Skocz do zawartości
wistler

Eswc 2008 10-11 Maj

Rekomendowane odpowiedzi

Wróciłem już z targów i muszę powiedzieć, że wyglądały jak co roku. Trochę sprzętu, gierek i w sumie 40 min później możemy wychodzić. Większe wrażenie zrobiły na mnie targi motoryzacyjne.

 

Dołączona grafika

 

i dwa autka:

 

Dołączona grafika

 

to może być na jeżdżenie po mojej hood ;p

 

Dołączona grafika

 

a ta na uczelnie :)

 

(cena pierwszego to 350k zł już zbieram :P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w kwestii pań to za bogato nie było tak to ujmę :P

ten sam towar co na PGA :P

 

PGA dla mnie kupowato ostatnie 2 razy wyglądało, ESWC daje MOCNO WIĘKSZY KOP :D

 

galeria (tragedia z wczytywaniem ale idzie):

 

http://picasaweb.google.pl/redplusNEO/Eswc

 

 

Kolo wygrał CPU a rybie coś niewyrabiał ten proc mówiłem mu że ma iść go @ ale chłopak się speszył :lol2:

 

Impreza na poziomie, głośno, stanowisko Foxconna oblegane i spoglądające na @ ryby (miałem wreszcie okazję osobiście poznać ^^). Ciekawie i szkoda, że mam w pon mature, to bym się wybrał bankowo i w niedzielę :)

 

Czekamy na komentarze PPC Crew.

Edytowane przez duke48

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapodaj ktoś fotki hostess i stanowiska PPC ;]

Ja to widziałem na własne oczy-to jest jakiś żart chłopaki miotali się ze sprzętem jak jakieś nooby :blink: -wyglądało to tragicznie,zresztą kto był to widział,śmiech na sali :lol2: Nie ma w Polsce sceny OC,a szkoda :sad:

btw.a swoje juz widziałem i wiem jak to powinno wyglądać,np.na Cebicie=żal.pl tyle w kwestii PL OC

zdjecia hostess niech ktos zapoda ,bo było na co popatrzeć :rolleyes: yyyyy mniam mniammmm

Edytowane przez franky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja byłem wczoraj i musze stwierdzic ze te targi jakos na kolana mnie nie powaliły. Ale od początku.

 

Generalnie wydaje mi się, że na targach było znacznie mniej ludzi. Nie wiem czy tak było naprawdę czy to tylko złudzenie z powodu wiekszej powierzchni targów. Jeżeli chodzi o hostessy.. wydaje mi się, że na PGA było lepiej. Były formułki od intela (to chyba nawet te same modelki), były piguły z YAMO (ale nieco mniej wyględne niz rok temu), ale suma sumarum byłem troche zawiedziony.

 

Co do stoiska Foxconna - faktycznie było oblegane przez pierwsze pare godzin gdy rozdawali koszulki. Później na stoisku pustki i jak można było tak mogos zobaczyc to na 90% był to ktoś z PurePC.

 

Co do uzyskanych na targach wyników... myślę że poniższe zdjęcie tłumaczy wszystko :D

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to widziałem na własne oczy-to jest jakiś żart chłopaki miotali się ze sprzętem jak jakieś nooby :blink: -wyglądało to tragicznie,zresztą kto był to widział,śmiech na sali :lol2: Nie ma w Polsce sceny OC,a szkoda :sad:

btw.a swoje juz widziałem i wiem jak to powinno wyglądać,np.na Cebicie=żal.pl tyle w kwestii PL OC

zdjecia hostess niech ktos zapoda ,bo było na co popatrzeć :rolleyes: yyyyy mniam mniammmm

Jest w Polsce scena OC ;] Na ESWC był 1 team, w zasadzie to był sam ryba, w PL jest więcej osób którzy kręcą extremalnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robienie wynikow na sprzecie ktory pierwszy raz na oczy sie widzi nie jest latwe, ani przyjemne. Kto z was po 2h od zakupu wymarzonego proca mobo i ramu zna wplyw wszystkich parametow biosu na wyniki, czy dokladne mozliwosci kazdego z podzespolow, do tego pry temp -100'c ?

