Skocz do zawartości
DziubekR1

Najstraszniejsze Gry W Jakie Grales

Rekomendowane odpowiedzi

Łoo u mnie strach, gsią skure, stojące włosy na rękach wywołują straszne dźwięki, muzyka w grze jak i w filmie. I tak było od dawna i pamiętam jak dziś grę BLOOD. ...hmm... człowiek był młody hehe. Super dźwięki które zrobiły na mnie wrażenie to w F.E.A.R. Połączenie z japońskim horrorem poprostu strzał w "dychu" moim zdaniem. Grałem tylko przez 3 godziny w nocy na słuchawkach i powiedziałem sobie że nigdy więcej :D

O o Blood zapomniałem. Może nie aż tak straszny ale klimatycznie straszny ;]. "nice and crispy" ;]. Ci aposotołowie itp. Ile bym dał aby zrobili nowego blooda na np. Id tech 5 :o. To było by coś

Na allegro jest pełno.

Co prawda drogo tam, ale dzięki za propozycje ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie absolutny numer 1 to F.E.A.R. - już kilka razy do niej podchodziłem i do dziś nie skończyłem (a kupiłem zaraz po premierze), leży na półce i czeka aż mnie znowu najdzie :D . Do dziś pamiętam jeszcze z wersji demo moment ja się schodzi po drabinie - myślałem, że w gacie popuszczę jak to się stało :). Z chęcią bym skończył wreszcie tą grę ale ilekroć ją zainstaluję to mi zapał przechodzi :D .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wy z tym FEARem. Przecież tam cała rozgrywka była gładka i trywialna ;]

Przez cały czas walczymy z żołnierzykami, końcówka przewiduje trochę bardziej niekonwencjonalnych oponentów :D

Ale i tak przez całą grę jest powiedzmy pół godziny, gdzie np. niewiadomo skąd pojawi się Alma.

Jeden moment mi zapadł głeboko w pamięć - gdy wchodzimy na drabinkę, odwracamy się, a tu niespodzianka :D

 

Ja już bardziej się bałem grając w Far Cry'a. Na samym początku gry, gdy tylko zdiagnozowałem że tu chyba jest coś oprócz ludzi coś mnie poruszyło ;]

Przez kilka następnych podejść zastanawiałem się, co właściwie mnie atakuje :D

Edytowane przez Vidi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko wszystkim, ale nie FEAR ;)...jakoś mała czarna na mnie nie działa, traktuję tą grę raczej jako mocno klimatyczny fps, nie straszak ;)

 

a z tego wszystkiego to chyba Call of Cthulhu łyknę wreszcie, bo jakoś nigdy nie miałem czasu skończyć :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Silent Hill'e, takiego stezenia paranoi i shizow podczas gry dawno nie mialem. Calkiem dawal rade jeszcze Condemned: Criminal Origins.

 

Gdy po raz pierwszy gralem w Sanitarium to tez mialem nie lada problem z kontynuowaniem gry z powodu strachu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko wszystkim, ale nie FEAR ;)...jakoś mała czarna na mnie nie działa, traktuję tą grę raczej jako mocno klimatyczny fps, nie straszak ;)

 

a z tego wszystkiego to chyba Call of Cthulhu łyknę wreszcie, bo jakoś nigdy nie miałem czasu skończyć :]

Fear nie był taki zły ;). Trochę sie przestraszyłem w niektórych momentach ale właśnie mało było tych momentów z "unknown origin" ;]. Mnie początek Doom3 jak narazie najbardziej straszył (ale tylko za pierwszym razem) - może dlatego ze w ogóle sie tą grą nie interesowałem, nie widziałem gameplay movies itp. Dostałem ją od brata wiec mowie a co tam moge zagrać (mimo ze wszyscy jechali po tej grze równo - chyba głównie przez wymagania ;]). Zagrałem z jakiś ponad rok po premierze. I dobrze zrobiłem bo bym ominął najlepszego obok Half-lifa 1 FPSa imo ;]. Kostka > all.

