Skocz do zawartości
-talib-

Beta Stery Do Audigy 2/4

Rekomendowane odpowiedzi

Sie obudzili panowie. Chyba im lekko wstyd , bo modowane stery lepsze robią osoby z zewnątrz ;).

Hmmm, właśnie je testuję i jak na creative to zaczeli chyba coś działać w dobrym kierunku :).

Edytowane przez Gregor1230

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja świeżo co po instalce co prawda musialem dwa razy instalowac bo za pierwszym razem coś poszło nie tak :blink: Jak narazie odczucia pozytywne i jakby bas był "ładniejszy" ale to tylko może subiektywne odczucie :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczne od DVD-A playera. Normalna instalka ale już pierwszy bubel to nie czyta płytki dvd-a Pink Floyd - Dark Sdie of The Moon. Myślałem też że ruszy w nowej wersji Metallica Blacka Album ale okazało się że nie. Czyli Power DVD numero uno. Drugi bubel nie działa downgrade. Trzeba powywalać ręcznie dvd-a playera, nawet driver cleaner u mnie nie zagwaratnował ,że poprzednia wersja playera nie chce się zainstalować.

Co do sterowników to po instalacji sprawdziłem co nowego w control panelu. Nic. Zamiast muzy cisza i jakiś komunikat o błędzie. Po restarcie owy błąd zniknął, muze odpaliłem(słuchawki) i jakiejś kolosalnej różnicy nie stwierdziłem jeśli takowa istniała. Może wypuszczą jescze jakąś lepszą bete albo czekam na final.

Edytowane przez -talib-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze zwróć uwagę na suwaki i ich ilość w zwykłym panelu głośności. Creative audio console też troszkę ma innych opcji. Poza tym foobar2000 i wtedy stwierdzisz , że muzyka przynajmnij ta co ja słucham ożyła - jest potężniejszy bas , a zarazem czyściej dudni + sopraniki ładniej cykają . Takie moje odczucia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze zwróć uwagę na suwaki i ich ilość w zwykłym panelu głośności. Creative audio console też troszkę ma innych opcji. Poza tym foobar2000 i wtedy stwierdzisz , że muzyka przynajmnij ta co ja słucham ożyła - jest potężniejszy bas , a zarazem czyściej dudni + sopraniki ładniej cykają . Takie moje odczucia.

Chyba tyle samo było czyli 10 suwaków. Naprawdę innych opcji nie zuważyłem tak jak jakości w dźwięku może dlatego, że używam winampa 5.5. Foobar naprawdę jest taki dobry? Podobno trzeba troche pokombinować z konfiguracją...

 

Co do DVD audio to jest tabelka co i jaki model obsługuje http://www.soundblaster.com/AudigyList/

Mam złotą 240 więc nie mam problemów z dvd-a tylko te dwie płyty. Reszta gra dobrze. Czyżby dvd-a player miał problemy z muzą większą niż dvd5?(metallica jest na dvd9 - 6.6 gb)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam już je moje odczucia : Equalizer od sterów nie działa, muza jakby troche bardziej klarowna ( foobar), reary i center dziwnie ciche w tescie sa :/

 

ogolnie bez rewelki, zara chyba wroce do sarych

 

po dłuższym wsłuchaniu, rzeczywiscie jest poprawa muzyki aczkolwiek jak pisalem jeszcze nie sa idealne

Edytowane przez Nerevar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to , że posłuchaj jak gra foobar, ale nie na głośniczkach 2 x 20 W z plastiku. Poza tym foo jest lekki mały zwinny , a to badziewie winampowskie chodzi jak krew z nosa - zwłaszcza widać to na słabszych komputerach. Dorzuca pełno zbędnych śmieci do systemu.

Edytowane przez Gregor1230

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smieci dorzuca, jak ktos klika tylko "next" podczas instalacji, bez czytania - wszystkie Winamp Agenty, oferty darmowych MP3, toolbary i inne ciach!ly mozna odhaczyc podczas instalacji.

A jak komus zalezy na szybkosci i lekkosci, to mozna sobie klasyczny skin wlaczyc i po temacie. Zreszta, Winamp na modernowym skinie zjada ok. 25MB, wiec nie wiem, o co sie czepiac...

 

Co do jakosci grania - moze mam uszy z drewna, ale jak dla mnie nie ma roznicy miedzy Foobarem, a Winampem z pluginem HQSoftProc (i to nie na glosnikach z podpisu, tylko sprzecie drozszym o dwa rzedy wielkosci). A Foobar jest dla mnie po prostu brzydki i nieintuicyjny w obsludze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie można poodznaczac agenty itp , ale foo i tak zjada u mnie na viscie 15Mb , dla laptopa z lat 2002 dokładniej mówiąc mojej dziewczyny Dell c600 z 256 Mb ramu znacznie łatwiej przyswaja foobara. Co do pluginów do winampa może polepszają jakość dźwięku , aczkolwiek wolę resamplery z foobara. Jesli chodzi o intuicyjność ja tam nie widzę problemów - chyba najprościej jak to się da jest zrobione, a to , że jest brzydki to chyba jakaś pomyłka : http://customize.org/foobar - do wyboru do koloru, ale to ma grać a nie się błyszczeć to nie jest Crysis :P.

Apropo sterów creativa to dają radę w porównaniu do bet naprawili to, że nie trzeba suwakami od basu lekko drgnąć aby dźwięk leciał czysty tzn czysty leciał , ale lekko przytłumiony.

Edytowane przez Gregor1230

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Foobara to jego autor sam kiedyś przyznał, że jakośc dźwięku w foobarze jest porównywalna do innych playerów.

A jakim cudem miałaby być lepsza? To taka demagogia która krąży...... Kiedyś ktoś mi chciał wcisnąć że nie ma ASIO dla Winampa, że jest tylko do Foobara - na googlach w 10 sekund znalazłem :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakim cudem miałaby być lepsza? To taka demagogia która krąży...... Kiedyś ktoś mi chciał wcisnąć że nie ma ASIO dla Winampa, że jest tylko do Foobara - na googlach w 10 sekund znalazłem :lol2:

Swego czasu na forum foobara mieli niezla polewke z naszego forum i wiary, ze ASIO w jakis cudowny sposob poprawia jakosc dzwieku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozna jakos zaradzic problemowi wylaczania podbicia mikrofonu i sciszania go zaraz po wysjciu z regulacji glosnosci ?

 

gdy wszystko ustawie to dopuki nie wyjde z regul. glosnosci wszystko dziala, po jej zamknieciu ustawienia przywracaja sie do domyslnych i mikrofon nie dziala.

Edytowane przez domans

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...