 

Poza tym ryba ma tylko wyniki jak masell jest w poblizu, sam nie potrafi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym ryba ma tylko wyniki jak masell jest w poblizu, sam nie potrafi ;)

 

Haaa, nieprawda ;) Mam swoje wyniki;]

 

Krecil ktos z was kiedys na blackopsie? Zycze powodzenia... szczegolnie ze byla to sztuka bez ostatecznego biosu, no ale coz... fachowcoff tu mamy bez liku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to widziałem na własne oczy-to jest jakiś żart chłopaki miotali się ze sprzętem jak jakieś nooby :blink: -wyglądało to tragicznie,zresztą kto był to widział,śmiech na sali :lol2:

Patrz niżej.

 

Robienie wynikow na sprzecie ktory pierwszy raz na oczy sie widzi nie jest latwe, ani przyjemne. Kto z was po 2h od zakupu wymarzonego proca mobo i ramu zna wplyw wszystkich parametow biosu na wyniki, czy dokladne mozliwosci kazdego z podzespolow, do tego pry temp -100'c ?

Poza tym - zmienili tylko płytę główną i wg Ciebie to był śmiech na sali, nieźle ;)

 

Co do samego ESWC - wesoło było, a co! Szisza bar roxuje :>

Edytowane przez wistler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to widziałem na własne oczy-to jest jakiś żart chłopaki miotali się ze sprzętem jak jakieś nooby :blink: -wyglądało to tragicznie,zresztą kto był to widział,śmiech na sali :lol2: Nie ma w Polsce sceny OC,a szkoda :sad:

btw.a swoje juz widziałem i wiem jak to powinno wyglądać,np.na Cebicie=żal.pl tyle w kwestii PL OC

zdjecia hostess niech ktos zapoda ,bo było na co popatrzeć :rolleyes: yyyyy mniam mniammmm

 

Tak, oczywiscie powiedzial to ten, co jadl nie jeden chleb z ocerskiego pieca...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rybcia -zobacz komu dziękuje Foxconn za rozwój płyty na pudełku- podpowiem entowi :P

Chyba nawet gdzieś mu w szafie ta mobo nadal zalega tyle że sampel jeszcze bez docelowego chłodzenia...

 

Blackopsa gemm z entem mieli kupe czasu temu. Sam nawet sie tym bawiłem więc jaka to filozofia? :lol2:

Co do biosów to nie narzekaj- teraz to i tak są mega dopracowane

Edytowane przez 99tomcat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rybcia -zobacz komu dziękuje Foxconn za rozwój płyty na pudełku- podpowiem entowi :P

Chyba nawet gdzieś mu w szafie ta mobo nadal zalega tyle że sampel jeszcze bez docelowego chłodzenia...

 

Blackopsa gemm z entem mieli kupe czasu temu. Sam nawet sie tym bawiłem więc jaka to filozofia? :lol2:

Co do biosów to nie narzekaj- teraz to i tak są mega dopracowane

Fajnie, tylko czemu jeszcze nic na niej nie pokazali? A wiesz czemu byly problemy u mnie, a u was nie? Podpowiem, bo nie mieliscie QX.

 

Aaaa i czemu tutaj jeszcze nikt nie napisal o kielbaskach? Pochlodzili moze z 5 min drugiego dnia i poskladali zabawki... Oczywiscie ja sie tego nie czepiam. Ogolnie thx im za spotkanie i wypite piwo ;)

Edytowane przez ryba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rybcia -zobacz komu dziękuje Foxconn za rozwój płyty na pudełku- podpowiem entowi :P

Chyba nawet gdzieś mu w szafie ta mobo nadal zalega tyle że sampel jeszcze bez docelowego chłodzenia...

 

Blackopsa gemm z entem mieli kupe czasu temu. Sam nawet sie tym bawiłem więc jaka to filozofia? :lol2:

Co do biosów to nie narzekaj- teraz to i tak są mega dopracowane

znaczy o to chodzi ?

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

ryba, zobacz kiedy franky zaczął jeść chleb z ocerskiego pieca,

 

Dołączył: 7-kwiecień 08"

 

btw

 

jak tam blackops?

 

fajny?

 

;D

a może ten franky to wolfszary ale na nowym koncie? :D on przecież jadł chcleb z niejednego ocerskiego pieca ^_^

 

znaczy o to chodzi ?

