Skocz do zawartości
pmp

Asus P5q/p5q-e/p5q Pro/p5q Deluxe/p5q Premium

Rekomendowane odpowiedzi

Gość 71proste

Hmm u mnie nic takiego nie zauwazylem,ciekawe

Jak dla mnie najwiekszy minus mojej plyty to strasznie zawyzone napiecia ramu czego bym nie wiedzial gdybym nie uzywal miernika np:2.1bios a w realu 2.22v,nastepna kwestia to,ze nie mozna miec napiec na auto co kazdy chyba wie jak i miec ustaiwonych na sztywno najnizszych wartosci,poniewaz tez mocno sa zawyzone.

Edytowane przez 71proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema

mam duży problem a mianowicie częste zawiasy na płycie p5q-e:( przeglądam sobie strony a ty nagle zawias , importuje kontakty gadu gadu z serwera zawias, przeglądam serwery w cs'a na steamie zawias :mur:

 

i nawet nie wiem co możne być przyczyna nic się nie przegrzewa, pamięci bez błędu przechodzą mem test , procek na standardowych taktach

 

już nie mam sił na nią

może ktoś ma pomysły co może być nie tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

acha :)

a jaki numerek tez 1201, bo nie moge sie dostac na strone producenta, podobno nic specjalnego, spróbuj 1103 albo wczesniejszy, ja miałe bsod-y ale biosik pomógł, mówisz ze Ci sie wiesza moze trzeba poustawiac cosik w biosie dla pamiatek, dokładnie co to za pamiatki 2x1 czy 2x2 GB, jakie tymingi i napiecia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie za 100pkt. Jakie procesory obsługuje płyta P5GC-MX\NNT\SI ? Chodzi mi o to jakie procki i na jakich rdzeniach da się na niej odpalić?

na moje oko to mobo to jakis oem wyszabrowany z supermarketowego supersprzetu :]. nie przeflasciach!esz tego biosem od podobnej płyty z dystrybucji, zatem obsługa cpu tez jest zagadka. podobna nazwa plyt od dystrybutorow wcale nie musi znaczyc o podobnych mozliwosciach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie za 100pkt. Jakie procesory obsługuje płyta P5GC-MX\NNT\SI ? Chodzi mi o to jakie procki i na jakich rdzeniach da się na niej odpalić?

Nie wiem dlaczego w tym wątku pytasz.

Zapewne chodzi o P5GC-MX/NTT/SI. Montowana w zestawach NTT.

http://www.pyrchla.pl/sklep/index.php?p872...e-windows-vista

Dalej to już googlaj.

Edytowane przez jacekcz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ech... wlasnie zalozylem procesor, zdjalem zaslepke(gniazda) biore ja do reki- a na niej napis... foxcon? WTF? Trafiła mi się plyta ze zwrotów?

P.S. Dla dual channel dwie kosci montujemy w dwóch żółtych, dwóch czarnych czy... mieszanych slotach? Pl quick start troche mi namieszał:/

Edytowane przez garrett76

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostalem kompa z p5q-e , zainstalowanym SoundMaxem i wszystkimi sterami. Wszystko bylo w porzadku przez 3 dni. Wtedy to sluchalem muzyki, odlaczylem na chwile sluchawki i podlaczylem je spowrotem. Wlaczylo sie okieno AudioESP ktore spytalo co zostalo podlaczone do zielonego gniazda, wybralem sluchawki. Pojawil sie napis ze podlaczyem je do nieprawidlowego zlacza ( a wlozylem do zielonego - tego samego do ktorego byly przedtem podlaczone) , słuchawki ucichły i od tego czasu nie mam wogole dzwieku na kompie ! Kiedy wybiore w AudioESP podlaczylem glosniki to pokazuje sie napis ze jest wszystko ok ale nic nie gra. Instalowalem od nowa SoundMaxa ale nic to nie daje. Co robic?

Edytowane przez Dachu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie jeszcze jedno plyta jak wczesniej p5q3 deluxe dysk samsung.Jest w niej 6 portow sata czerwonych i 2 poparanczowe jako port1 i port 2 w ORT: ORT: kturym podlacza sie prawidlowo dysk bo juz zglupialem .prosze o pomoc nie moge w zaden sposob wgrac windowsa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie jeszcze jedno plyta jak wczesniej p5q3 deluxe dysk samsung.Jest w niej 6 portow sata czerwonych i 2 poparanczowe jako port1 i port 2 w ORT: ORT: kturym podlacza sie prawidlowo dysk bo juz zglupialem .prosze o pomoc nie moge w zaden sposob wgrac windowsa

Podłączasz pod czerwone, pomarańczowe masz wyraźnie w instrukcji obsługi opisane jako RAID 0 i RAID 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam posiadam plyte p5q3 deluxe procek e8400 g skill 2x 1024 1333 gf 9800gtx dwd rom asus 223 i zasilanie morex 450w.Otoz mam taki problem na poczatku po otzymaniu plyty nie moglem wgrac windowsa.po zmianie biosu i wielu trudach poszlo,teraz po jakims czasie sytuacja sie skomplikowala zacina mi sie przy wlaczeniu systemu i przy prubie wgrania systemu .Dzisaj zauwazylem ze po odlaczeniu nagrywarki wlacza sie system ale nie moge wgrac windy na nowo? zacina sie? nastepnie po wlaczeniu nagrywarki znowu sie zawiesza i niemozna wgrac windy natomiast po odlaczeniu wentylatorow wlacza sie system lecz tez nie moge wgrac windy.POMOCY PROSZE O JAKIES WSAKAZOWKI JUZ MNIE TO DOBIJA CHYBA Z 5 DNI SIE TAK MECZE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ech... wlasnie zalozylem procesor, zdjalem zaslepke(gniazda) biore ja do reki- a na niej napis... foxcon? WTF? Trafiła mi się plyta ze zwrotów?

Nic nowego, foxconn robi takie [ciach!]ly do plyt glownych...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

Odpowiedz masz w temacie,trzeba tylko troszke wykazac ochoty ;)

 

btw: 3.3v-3.80v to calkiem sporo :)

Edytowane przez 71proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GtX 2xx wchodzi na nasza pytę bez chłodzenia fabrycznego ?

wziąłem taki zestaw

 

aquagraFX for GTX 280/GTX 260 (G200) G1/4 without fittings

http://www.aqua-computer-systeme.de/shop-i...roducts_id=1934

 

oraz

GeForce GTX 260 BFG 896MB (PCI-E) OCX

 

http://www.komputronik.pl/Karty_graficzne/...pelny,id,58283/

 

 

po zdjeciu tego referencyjnego chłodzenia karta wejdzie na P5Q Deluxe ?

moze i wogóle by Ci na referencyjnym wlazła,

kupiłes juz to aquagraFX do karty?

jesli nie to poczekaj na http://www.egielda.com.pl/?str=news&id=3515

cena nie powinna byc z kosmosu, ale mozliwe ze Ci bedzie pasowac referent:)

Edytowane przez lukaszrobert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...