Skocz do zawartości
Mysterio

Warto Posłuchać...

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepsze IMO utwory to 'Falling Awake', 'Until My Last Breath', 'Underneath', 'Little Lies' oraz 'I Feel Immortal'.

Powrót Tarji w wielkim stylu, jedynie dwa utwory nie przypadły mi do gustu.

 

Które ? Bo mi tylko Anteroom of Death... A Falling Awake faktycznie niezły - zwłaszcza solówka gitary...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Solówka gitarowa wykonywana jest przez Joe Satriani'ego - dlatego fajnie brzmi ;) Został zaproszony do nagrania tego utworu.

Te które mi się nie spodobały to 'Anteroom of Death' oraz 'Rivers of Lust'.'The Archive Of Lost Dreams' też nieszczególnie trafia w moje gusta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest minuta wstępu. Pisniczka w stylu "life is life" tylko z głębszymi słowami i taką jednocześnie fajną i depresyjną nutą. Przejmujący teledysk. Właściwie to dopóki nie zrozumiemy tekstu to go odrzucamy jako niepasujący. Ale pasuje jak najbardziej tylko trzeba zrobić wycieczkę w przeszłość.

Zaglądam sobie czasem tutaj i uśmiałem się z tych częstych interpretacji jakoby to było o ginącej planecie, ekologii, krzaczkach, drzewkach i robaczkach. Obrazuje to, że płukanie głów ekologicznym bełkotem w szkołach działa bezbłędnie. Taka mała dygresyjka.

 

W kursach świadomego snu są podobne rzeczy zwykle [;

Było :D Edytowane przez q8ic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna nuta Carson - mimo iż nie przepadam szczególnie za muzyką elektroniczą.Świetnie się przy tym będzie zasypiało, klimat ma wyborny. Podziękował.

 

Jesli wpadla Ci w ucho melodia tamtego kawalka to sprawdz sobie nuty polskiej grupy Sundial Aeon ;) Przy tym dopiero sie usypia (ofc jesli chce sie usnac, muzyka nie zanudza). A zacznij od Sundial Aeon - Sacred Plants :D

 

Akurat Sundial Aeon to nie trance (no moze troche zalatuje goa trance) tylko ambient/elektronika w klimatach space music. Palce lizac

Edytowane przez Carson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...