...

Przecież masz tam nazwisko enta ;p (nie powiem które bo nie wiem czy wolno :D ale chyba każdy się domyśli :P) Edytowane przez Kaaban

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale jak ent się nazywa to ja wiem ;)

 

zdziwiłem się jak je na xs zobaczyłem :D

 

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - ...
Grzegorz :D

Kaaban, bardzo możliwe ;)

 

da best ocer jednak jest :rolleyes:

 

eot. <.<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do biosów to nie narzekaj- teraz to i tak są mega dopracowane

mhm, ludzie w Foxconnie twierdza narazie co innego ;) szczegolnie prowadzenie pamieci daje [gluteus maximus] narazie, ale nvm.

 

Jak wroce do domku dzisiaj to wrzuce 3 wyniki z 3DM, bo tylko na tyle bylo czasu drugiego dnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gwoli ścisłości to chlopaki qx mieli -wiem bo sam im go skołowałem. Niestety mobo była na bardzo wczesnym biosie i tak ogólnie to [gluteus maximus] z tego wyszła...

 

Wyniki nawet jakieś tam były ale jak marne to po co pokazywać? Pochwalić sie qx9650 i foxem?

 

Jak pokazać to jakiś wynik na poziomie, a nie cokolwiek byle błysnąć fajnymi klockami ....

 

 

ps.

 

Z tego co pamiętam to było jedyne co udało sie zrobić w ciągu 2h jak mieliśmy cepa pod koniec lutego to ten żalosny wynik :

 

Dołączona grafika

 

 

do tego sys enta zrzucał nam w dół mnożnik ustawiony w windzie, więc wynik jest na nieoptymalizowanym sysie...

 

 

Z całego bencha pamiętam że po 2h w[ciach!]iania sie poszliśmy ekipą na miasta na pifko i miałem potem w niedziele potwornego kaca :P

 

 

ps2. ryba zobacz sobie jaka wersja biosa tam jest i nie narzekaj na to co masz teraz....

Edytowane przez 99tomcat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaaa i czemu tutaj jeszcze nikt nie napisal o kielbaskach? Pochlodzili moze z 5 min drugiego dnia i poskladali zabawki... Oczywiscie ja sie tego nie czepiam. Ogolnie thx im za spotkanie i wypite piwo ;)

hehe - to ciekawe ... może kogoś unikali :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, oczywiscie powiedzial to ten, co jadl nie jeden chleb z ocerskiego pieca...

tylko mowie co widziałem noobki-takie było moje odczucie co? urażeni to sorki

 

ryba, zobacz kiedy franky zaczął jeść chleb z ocerskiego pieca,

 

Dołączył: 7-kwiecień 08"

 

btw

 

jak tam blackops?

 

fajny?

 

;D

nie widze związku rejestracji z posiadana wiedzą na temat OC.Ty jesteś tego najlepszym przykładem data reje. 2006 i ustawienie w biosie 260fsb gdzie każdy że ta płyta pod tym względem była śmisznie prosta ,a dalej....lipa panie lipa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko mowie co widziałem noobki-takie było moje odczucie co? urażeni to sorki

(...)

jak już sam MaSell stwierdził kłopot był w sprzęcie więc się miotał/miotali (aż tak źle chyba nie było? ;)), Ciebie chciałbym zobaczyć przy balckopsie benczującego przed publiką, mającego płytę jedne czy dwa dni a resztę dopowiedz sobie z postu MaSella

 

(...)

nie widze związku rejestracji z posiadana wiedzą na temat OC.Ty jesteś tego najlepszym przykładem data reje. 2006 i ustawienie w biosie 260fsb gdzie każdy że ta płyta pod tym względem była śmisznie prosta ,a dalej....lipa panie lipa.

no tak, 260x12 to takie żenujące przez dwa lata pobytu na ppc nauczyłem się na sztywno ustawiać takie wartości i tyle. ekhm

 

a właśnie, "260fsb" http://www.wirtualmedia.pl/galeria/uploade...ty/DSCI1293.JPG i dalej lipa panie lipa.

 

ale to temat o eswc a nie o dacie rejestracji.

Edytowane przez FatAlbert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...