Skocz do zawartości
f1sz

Laptop Do 3.7k

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Zamierzam kupić laptopa do 3700zł.

Przeznaczenie: internet, grafika, nieraz jakieś gry [ET, czy cs].

Kompletnie nie znam się na laptopach, więc proszę Was o pomoc.

BTW. Compale & spółka odpadają ... laptop ma się jakoś prezentować :P

 

Jak na razie znalazłem 3 interesujące mnie laptopy:

1. Asus F3Sv http://sklep.vobis.pl/oferta/notebooki/tft..._asus_f3sv.aspx

2. HP dv6730 http://sklep.vobis.pl/oferta/notebooki/tft...6730_t7250.aspx

 

Jedyne co mnie zastanawia przy przy Asusie to, to że na stronie producenta nie ma tego modelu [F3Sv z prockiem T7250 & matrycą o rozdziałce 1280x800].

 

Proszę o szybką poradę :E

Edytowane przez FsH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do csa i tego typu gier starcza 8400M choc zawsze lepiej miec 8600 pytanie czy chcesz dokladac 200zl z hp zapewnie bedziesz zadowolony ladnie wsio spasowane trzeszczy jedynie klapka od ramu ale to raczej nie przeszkadza, jesli chodzi o wyglad to hp imprint finish jest naprawde ladne i mozna sciagac odciski palcow bo wszystko na nich widac :) na stronie nic o tym nie pisza ale powinien byc pilot do niego minus to naped ktory jesli jest firmy matSHITa jest bardzo wybredny na plyty i czas na bateri nie bedzie powalal zapewne cos kolo 2h, asus tez zbiera bardzo dobre opinie ale ja go nie posiadam wiec nie wypowiem sie na ten temat jak narazie mialem tylko toske, della i hp z sygnaturki moja rada jest taka poszukaj hp w jakims innym sklepie nie w vobisie drogo tam to moze znajdziesz jakiegos z 8600 no chyba ze w gre wchodzi dell vostro wtedy mozna wyrwac mocny konfig za ta cene tylko wyglad mi sie nie podoba ale to juz kwestia gustu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dell odpada - nie chce kupować laptopa w ciemno [przez neta].

Pojutrze przejadę się do jakiegos Vobisu albo innego sklepu i zobacze jak ten asus wygląda.

Bawiłem się HP dv6625ew [C2D 1.5GHz & 1gb ram] i muszę powiedzieć, że nawet nieźle vista chodziła ;p

Laptop ogólnie fajnie wykonany, elementy spasowane, nic nie trzeszczało.

 

Btw. CS chodzi Ci na Full FPS ? : D

 

_OskaR - serwis Asusa > serwis Acera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

_OskaR - serwis Asusa > serwis Acera

To że 2MHz procek jest szybszy od 1MHz, nie znaczy, że będzie tak szybki jak 2GHz.

Jak bym miał drugi raz kupować, raczej nie kupiłbym Acera. Asusa też nie. Obie firmy mają serwis do d*. Ja wysłałem swój sprzęt do "serwisu" i dostałem go z powrotem po 2 tygodniach. Kumpel ma Asusa- jago komp wrócił po miesiącu (a sporo czasu przeleżał w magazynie, już naprawiony). Więc takie porównanie nie ma racji bytu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FsH, Dell'a tez mozesz przeciez zobaczyc 'na zywo' (o ile mieszkach w poblizu lub w ktoryms z wiekszych miast), bo jest juz kilka salonow, ktore sprzedaja sprzet Della. Ja bralbym na twoim miejscu wlasniego tego Dell'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...