Skocz do zawartości
racegrid

Call Of Duty: Modern Warfare 2

Rekomendowane odpowiedzi

A powiedzcie mi kto w COD zagrywa sie w singla?? ;]

Gra jest stworzona do multi, single jest jedynie fabularnym dodatkiem

Ja na przykład, MP mnie nie interesuje kiedyś się zagrywałem CS, CSS, DoD, Starcrafta, itd. teraz jak odpalam grę liczę na dobry SP przechodzę i gra jak jest dobra to ląduje na półce do kolekcji jak średnia bądź słaba na allegro. Edytowane przez mastertab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no proooosze Cie! niechcesz to nei graj! o to chodzi w singlu COD'a zeby był iście filmowy! w feworze walki nie zauwazam tego co opisales poprostu wlacze ide na przod i staram sie cieszyc kolejna akcja ktora "wyrezyseruja" mi autorzy gry!!!

z Toba rozmawiam?

Cool down. Ja np bardzo lupie nawet SP w CoD4 ale każdy ma inne zdanie. AI i skrypty possysają czasami ostro ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zacznijmy od tego, że CoDy od czwórki w górę nie prezentują kompletnie NIC w multi (tylko badziewne perki, noskillowy gameplay, durne rangi i małe mapy). A MW2 tez zapowiada sie na odgrzewany kotlet (wow, nowe perki: dwa pistolety w dłoniach albo modyfikacja strike-killów, normalnie czad).

 

CoD1 + UO i CoD2 - reszta codów to syf w multi. Szczególnie przereklamowany CoD4, który się chowa przy CSS albo BF2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczególnie przereklamowany CoD4, który się chowa przy CSS albo BF2.

O ile BF2 mogę docenić to CSS już nie a szczególnie w porównaniu z CoD4. CSS prezentuje tak tępy jak na dzisiejsze standardy gameplay że trudno brać tą grę za jakiś wyznacznik jakości. Przynajmniej ja tak uważam. Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam że CoD4 jak i CoD2 no i miejmy nadzieje nowy CoD6, ma bardzo dobrze zrobionego MP. Co tydzień z kumplami pogrywamy w obydwie gierki i rozgrywka jest po prostu miodna. Co do SP, uważam że jest również udany ;) Ja na MW2 czekam z niecierpliwością :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nikt nie karze Ci grać z badziewnymi perkami ;) od czego Old School no i HC...

HC to jedna z najwiekszych bzdur w CoD4 i w grach multi w ogóle. p90 albo saw + przebijanie przez sciany i jazda. Nie mówiąc o tym, że w tym trybie snajperki w ogóle nie mają racji bytu (z reszta nawet w zwykłym trybie są bezsilne, skoro m16/m4 i inne mają taki recoil).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo ta gra jest tworzona, aby się sprzedała, a wiadomo przecież, że w dzisiejszych czasach trudno jest sprzedać słabego fps'a.

Wolfenstein :D

 

MaZZeo temu jest old school - pozatym można sobie ustawić serwer żeby blokował dane perki i bronie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem gdzies z 5 miesięcy od razu po premierze. W teamdeathmatch robi sie z tego głupi quake, a w S&D to taki niedorobiony CS 1.6 (pomijam CSS bo IMO starsza wersja jest dużo lepsza).

 

Poza tym oceniajmy grę multi taką jaka jest, a nie pod względem modów i różnych innych rzeczy które można ściągnąć. Odpalam grę, wchodzę na server i tyle, nie bawie sie w jakieś duperele. Np. ściaganie modów do CoD'a 2 wprawiało mnie w szał, bo co każdy server to inaczej ustawiony, podobnie było w CoD4, co tylko świadczy o tym, że CoD'y w multi są takie syfne, że trzeba je poprawiać.

