Skocz do zawartości
Oskaliber

Ram Do Oc

Rekomendowane odpowiedzi

Czytam ostanio dużo o tym RAMie i w sumie to jest taki misz-masz, ze nie wiadomo co brat, myslalem o Transcend, jednak cena poszla 100zł w gore a podobno takiej rewelacji nie ma. Potrzebuje coś co by robilo 1000mhz CL4 przy napięciu znośnym do codziennej pracy no i tez ladne wyniki CL5, najlepiej micron, cena w sumie im taniej tym lepiej, ale moge dać te 250~zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mushkin 2x1 GB ;]

Napisz do Xtreme Addict on handluje tym :)

 

@Stolara wyrwiesz ze starej,padną(a napewno tak będzie), wyślesz do UK, odeślą Ci ze nowej serii czyli shit.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałem PM do XA, ale jestem wciaz otwarty na oferty, pomysle o tych Mushkinach. A co powiecie o goodram pro? Cos tam czytalem, ze niby juz nie produkuja, ale widze, ze na allegro jakieś są.

 

I jak to jest z tą awaryjnością? Tylko cruciale padaja tak czesto, czy wszystko na D9? I jak jest z gwarancją przy takim padzie?

 

No i czekam na inne propozycje, jezeli cos jeszcze da sie wymyslic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałem PM do XA, ale jestem wciaz otwarty na oferty, pomysle o tych Mushkinach. A co powiecie o goodram pro? Cos tam czytalem, ze niby juz nie produkuja, ale widze, ze na allegro jakieś są.

 

I jak to jest z tą awaryjnością? Tylko cruciale padaja tak czesto, czy wszystko na D9? I jak jest z gwarancją przy takim padzie?

 

No i czekam na inne propozycje, jezeli cos jeszcze da sie wymyslic.

Tylko cruciale, ponieważ mają słabej jakości PCB i masz odpowiedz :) Crucki wysyłasz dp UK (20zł ok) i odsyłają Ci. Tyle, że teraz dostaniesz chłam a nie te same pamięci.

Edytowane przez Piwor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i co skoro padna (a w to chyba nikt nie wątpi) to dostanie z nowej serii ;]

Ile miales w rękach Cruciali ze sie tak wypowiadasz?

...

 

Hmm, a co sadzicie o G.Skill z serii PK? I jak ma się ona do serii HZ?

PK mocno sie grzeja - potrzebny nawiew na nie bedzie.

Tak na szybko testowane (SPI16M)

1040MHz CL4 2,4V

1130MHz CL5 2,4V

 

HZ sa lepsze

Edytowane przez Kean

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile miales w rękach Cruciali ze sie tak wypowiadasz?

...

 

 

PK mocno sie grzeja - potrzebny nawiew na nie bedzie.

Tak na szybko testowane (SPI16M)

1040MHz CL4 2,4V

1130MHz CL5 2,4V

 

HZ sa lepsze

PK się nie grzeją...

 

1020 @ 2.25v orthos 2h 4-4-4-12

1200 @ 2.25v orthos 2h 5-5-5-15

 

Na Foxconnie Mars :rolleyes:

 

Jak 1000 4-4-4-12 to albo te PK albo coś na D9... (odezwij się na GG - mam dużo kości D9 na sprzedaż w "ludzkiej" cenie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za dużo się naczytałem , wybacz. Jeśli jesteś obrońcą cruciali to chyba nie ma sensu ta dyskusja ...

A ile Tobie padło ?

W domu mam aktualnie 3 komplety, z czego każde z nich widziały napięcie 2,5V... a mam je już jakiś czas. Do tego przez moje rece do klientów przwineło się kolejne 3 komplety i wszystkie żyją.

To że padają to wiem, ale nie jest tak jak piszesz, że każdy pada... Trzeba umieć się z tym obchodzić / mieć mobo które nie zabija pamięci.

PK się nie grzeją...

To chyba się dokładnie nie bawiłeś PK ;)

Ja mam jedne przedmna aktualnie na mobo bez budy z nawiewem i 2,3V i są najgorętrzymi pamięciami jakie miałem w domu... a miałem pare - pewnie nie tyle co Ty, ale mam porównanie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jedne przedmna aktualnie na mobo bez budy z nawiewem i 2,3V i są najgorętrzymi pamięciami jakie miałem w domu... a miałem pare - pewnie nie tyle co Ty, ale mam porównanie ;)

Może jakiś stary Powerchip? Dotąd PK były na ProMOSie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W domu mam aktualnie 3 komplety, z czego każde z nich widziały napięcie 2,5V... a mam je już jakiś czas. Do tego przez moje rece do klientów przwineło się kolejne 3 komplety i wszystkie żyją.

To że padają to wiem, ale nie jest tak jak piszesz, że każdy pada... Trzeba umieć się z tym obchodzić / mieć mobo które nie zabija pamięci.

To dziwne, że zniknął dystrybutor Cruciali... Powód ? Za dużo serwisów :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...