Skocz do zawartości
LordFrey

Polecone Sklepy

Rekomendowane odpowiedzi

wracając do tematu, wiele osób polecało Apollo i złożyłem tam zamówienie, jednak po cyrkach jakie zaczeli robić z moim zamówieniem, straciłem cierpliwość i anulowałem zamówienie, nie chcą zarobić ich problem. Cieglą brakowało im jakiegoś komponentów, co ciekawe raz ten komponent był, potem nie było, a kiedy znwou był to zabrakło czegoś innego. Nie chciał mi się bawić. Ceny mają spoko, ale osoba, które nie lubia czekać (sam sklep pisze ze wszystko w 48h...) to nie polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie to przeżywam... na stronie pisze, że dostępne podczas gdy mi po 2 dniach wywalili, że nie ma 3 komponentów i czekam... na emaila nikt nie odpisuje już 3ciego...

Zobaczymy po tygodniu jak nic nie ruszy to też anuluje... i zakupy zrobie gdzie indziej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam to samo miałem w Apollo. We wtorek zamówiłem i w piątek dopiero wszystko zgromadzili i wysłali (jak napisałem na maila im że chcę anulować jeżeli się procesor nie znajdzie) Coś mi się zdaje, że nie wyrabiają..

 

Za to polecam esc.pl - świetny kontakt, szybko wysyłają. Jedyna wada to to iż moim zdaniem słabo pakują przesyłki - pudło z płytą główną owinęli tylko folią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że każdy chwali co innego. Ja od wieków kupuję w Apollo i nigdy sie nie przejechałem przy zamówieniu przez net. Widocznie mają tam jakis gorszy okres z zaopatrzeniem. Jak Wam nie pasi to zawsze możecie się skoczyć do Bitcomputer, KDO lub ew. takie molochy jak Komputronik lub Sirius (drogo, ale czasem sa wyjątki). Jest jeszcze PCProjekt ale lepiej pytajcie telefonicznie zanim pójdziecie odebrać sprzęt. Morelki też nie złe czasami można wyrwac coś tanio.

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...