Skocz do zawartości
Gość dragonlore

God Of War 3!

Rekomendowane odpowiedzi

Gość dragonlore

kolejna odslona GoW u niejednego spowoduje zwiekszenie andrenaliny,w tym i u mnie ;)

czekam z niecierpliwoscia!

 

gram.pl

 

God of War III już w marcu przyszłego roku?

 

 

Serwisy Amazon i GameStop rozpoczęły przyjmowanie pre-orderów na grę God of War III na PlayStation 3. Według tych dwóch wielkich internetowych sklepów hit konsoli Sony będzie miał swoją premierę w Ameryce drugiego marca 2009 roku.

 

Dwa wielkie amerykańskie sklepy internetowe - Amazon i GameStop - rozpoczęły przyjmowanie zamówień przedpremierowych na grę God of War III na PlayStation 3, jako datę jej debiutu podając drugi marca przyszłego roku. Termin zgadza się z naszymi wcześniejszymi przypuszczeniami, popartymi prostą analogią: część pierwsza ukazała się w marcu 2005 roku, druga - w marcu 2007. Chains of Olympus na PSP to również trzeci miesiąc, tego roku.

 

Grafika z okładki GoW-a III widocznej na stronie Amazonu

 

Jedyną oficjalną informacją na temat premiery gry God of War III była, i jest nadal, tylna okładka instrukcji hitu na przenośną konsolkę Sony, która krótko i treściwie mówi... "wkrótce". W styczniu pojawiły się co prawda plotki o końcu 2009 roku, jednak nie zostały one skomentowane przez japońskiego giganta. Jeśli wspomniane wcześniej sklepy nie zgadywały, tylko wiedzą o czymś, o czym my na razie nie, to powinniśmy już niedługo w końcu usłyszeć coś konkretnego na temat pierwszej przygody Kratosa na PlayStation 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Im bardziej zaczynam się przychylać do kupna XO tym bardziej atakują mnie tytułu "PS3 only", i to nie byle jakie tytuły... W chwili obecnej to właśnie GoW3 i MGS4 mocno mnie powstrzymują, a przecież gdzieś w oddali majaczy FFXIII (może i nie to samo co kiedyś ale wcale nie znaczy, że złe) a do tego Killzone 2 naprawdę zapowiada się nieźle. Kurde, jak zwykle problemem jest kasa (a raczej jej brak). Ach, gdyby tak PS3 było przynajmniej w cenie XO Premium...

 

Co do samego GoW 3 to liczę na mega kozaka, zresztą nie wyobrażam sobie żeby mogło być inaczej!!!

Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dodam tylko od siebie że mam i przeszedłem wszystkie części GoW jakie pokazały. To bardzo wielki kawał kodu w którym można się naprawdę zakochać. Aby bogowie Olimu pomogły by wyszło to w marcu.

 

Ale za to TERAZ chce mieć trailer a najlepiej gameplay!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupie sobie w przyszlym tygodniu ps3 bo kolejne miejsce pracy. Jakie gry kupic na starcie? Wiem ze na pewno chce uncharted i HS ale co jeszcze jest warte uwagi pod warunkiem ze posiadam od dawna 360tke?

 

maSTHa212 znajac zycie i sony to jak wyjda te gry to bedzie nowy xbox.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też planuje zakup PS3 w przyszłości , ale musi wyjść troszkę więcej ciekawych tytułów. Chociaż tych już teraz nie brakuje. Jak na razie odstrasza tylko cena za PS3 z 60GB HD.IMO powinna już dawno spaść. Moim zdaniem Sony lekko przegina, ale to już dyskusja na inny temat. Po za tym na konsolę wyjdzie więcej gier z tych gatunków, które najbardziej lubię i to jest dodatkowy argument.

 

Co do GOW3 to jest na co czekać. Pierwsza część mi bardzo przypadła do gustu i do tego grafika bardzo przyjemna. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znaczy zeby nie bylo watpliwosci: czekam TYLKO na GoW3, poza tym PS3 bedzie robil za player BD i mediacenter. Ta gra ma po prostu takie cos ze tak jak nie trawie siekanek to ta jest po prostu wybitna a miod leje sie rzekami wiekszymi niz Styks ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

przetestowalem sobie demko GoW w wersji psp i jak zwykle Krotos "Zondzi",grafa miodzik,wiec jesli ps2 i psp mialo taka grafe to jaka bedzie miec ps3!!,oby tego nie schrzanili,bo jednak w tej grze wyglad postaci i lokacji tworzyl niezbedny nastroj.Choc oczywiscie scenariusz i przerywniki zasluguja na najwyzsze oceny.

