Skocz do zawartości
Gość Olka1991

Mass Effect

Rekomendowane odpowiedzi

Według pierwszych postów od posiadaczy gry: G92 zapewnia całkowicie płynną rozgrywkę w 1920x1200 z wymaksowanymi ustawieniami, GX2 daje stabilne 60 fps (ograniczone z vsynca :) )

Ludzi ze slabsza grafa jeszcze nie znalazlem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co ciekawe zabezpieczenie gry nie zostało jak narazie złamane, w sumie jakiś sukces bo zazwyczaj nie dość że gry trafiają do sieci wcześniej niż przewidywana jest ich oficjalna premiera to zabezpieczenia są łamane praktycznie od razu.

a wiadomo że każdy taki dzień to większy zysk dla producenta

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość v1per86

co ciekawe zabezpieczenie gry nie zostało jak narazie złamane, w sumie jakiś sukces bo zazwyczaj nie dość że gry trafiają do sieci wcześniej niż przewidywana jest ich oficjalna premiera to zabezpieczenia są łamane praktycznie od razu.

a wiadomo że każdy taki dzień to większy zysk dla producenta

Zabezpieczenie zlamano godzine temu :P Sa juz pierwsze wypowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra miała premierę 28 maja, a do sklepów pewnie dostarczona jeszcze wcześniej , więc jakiś plus dla producenta jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość v1per86

No to 1 dzień po premierze, a Bioshocka łamali przez kilka dni,tygodni. A to zabezpieczenie z mass effect miało być, o wiele lepsze od tego z Bioshock'a.

Firma wiecej straci na zabezpieczeniu. Mowilem - po chorobe takie zabezpieczenia i tak złamią. Po co w ogóle dawac zabezpieczenia ? Jakby nie one to nie bylo by tylu piratów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Firma wiecej straci na zabezpieczeniu. Mowilem - po chorobe takie zabezpieczenia i tak złamią. Po co w ogóle dawac zabezpieczenia ? Jakby nie one to nie bylo by tylu piratów

Dokładnie, wydają setki milionów $ na zabezpieczenia, bo myślą że ktoś tego nie złamie. A takie miało być dobre to zabezpieczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idą w zaparte z tymi zabezpieczeniami i bezmyślnie wydają na to kasę.

Pewnie w końcu zintegrują to z którymś windowsem i pliczek nie zostanie odpalony jak nie będzie miał jakiejś sygnaturki, a system będzie się uaktualniał pod tym kątem na Windows Update.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widac ze jeszcze nikt nie gral w wersje eng bo cos cicho ... Pewnie wszyscy sciagaja obrazy dopiero jak sie okazalo ze zabezpieczenie zostalo zlamane.

Ja bym prosil o niepisanie takich rzeczy. I tak juz jestem wystarczajaco wkur... ,ze musze czekac dodatkowy miesiac z powodu bzdurnego tlumaczenia, a wszystko dlatego ,ze obiecalem sobie ze bede kupowal gry i soft w orginale.

Edytowane przez Michaelius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku jedno nie wyklucza drugiego. Niech każdy pilnuje własnego sumienia. Nie mam żadnych oporów, by zapłacić za to co już dostałem. U mnie ME też już dawno zamówiony. Nie widzę problemu. Problem się robi, jak się zaczynają gadki o witaminkach, albo kazania z ambony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co w ogóle dawac zabezpieczenia ? Jakby nie one to nie bylo by tylu piratów

Tekst miesiąca :lol2:

 

A co do ME, na razie wszystkie recki powyżej 90% oprócz Eurogamera, który dał 80%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość felek111

Ja bym prosil o niepisanie takich rzeczy. I tak juz jestem wystarczajaco wkur... ,ze musze czekac dodatkowy miesiac z powodu bzdurnego tlumaczenia, a wszystko dlatego ,ze obiecalem sobie ze bede kupowal gry i soft w orginale.

Lepiej poczekać miesiąc na tłumaczenie, niż potem narzekać, że zrobione na odwałkę. Dla mnie i tak zleci szybciutko. Zwłaszcza od 2 czerwca :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

później ale przynajmniej za darmo, z tymi dodatkami na konsole to jakiś absurd -nie dość że gry odpowiednio drogie to każą płacić za każde byle "[ciach!]o" [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[ot]Ja w przypadku Cod4 zapłaciłbym za ten DLC na PC (mimo ze to jest debilne posunięcie ze strony producenta ;]) ale tylko za to. To imo powinna być normalna rzecz za takie mini dodatki są za free[/ot]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość v1per86

Tekst miesiąca :lol2:

Jak widzisz kazdy miedzy moim a Twoim postem sie z tym zgodzil :>

Teraz pytanie z innej beczki: Jak przejść przez taki most prawie na początku gry? Są tam kolesie z tarczami i nie wiem jak ich rozwalić :/ Mówie oczywiście o wersji pecetowej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość v1per86

podobno jest jakis problem z nazwijmy to wersja "beta" ... :)

To zadna beta. Wszystko dziala jak powinno :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...