Skocz do zawartości
Grzechu

Wskaźnik przepływu od CPC

Rekomendowane odpowiedzi

Mi sie to podoba, ale średnica kroccow nie dla mnie.

1.

Dołączona grafika

2.

Dołączona grafika

OPISY

Wyslalem do Krzysia mejla z zapytaniem o krocce czy da sie powiekszyc na 12mm.

Co o tym sadzicie?

daj znac jak bedziesz wiedzial cos wiecej bo to w sumie nieglupi pomysl i cena w miare ok :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieźle kolo zaczyna robić pełen serwis

 

mnie sie podoba i jak za taką cenę to warto a jak kto chce lepsze i z szerszymi końcówkami to na zachodnich stronach takie maja za 15E + dostawa (kiedyś takie mieli na koputroniku i nawet ladne ale za 70 zł - przesada)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to dawajcie zbierzmy sie w kilkanascie osob , napiszemy do pamuli ze tyle i tyle osob chce to na zamowienie z kroccami 12 mm - moze by poszedl na to ??? facet zarobi , a my tanio kupimy (ew. cos tam sie doplaci za zamowienie ))

 

 

co wy na to ??? bo zaczynami sie to podobac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba nie musze mowic ze jestem rowniez zainteresowany?

:wink: 

PS odpowiedzi narazie nie dostalem

Pozdro

to caly czas czekamy , bo jestem w stanie wywalic na to nawet 60 zl

:D:D:DD:D::D

ja jestem wstanie max 35... wiecej na penwo nie. Nie jest to wiecej warte...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takie cusw sklepach zaganicznych chodzi po ok 70-100 zł (w przeliczniu) za zestaw bez dołączenia do mobo i po 250-300 zł z czójką do mobo

 

więc jak będzie z czójką za 100 zł to bedzie naprawde super

a znajac pana z cpc to on juz się postara żeby cena nie przekroczyła 119 zł 9najdroższy zestaw w sklepie pana cpc) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm ... ja wyslalem maila .. 0 odzewu (pewno w niedziele ma wolne ;P)

ten wiatraczek moze byc ok - jak zrobi sie czujnik optyczny (cos jak w myszcze) to i bedzie obrotomierz ..

a nielapiej na tej samej zasadzie co dzialaja wentyle ? :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Phil - na jakiej zasadzie miezone sa obroty w wentylach ?

ten zolty kabelek odchodzacy do wtyczki na mobo - ladunki generowane w przeciagu czasu - .. .ale jak to powstaje to nei wiem.To wszystko musi byc SZCZELNE i nietykalne - cos jak przeplywomierz z innovateka - tylko z wiekszymi wlotami.Gdzies na overclockers - com widzialem kurs - jak zrobic przeplywomierz .

element wentyla , miedziane kolanko , drucik , korek i cos tam jeszcze .. ale jak to bylo i na czym polegalo sedno to nei pamietam ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę Was martwić panowie, ale czujnik ten jest jedynie czujnikiem wizualnym- jak się kręci to znaczy woda płynie. Żadnego licznika obrotów, itp. "Lustrzana powierzchnia wirnika zapewnia doskonałą widoczność." Szkoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę Was martwić panowie, ale czujnik ten jest jedynie czujnikiem wizualnym- jak się kręci to znaczy woda płynie. Żadnego licznika obrotów, itp. "Lustrzana powierzchnia wirnika zapewnia doskonałą widoczność." Szkoda.

 

ten z cpc moze i tak...

ale zobaczcie tu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka

Wlasnie odebralem poczte i dostalem odpowiedz to znaczy niby odpowiedz, mianowicie mam odezwac sie po poludniu w celu uzyskania informacji na ten temat. Zaraz wysylam kolejnego.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...