 

Tak sobie mysle ze fajnie byloby zobaczyc Krotosa na duzym ekranie,oczywiscie byle nie robil tego Uwe Boll :lol2: i tutaj mozecie podac wasze propozycje na rezyserow np P.Jackson nie bylby zly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wolal Ridleya Scotta , gladiator byl niezly , nie wspominajac nawet o jego bardziej kultowych produkcjach :)

A Wladca pierscieni byl moim zdaniem slaby jesli chodzi o odwzorowanie tresci z ksiazki.

 

PS. Tylko niech te cholerne mega gry na PS3 w koncu wyjda :D Kupilbym sobie nextgena , ale poki nie wyjdzie SC 4 conajmniej to nie ma mowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TrueVanDal nie wiem nad czym się w ogóle zastanawiasz jak te gry wyjdą dopiero w 2009-2010r. Na mnie już czeka parę tytułów na PS3, ale jeszcze mam czas :D

No wiesz, MGS4 wychodzi 12 czerwca 2008 ;). Ale fakt, to TYLKO jedna gra dla której byłbym skłonny kupić PS3 teraz...ale z kolei cena mnie odstrasza (szczególnie w porównaniu z XO). Coś czuję że PS3 szybko nie stanieje, a szkoda. Żeby nie było, nie twierdzę że na PS3 nie ma ciekawych gier, ale dla mnie potrzebne jest naprawdę mocne uderzenie i faktycznie, sporo takich tytułów wyjdzie w bliżej nieokreślonej przyszłości. Tyle że z drugiej strony na XO dla MNIE też nie ma strasznie dużo gier które miażdżą i dla których warto byłoby wynaleźć nieco grosza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

God of War 3 - Spike VGA World Premier Trailer HD

screeny

 

Graficznie szału nie ma. Stary dobry Kratos :D

Dobrze chociaż, że Sony przestało serwować rendery i wmawiać nam że to gameplay ;)

Faktycznie, grafka nie miazdzy i krew mi tak dziwnie (kiepsko?) wyglada....ale jakos jestem spokojny, ze i tak gierka bedzie miazdzyc przez duze M ;) Pozyczy ktos Sonke dla jednego tytulu? :lol2: Edytowane przez maSTHa212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

Dla mnie gra wyglada dobrze i jesli zachowaja poprzednia grzywalnosc to nic wiecej nie trzeba.

Ta gra poprostu zabija klimatem,pomyslami oraz wrednym samolubnym ale mimo to sympatycznym bohaterem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No coś mi się obiło o uszy, że miała być przepaść w jakości grafiki między tym co mamy teraz, a gow3. Ja tu jakoś nic specjalnego nie widzę, dobra graficznie pozycja - i tyle. Co do reszty to ja nie mam wątpliwości, że Kratos wymiecie kurz z półek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

No coś mi się obiło o uszy, że miała być przepaść w jakości grafiki między tym co mamy teraz, a gow3. Ja tu jakoś nic specjalnego nie widzę, dobra graficznie pozycja - i tyle. Co do reszty to ja nie mam wątpliwości, że Kratos wymiecie kurz z półek.

no co Ty ,nie znasz opowiesci sony na temat powera ps3? ;)

 

mysle mimo wszystko ze prezentowana grafa wystarczy w zupelnosci,tylko zeby byla plynna i zeby nie spaprali grywalnosci z poprzednich odslon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no co Ty ,nie znasz opowiesci sony na temat powera ps3? ;)

 

mysle mimo wszystko ze prezentowana grafa wystarczy w zupelnosci,tylko zeby byla plynna i zeby nie spaprali grywalnosci z poprzednich odslon

Mówili o filmowej grafice - szczerze, to nawet dałem się nabrać. Wszystkie części rzeźnika przerastały oczekiwania. GoW2 był moją ostatnią grą na ps2 i grając w nią zdałem sobie sprawę, że w momencie kupna ps2 nie uwierzyłbym, że taka produkcja może jeszcze powstać na tą konsolę. Teraz nowy Kratos zawodzi (mnie), jest dobry, nie przerasta oczekiwań względem grafiki. Czy mamy czekać na filmową grafę w GoW4? raczej wątpie. Uważam, że ps3 jest już ujechane w 100% i żaden bełkot o wykorzystywaniu cella w 3% przez daną grę już nikogo nie nabierze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

