Skocz do zawartości
sideband

Forceware XP/Vista

Rekomendowane odpowiedzi

Riva tuner i panel nvidii (186.08)inaczej oznaczają w rejestrze wpis od aa supersampling, ktoś wie który jest poprawny? o.O

 

btw

 

Side, istnieje szansa, że przyjrzysz się sterownikom pod win7x64? Wiesz, idąc z duchem czasu i takie tam :P

Edytowane przez 4rch0n

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam beta testerów by sprawdzania sterów , a dokładnie rozchodzi się o połączenie ati + nv pod physx. Tylko szukam kogoś kto w miarę szybko po testuje parę wersji sterowników na razie na xpeku 32bit. Także jak ktoś ma czas to proszę pisać na pw , to przygotuje to i owo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

a które polecacie pod win7 32b ... ostatnio już długo leciałem na zwyzcajnych takie jakie system mi rozpoznał bo nie były mi lepsze potrzebne ale własnie potrzeba nadeszła :) Tak więc jakaś sugestia co do sterowników ? GF 9600gt

 

Pozdrawiam i dzieki !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakie byłyby najlepsiejsze do 88gt chodzi mi o wydajność/stabilność/oc ? XP32bit

pozdrawiam

Niby najnowsze sterowniki względem gier będą zapewniały najlepszą wydajność, optymalizację... więc ja używam najnowszych : ) A co do oc, to nie wiem, bo moja sztuka 88GT to taki opór, że... szkoda gadać [ ;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a sery sa naprawde dobre cod 2 wzrost fpsa o 15- 23 okolo, w innych giercach okolo 5fps, tylko ut3 cosik zarywa czasem na moim gracie, i jak sie da to zaczaruj panel bo starego nie da sie odpalic jakis bład wyskakuje.i małe pytanko do masterGpu- side.co to tripple buffering,niby to wspułpracuje z v sync lepiej to właczy czy wyłączyc dla wydajnosci na starej grafie agp 7300gt

Edytowane przez elfuego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...