 

Wniosek: srajcie na opinie innych czasami i sami próbujcie gry/filmy itp. Może np. Crysis (dla mnie rewolucja graficzna i nic poza tym - nie licząc jeszcze nanosuita i klapitalnego trailera wprowadzającego ;p) wam sie spodoba itp. Każdy ma inny gust. Takie śmieszne OT ode mnie ;p.

K.A.B

 

Ten Condemned: Criminal Origins wydaje sie ciekawy, dzieki za propozycje ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A pamieta ktos takie starocie jak 7th Guest i 11th Hour?

Pamiętam wspaniały klimat, kapitalną muzykę, no i to, że musiałem szukać szczęki pod biurkiem, jak mój Cd-Rom Mitsumi x2 odtwarzał kapitalnę grafikę posesji Staufa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W najnowszym PLAY jest Call Of Cthulhu Mroczne zakątki świata.

Zacząłem grac i gierka swój klimacik ma :) Choć w wiosce rybackiej wszyscy mi jakos wyglądają........

Zagrajcie sami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

undying - calosc tej gry to mistrzostwo

avp2 - ze wszystkich postaci to przy marines była najgorsza jazda)

condamned - wrazenia z dostania deska w gębe bezcenne :lol:

Edytowane przez dzik86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doom (11 lat), Quake 1 (15 lat), Doom 3 (21 lat) - rzeczywistość często wydaje mi się dużo straszniejsza niż najgorsze filmowe zombie ;)

Mam wrażenie, że już kiedyś taki temat był hmm.

Edytowane przez Slayer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno temu Quake 1 - jak pierwszy raz uciekalem przed 'YETI' serducho szybciej zabilo! Z ostatnich produkcji wrazenie zrobily na mnie niektore momenty z gry F.E.A.R.

STALKER (podziemia + pijawki) byl dla mnie definitywnie najstraszniejszy - szczegolnie gdy trzeba bylo z braku amunicji przerzucic sie na pistolet :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Elviso26

Mortyr 2, takiego horroru dawno nie widzialem...

 

masz na mysli jakosć tej gry jak mniemam, bo jezeli piszesz ze to straszna gra na serio , to wybacz, ale aż parsknę i sie zaślinię hehehe :lol: taki zarcik...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak byłem mały to Doom ^^. Kojarzy ktoś z was grę gdzieś z lat 99-2001 gdzie chodziło się z rewolwerem i napierało do jakiś aniołów, demonów itp. pełno krwi, recka była chyba w Resecie albo ŚGK.

Painkiller :wink:

 

edit.

Błąd, to było Requiem.

Edytowane przez maSTHa212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem z 10 lat, Atari 65 XE, zielony monitor. Nocą grając w "Rescue On Fractalus!" jak zawsze wylądowałem aby uratować kolejnego z pilotów. Patrzę - leci do mnie, czekam więc. A ten tu nagle wyskakuje na ekran, waląc w szybę kabiny statku. Podskoczyłem na krześle i spadłem na podłogę nie mogąc złapać powietrza.

Potem podskakiwałem jeszcze przy AvP 2 (Marine) i na początku Dooma 3.

Teraz tylko Silent Hille straszą - klimat zaszczucia i grozy z 3 wspominam do dziś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

13 lat - AVp2 gra człowiekiem - masakra grałem w nocy czasem to juz potem spać nie mogłem nawet

koszmary miałem - serrio. a Teraz? nawet FEAR nie był mi straszny i grałem jak szleniec tak brat stwierdz bo młuciłem

jak terminator he he momenty>?> hm Deska racze :D.. Czekam na Project Origin .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Elviso26

ja jeszcze pamiętam jak na automatach była taka gra z karabinkiem TERMINATOR 2 jak sobie pograłem w to będąc w podstawówce t tez miałem koszmary hehehehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...