Mówili o filmowej grafice - szczerze, to nawet dałem się nabrać. Wszystkie części rzeźnika przerastały oczekiwania. GoW2 był moją ostatnią grą na ps2 i grając w nią zdałem sobie sprawę, że w momencie kupna ps2 nie uwierzyłbym, że taka produkcja może jeszcze powstać na tą konsolę. Teraz nowy Kratos zawodzi (mnie), jest dobry, nie przerasta oczekiwań względem grafiki. Czy mamy czekać na filmową grafę w GoW4? raczej wątpie. Uważam, że ps3 jest już ujechane w 100% i żaden bełkot o wykorzystywaniu cella w 3% przez daną grę już nikogo nie nabierze.

dlatego do tych wszystkich szumnych zapowiedzi zawsze nalezy podchodzic z rezerwa ;)

no i kawalek prezentacji zawiele nie pokazal,moze jeszcze sie wiele zmienic,ja nie mam jakis wielkich wymagan,byleby bylo hd :) a filmowa grafa..moze w 2015r ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak komuś sie nie chce ściągać trailera:

http://www.gamespot.com/ps3/action/godofwariii/video/6202312

 

To jest właśnie prawdziwy GoW a nie gears of war ;]. Niestety u mnie blisko nikt nie ma ps3 tylko klocki wiec sobie raczej nie pogram. Graficznie imo bardzo ładnie. Kurde nie wiem czemu ale mi sie soul reaver przypomniał. Chciałbym zobaczyć next genowego SR ofc też na każdej platformie ;].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde nie wiem czemu ale mi sie soul reaver przypomniał. Chciałbym zobaczyć next genowego SR ofc też na każdej platformie ;].

Wow, a myślałem że tylko ja marzę o remaku Soul Reavera :rolleyes: Edytowane przez thuGG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mysle mimo wszystko ze prezentowana grafa wystarczy w zupelnosci,tylko zeby byla plynna i zeby nie spaprali grywalnosci z poprzednich odslon

Z plotek wynika że GoW3 będzie o obsługiwał FullHD z 60 fps. Marzenie, ale może im się uda. Liczę chociaż ba 30 fps w FullHD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

ps3site:

 

Dołączona grafika

W sieci pojawiły się skany z zapowiadanego numeru czasopisma Gameinformer, który miał przedstawić nowe szczegóły związane z God of War III. Skany znajdziecie tutaj. Jakość pozostawia sporo do życzenia, więc trudno cokolwiek napisać o oprawie graficznej.

 

Jeżeli chodzi o nowe informację zawarte w magazynie, to twórcy chwalą się większą ilością przeciwników, która w jednym momencie będzie widoczna na ekranie. W poprzednich częściach na ekranie znajdowało się maksymalnie 15 wrogów, teraz tą liczbę zwiększono do 50. Ciekawe jest to, że jeżeli będziemy walczyć np. z 30 minotaurami, to każdy z nich ma różnić się wyglądem! Także Kratosowi przybyło nieco trójkącików. Liczba polygonów, z których składa się Kratos, to obecnie 20 000. Dla porównania, nasz heros w GoW II składał się 5,000 polygonów. Twórcy obiecują zupełnie nowe bronie (min. rękawice widoczne na trailerze), czy też lepsze AI przeciwników. Bossów będzie mniej niż w drugiej części, ale sądzę, że autorzy nadrobią ten mankament pokaźną liczbą sub-bossów.

 

Czekamy na lepszej jakości skany. Sądzę, że warto przypomnieć, że już 13.02 na serwisie 1up pojawi się świeżutki materiał z gry. Kto wie, może zostaniemy obdarowani nowy gameplayem?

 

  • Inaczej niż w części pierwszej i drugiej, gdzie było maksymalnie 15 wrogów na ekranie, tutaj będzie nawet do 50
  • Będziemy mogli jeździć na potworach np. cyklopach i posiadać nad nimi kontrolę sterując
  • Kratos na PS2 miał 5 tysięcy polygonów, a obecnie ta lcizba jest czterokrotnie większa
  • Zmieniono bronie w taki sposób, że każda z nich to bardziej osobny styl walki
  • Lwie rękawice zwą się Cestus
  • Przeciwnicy będą znacznie mądrzejsi. Pojawią się dowódcy, którzy będą dowodzić i kontrolować zwykłych wojowników
  • Przeciwnicy będą się różnic między sobą znacznie w kontekście tego samego gatunku, czyli będziemy mieli kilka typów tych samych szkieletów np.
  • Będzie więcej walk z bossami niż w GoW, ale mniej niż w GoW II
  • Nie będzie trybu multiplayer
  • Potwierdzono walkę z Hadesem

 

link do skanow

 

skany

Edytowane przez dragonlore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...