD) w dziale o Mobasach. I zobacz jaki wynik OC ludzie tam osiągnęli. Plyta chyba niecałe 180zł.

 

Gigabyte GA-G33 M-S2

http://www.allegro.pl/item296885858_plyta_...m_cy_gwar_.html

Mnie rozchodziło się o Intela, bo na AMD takowa istnieje i jest sprawdzona. Chociaż nie twierdzę, że znalazłaby się też takowa na Intela, ale o takowej głośno póki co nie jest ;](chodzi o cenę ~170).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie szukam info o tej płycie Gigabyte G31 (na potrzeby poradnika) i na razie kiepsko ale znalazłem info że ktoś uzyskał FSB 470 więc nawet do OC sie nadaje :D. W sumie G31 = P31+VGA więc wielkich różnic być nie powinno (lub z innej strony G31 to takie uboższe G33 a jak wiadomo płytka gigabyte G33 jest całkiem udana ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie żebym był czarnowidzem, ale ten zintegrowany intel 3100... no, jak to powiedzieć... to karta która może mieć problem z wodotryskami w Viscie i linuxie ;] Więc na pogranie sobie bym nie liczył.

Co do mobo to zarówno G31 jak i G33 są dobrymi mobasami. Szkoda, że musicie iść w integre, bo kuszące są ceny P35 już od 278zł za GigaByte GA-P35-DS3L.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

jako ze moj problem podobny, podpinam sie pod temat :]

 

rowniez chce przejsc na dwa jaja, tylko ja bede ograniczał sie tylko do wymiany procesora. oczywiscie najnizszym kosztem.

oczywiscie bede podkrecał, sprzet jak w sigu (tylko ramy 2x 1gb od kingstona [niestety chyba nie na elpidach, na kosciach nic nie ma takeigo :/])

i tak do wyboru z allegro,

http://www.allegro.pl/item296381530_athlon...znan_wejdz.html

http://www.allegro.pl/item296065655_megapr...ndsor_oem_.html

ewentualnie, jak "wiatr dobrze zawieje"

http://www.allegro.pl/item293614031_megapr...sbane_oem_.html

i wtedy by problemu eni bylo, ale glownie mi chodzi o te dwa pierwsze, jak to jest z tymi bris i wind ?

z gor dizeki za odp, pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie żebym był czarnowidzem, ale ten zintegrowany intel 3100... no, jak to powiedzieć... to karta która może mieć problem z wodotryskami w Viscie i linuxie ;] Więc na pogranie sobie bym nie liczył.

Co do mobo to zarówno G31 jak i G33 są dobrymi mobasami. Szkoda, że musicie iść w integre, bo kuszące są ceny P35 już od 278zł za GigaByte GA-P35-DS3L.

Tak sobie mysle, sa karty na PCI-E w cenach ~50zł (np. GF6600), co myslicie o tym, zeby kupic plyte bez integry, a potem dokupic ta najtansza na PCI-E? Czy rzeczywiscie ten GF6600 bedzie lepszy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy rzeczywiscie ten GF6600 bedzie lepszy?

będzie lepszy

 

Nie żebym był czarnowidzem, ale ten zintegrowany intel 3100... no, jak to powiedzieć... to karta która może mieć problem z wodotryskami w Viscie i linuxie ;] Więc na pogranie sobie bym nie liczył.

nie wiem jak w viście ale call of duty1 MP 1366x768 wszystko full płynnie Edytowane przez aldam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyznacznik nie wyznacznik. Grałem na lapku z kartą 7300gt i przycinało.

 

Pozatym powiedzmy sobie szczerze integry nie kupujemy do grania. Można sobie co najwyżej pograć od czasu do czasu w starsze tytuły i tyle.

Edytowane przez aldam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...