Skocz do zawartości
yotomeczek

Obudowa Pod Wc

Rekomendowane odpowiedzi

3x120 można wrzucić na dach w każdej budzie co ma możliwość montażu u góry i na dole zasilacz ;] Lub ma odpowiednią odległość górnej ścianki od mobasa. Tyle że przy takim montażu odpadają ci napędy górne. Choć znowu przy montażu w zatokach odpadają ci tak samo. Ja mam u siebie TC 3x120 w budzie więc możesz zobaczyć jak to wygląda. Gdyby nie półka na dyski w SQD to w dach mógłbym jeszcze dać 2x120 :P

Edytowane przez Borys-Tech

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja dołącze sie do tematu... mam dość cięcia mojego tracera i chce kupić jakąś bude do300zł(albo 400 z filtrami i wentylami) ;)

musi sie w niej mieścić chłodnica 3x12 i przynajmniej 3 zatoki 5.25 muszą być wolne:D

 

na oku mam lancool k58 (chociaż rozmyślam czy nie lepiej k62) i silentium pc gladius....

 

ma ktoś lepszy typ?;p bo nie mam kasy na nową chłodnice:P

+za okno

+za odwrotną tacke (proc pod grafiką:P)

+za każde 5.25 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam obudowy do wc z miejscem na zasilacz na dole, takiej zeby do srodka weszly bwa 122(na gore) i 121(na tyl, moze byc na zewnatrz). Prawie idealna dla mnie jest NZXT Gamma tyle ze ma paskudny front :/ .

Moze mi polecicie cos w podobnym przedziale cenowym? Gotowe miejsce w suficie na wentylatory bedzie plusem, nie bede musial ciąć.

Edytowane przez pix3l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie szybkie pytanko. Czy do Anteca 900/902 można zainstalować podwójną chłodnicę na przód po wyjęciu koszyków na hdd? Wiem, że są tam zainstalowane 2x120, ale chciałbym wiedzieć czy konstrukcja obudowy pozwala na instalację chłodnicy bez kombinowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie szukam nowej budy do WC bo mój Stacker już mnie znudził i poleci do 2 kompa. Kasa hmm max to jakieś 1,4k patrząc na cenę SSA.

 

Popatrzyłem trochę na necie i nic za bardzo mnie nie zaciekawiło:

 

Lian li v2010

CM ACTS 840

Corsair 800d

Silverstone TJ07

 

Najlepiej w tym zestawieniu wypada TJ07 i Lian Li ale to dość oklepane już budy :/ Chętnie posłucham innych propozycji jeśli ktoś coś ciekawego ma na oku :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy, jak planujesz rozbudowę kompa o jakieś panele to może być problem, jeśli nie to jak najbardziej, ja tam mam od dawna i działa to bardzo dobrze, ale nieco większą chłodnicę Thermochill PA120.3.

Edytowane przez .PaVLo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie czy dobrym pomysłem było by zamontowanie chłodnicy (2x120)  z przodu obudowy cooler master haf 932 ?

 

nie kumam czegos... to twoja jedyna chlodnica, czy nie wszystkie elementy masz zwodowane? :P ogolnie robienie jakichs grubszych modyfikacji pod 2x120 imho nie ma sensu, bo takie rozwiazanie juz teraz nie jest w stanie pociagnac bloczku na grafie i procesorze, nie mowiac o tak mocnym konfigu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w HAF-932 trzeba coś wiercić u góry by zamontować chłodnice 3x120 czy też elegancko wkładamy i wszystko skręcamy bez wiercenia oraz kombinowania . Oprócz tutaj wymienionych do 500 zeta są jeszcze jakieś nowe propozycje ? Zalerzy mi na tym by po upchaniu WC w budzie nie stracić miejsca w zatokach na napędy i dyski . Z tego co się dowiedziałem to w Hafie strace kilka zatok 5.25 . Nie wiem jednak ile .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Case Mod: My first build log -- HAF 932 WC UV Theme - Overclock.net - Overclocking.net

 

moze ten topic Ci troche naswietli sytuacje ;) wiercic raczej na bank bedzie trzeba, bo jeszcze nie widzialem obudowy chlodnico przyjaznej, do ktorej by sie ja po prostu wkladalo  :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Case Mod: My first build log -- HAF 932 WC UV Theme - Overclock.net - Overclocking.net

 

moze ten topic Ci troche naswietli sytuacje ;) wiercic raczej na bank bedzie trzeba, bo jeszcze nie widzialem obudowy chlodnico przyjaznej, do ktorej by sie ja po prostu wkladalo :unsure:

 

jest takich w cholerę. 932, 800d oj są takie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest takich w cholerę. 932, 800d oj są takie.

 

800D byłaby idealna jakby bez przeróbek można było upchnąć druga chłodnicę w piwnicy, a tak pozostaje niedosyt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki . Co do 800d to zdecydowanie przekracza moje możliwości finansowe ( prawie 1000 zeta ) . Do hafa 932 jednak wchodzi chłodnica 3x120 bez wiercenia . Można to zobaczyć na zdjęciach topu w zagranicznych recenzjach .

Macie jeszcze jakieś propozycje za 400-500 zeta ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...