Skocz do zawartości
nrl

Max Payne 3

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko da się spartolić. ;) Na przykład dam takie AA3 na U3 engine. ;) Optymalizacja woła o pomstę do nieba na to, co pokazuje gra.

Tu będzie silnik GTA, który sam R spartolił ;) Do tego bierze się za to Vancouver...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmiany nie zawsze są dobre, ale w przypadku "tego" mówie na razie nie. Znowu jakieś tropiki, dżungla. Wolałem akcje w mieście okupując kamienice i inne budynki. Gra miała klimat. Zwłaszcza pierwsza część. A tu jakiś łysy koleś, nie wiadomo skąd i kto, będzie biegał między palmami.

 

To gdzieś raczej w Ameryce Południowej się będzie działo. A więc może będziemy gdzieś biegać po Brazylijskich slumsach... ciężko stwierdzić po paru screenach. Zobaczymy. Oby gra czymś ciekawym zaskoczyła. Bo bezmyślne strzelanki mnie średnio teraz interesują. Max 1 miał ciekawą fabułę i ten klimacik. Druga część troszkę gorzej, ale też była dobra. Chociaż cholernie krótka ta gra była.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Masa gier została przeniesiona na drugą połowe 2010, a jeśli by jeszcze dodać te które póki co oficjalnie nie zostały potwierdzone, to szykuje się straszna nawałnica.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Remedy tłumaczy sprzedaż marki do R* klik

 

Jak dla mnie to słabe tłumaczenie... nie widziałem jeszcze gry od R* w takich klimatach ja dwie pierwsze części Maxa, więc nie byłbym tak pozytywnie nastawiony do tego projektu jak pan z Remedy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Mało prawdopodobne żeby Rockstar nie wydał żadnej własnej gry w przyszłym roku, chyba że coś ukrywają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatni screen ten gdzia Max lezy na plecach i strzela do przeciwnikow

graficznie jak z przed 4-5 lat

to sa kpiny zeby taka grafe pokazywac coraz wiecej firm bez ambicji wciskajacych lekko odswierzone gry

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludovic

Stoją w miejscu wiadomo dlaczego (co jest i plusem i minusem ;]). Ja sie tylko pytam jak tutaj umieszczą klimat Noir York City - to była jedna z najważniejszych cech dwóch poprzednich gier.

 

Nie umieszczą, klimatu nie będzie bo i wiadomo dlaczego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Do tej pory Rockstar nie zepsuł jeszcze żadnej dużej gry. A ta do tego wychodzi na wszystkie trzy platformy. Myśle że na razie nie ma co oceniać, skoro nic nie wiemy o grze, poza paroma "screenshotami" bardziej przypominającymi concept arty.

 

Jak już sie martwić, to o to że gre robi Rockstar Vancouver. Do tej pory ich małe studia robiły tylko popierdółki na konsole przenośne, bądź porty gier, największymi produkcjami zajmowały się North i San Diego.

 

Obecnie North oficjalnie pracuje tylko nad Agent (o którym już absolutnie nic nie wiadomo), San Diego nad niczym, więc skoro Max Payne-a robi Vancouver, to być może tamte dwa studia skrycie pracują nad jakimś projektami, które być może pokażą w czerwcu. Dla mnie jak najbardziej dobry scenariusz, bo Max Payne nie jest dla mnie priorytetem, to gra typu "będzie to będzie, nie to nie".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli ten łysy koks to najprawdopodobniej i na szczęście tylko kompan Maxa a nie sam Max :)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość ZlyUser

Ten łysy to Max. Ten drugi za to... to też Max.

Dane będzie nam także prześledzić ewolucję wyglądu bohatera – w misjach dziejących się chronologicznie wcześniej pokierujemy młodszym Maxem, z bujną fryzurą i nieco mniej imponującym zarostem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...