Skocz do zawartości
magistrala

Który Model

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam wielki dylemat otóż zastanawiam się nad dwoma modelami kart 8800gt. Pierwszy z nich to:

http://allegro.pl/item359991613_najwydajni...msung_wawa.html

Drugi:

http://www.allegro.pl/item359525514_gigaby...512mb_wawa.html

 

Galaxy ma chłodzenie na pamieciach, natomiast Gigabyte wieksze (nieznacznie) osiągi.

 

Jeśli wiecie to napiszcie który model i dlaczego. Z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wyczytałem to sporo osób miało problemy z Gigabyte 8800GT. Poza tym mają kiepski serwis, wysyłasz im rev.b a otrzymujesz rev.a -_- Dlatego wybrałem Galaxy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gigabyty niby dobre ale zdarzało się tak że działały dobrze przez 2 miesiące czy tam ile...a nagle zaczęły sypać błędami...zatem proponuje Galaxy z CM HP :) Jest zworka do zmiany napięcia więc w kwestii OC mamy tu więcej do powiedzenia ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie o tym chłodzeniu w Galaxy które podałem, nie chodzi mi czy jest głośne bo wiem ze jest ale czy się grzeje

Ladnie trzyma temp, ale jest GLOSNEEEEEEEEEEEE i nie ma mozliwosci regulacji obrotow (wentyl 2 zyly ma)

 

Chłodzenie w tym galaxy co podałeś to referent. Na pewno się przegrzewał nie będzie. Tylko podobno straszna suszara.

To nie referent:

-profilowane łopatki

-dluzsze lopatki

-wiekszy otwor

-zajmuje 2 slot:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, sory za złe info, nawet nie spojrzałem, jedna wersja chłodzenia galaxy to cooler master z heatpipe, więc coś mi się skojarzyło że ta druga to musi być referent.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...