 

Niech też panowie z IW nie mówią nic o balansie, bo wrzucili do CoD'a takie zmasakrowane P90, a z M16 zrobili taką broń, że na Overgrown albo Crossfire lepiej ją używać na długie dystanse niż snajpę. Szczególnie jak się gra w HC (swoją drogą to tryb zrobiony dla konsolowców, co sie męczyć przy fragowaniu nie chcą).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak na marginesie, podaję za witryną CDA ;) ciekawe czy to faktycznie real info...

 

A to ci news. W pdfie z cefałką Hansa Zimmera, zamieszczonym na stronie agencji The Gofraine/Schwartz Agency znalazła się ciekawa linijka wskazująca na to, że kompozytor stworzył muzykę do najnowszej gry Infinity Ward. Błąd czy jest coś na rzeczy?

 

Hansa Zimmera nie trzeba chyba przedstawiać miłośnikom kina. Od czasów "Rain Mana", "Twierdzy" i "Karmazynowego przypływu" stworzył niezliczone ilości świetnych kompozycji do hollywoodzkich filmów, a melodie z "Gladiatora" czy "Piratów z Karaibów" nucili chyba wszyscy. Szczerze mówiąc trudno mi wyobrazić lepszej gry niż Modern Warfare 2, z którą można by Zimmera skojarzyć. Jeśli ktoś pamięta świetne, nieco egzotyczne nuty w ścieżce dźwiękowej "Helikoptera w ogniu" (dlaczego nie "śmigłowca" ja się pytam?!), ten wie o co chodzi.

 

Wspomniany dokument znajdziecie pod TYM adresem. Będziemy wypatrywać potwierdzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem gdzies z 5 miesięcy od razu po premierze. W teamdeathmatch robi sie z tego głupi quake, a w S&D to taki niedorobiony CS 1.6 (pomijam CSS bo IMO starsza wersja jest dużo lepsza).

 

Poza tym oceniajmy grę multi taką jaka jest, a nie pod względem modów i różnych innych rzeczy które można ściągnąć. Odpalam grę, wchodzę na server i tyle, nie bawie sie w jakieś duperele. Np. ściaganie modów do CoD'a 2 wprawiało mnie w szał, bo co każdy server to inaczej ustawiony, podobnie było w CoD4, co tylko świadczy o tym, że CoD'y w multi są takie syfne, że trzeba je poprawiać.

 

Niech też panowie z IW nie mówią nic o balansie, bo wrzucili do CoD'a takie zmasakrowane P90, a z M16 zrobili taką broń, że na Overgrown albo Crossfire lepiej ją używać na długie dystanse niż snajpę. Szczególnie jak się gra w HC (swoją drogą to tryb zrobiony dla konsolowców, co sie męczyć przy fragowaniu nie chcą).

 

Przeciez tryb HC badz OS sa normalnie zawarte w grze

Co do P90 co w nim zlego?? Strzela jak strzela, zloz skarge do Fabrique Nationale ;]

Dla mnie jest to jeden z miodniejszych shooterow, ale o gustach sie nie dyskutuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o multi to zgodzę się z jonathanem.

Lubię w to grać i tyle.Jak ktoś nie lubi to niech nie gra.Mój brat gra w Metina ale ja tam nie widzę nic ciekawego :wink: .

Jeden lubi blondynki a inny grube brunetki.

Tryb HC w tej grze bez heli,min,nalotów i z max 8 osobnikami jest dla mnie jak najbardziej cacy.

Co do strzelania z dużej odległosci ze wszystkiego co jest i trafiania to dziś tego uświadczyłem jak w Overgrown koleś z GC3 rozwalał ludzi na drugim krańcu mapy.

Nie podoba mi się P90 jak mnie z niego ubiją.Ale podoba mi się jak ja kogoś nim ubiję.

Kupię w ciemno grę co by w niej nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo ja wiem. Jest dość dynamiczne to fakt, ale niewiele się odróżnia od tego co mamy w COD4. Jedynie mapy nowe. Nowe zabawki, perki etc. Wątpię bym się całkowicie rozstał z COD4 i pewnie będę grał w obie. Czas pokaże do której będę wracał częściej. Szczerze to mniej mnie teraz interesuje MP. Ja tam przede wszystkim liczę na SP i co najmniej 10 godzin dobrej zabawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mogli by dac tryb gdzie bronimy czegos lub kogos :D. np jedengo gracza ktory jest "prezydentem".

swoja droga jak juz wyzej wspomniano, cod4 troche odswiezony o perki bronie itp.

no i ta tarcza, choc nie iwem na ile ona sie przydaje jak pod koniec filmiku gdzie juz odstawia flage, zabija z pistoletu bez problemu goscia za tarcza ? albo ja juz cos zle widze ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zacznijmy od tego, że CoDy od czwórki w górę nie prezentują kompletnie NIC w multi (tylko badziewne perki, noskillowy gameplay, durne rangi i małe mapy). A MW2 tez zapowiada sie na odgrzewany kotlet (wow, nowe perki: dwa pistolety w dłoniach albo modyfikacja strike-killów, normalnie czad).

 

CoD1 + UO i CoD2 - reszta codów to syf w multi. Szczególnie przereklamowany CoD4, który się chowa przy CSS albo BF2.

 

Jest takie cos jak PAM(vCOD), PAMD(COD2) i Promod(COD4), wystarczy nie byc publikowym noobem i poczytac troche stron poswieconych pro scenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest takie cos jak PAM(vCOD), PAMD(COD2) i Promod(COD4), wystarczy nie byc publikowym noobem i poczytac troche stron poswieconych pro scenie.

:lol2:

 

Mógłbym ci trochę napisać o clangamingu w BF albo w CS'a 1.6, ale oszczędze tego ;) Pro scena :lol: czyżby naparzanie się co wieczór na ESL albo CB? Człowieku, mam ją gdzieś, odpalam grę i chce grać, a nie ściągać jakieś różne mody, gdzie znajdzie mi parenaście serverów na krzyż. Promod to i był w BF2/BF2142, ale był używany właśnie tylko na prywatne servery w ramach CW. Pomyślałeś, że niektórzy nie mają ochoty ani nie chcą tracić czas na jakiś głupi clangaming?

 

Z resztą te "promody" to tylko potwierdzenie jak niektóre gry są cienkie jak sik pająka (a z gier MP w które grałem to właśnie COD'a trzeba było najbardziej zmieniać).

 

Co do filmiku z gameplaya - widzę odgrzanego kotleta zrobionego pod konsole. IMO ci którzy grają w CoD4 nie będą mieli co przechodzić na nową wersję, bo nic oprócz perków ona nie reprezentuje :)

 

A co do singleplayer - No i kurcze oglądam te filmiki, analizuje no i mam jakieś ambiwalentne odczucia co do MW2. Raz chce się zagrać, a raz wręcz odrzuca. Z jednej strony kontynuacja CoD'a czwórki, która była bardzo dobra (w single), z drugiej... Jak tak patrze na te filmiki to kurde zupełnie jak nie CoD - jakieś dziwne bronie, dziwne otoczenie, w ogóle jak jakiś odgrzany kotlet. Tak mógłby wyglądać Quantum of Solace (na tym samym engine co CoD4). W ogóle nie podoba mi się ta otoczka w MW2 - wolałbym jakieś otwarte konflikty gdzie czuć atmosferę wojny (jak w starych CoDach), a nie jakąś głupawą fabułę i "interaktywny film". W CoDach od 1 do 3 (no i w czwórce, ale nie we wszystkich misjach) byłeś zwykłym żołnierzem, jednym z wielu i miałeś swoją kompanię, a teraz CoD się zrobił opowieścią o 2-4 gościach, którzy walczą na froncie z setkami przeciwników. Ehh...

Edytowane przez MaZZeo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...