Skocz do zawartości
||Falcon||

Red Faction 2

Rekomendowane odpowiedzi

ja mam MINT Radeon 9700pro (jak kupowalem niestety innych nie bylo w 3miescie a czekac mi sie na Gigabyte'a niechcialo) i gram wlasnie w RF2 na Catyalyst 3.4 i smiga jak burza.

Moze sproboj zainstalowac Winde od nowa i zagraj na czystym systemie.

A co do Red Faction 2 - to znalezienie tego na necie to zaden problem...wystarczy zainastalowac DC++ lub np. Bittorent.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tej moze zrobie z siebie blazna. Ale skad macie Red Faction 2. Ja probuje ja kupic ale nie ma w sklepach. A producent pisze soon

8O 8O 8O 8O

 

 

TO SERIO ZROBIŁEŚ Z SIEBIE BŁAZNA A GRE MAMY PEWNO Z

 

"MADE IN VOLUMEN" LUB "MADE IN STADIONDZIESIĘCIOLECIA"

 

 

:wink: :P :wink: :P :wink: :P :wink:

 

A TAK WOGULE TO NIE TEMATU NIE ZMIENIAJCIE TYLKO MI POMÓŻCIE

Wylacz tego CAPS LOCKA!!!

 

Jedyna rada- winde na nowo zainstaluj. Na odleglosc czuje, ze burdel w sys. musisz miec nieludzki jesli ci na 9700pro RF2 skacze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wam chodzi Red Faction 2 ??

Chodzi mi o ilosc FPS bo ja u siebie nie moge uruchoic full detali ( chodzi jaies 40 - 60 fps ale przy wyboochach spada do 10 :( ) A jak u was. Bo jestem ciekawy czy ta gra ma takie dooze wymagania czy mi cos zel chodzi. BTW UT2003 chodzi mi DOOZO lepiej a grafa jest ... co tu doozo moowic Dal mnie dps wzgledem grafy UT2003 zarzi (przynajmnie do czasoo pojawienia sie HL2 i D3)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Red Faction 1 ma wbudowanego całkiem miodnego multiplaya, z masą mapek i kilkoma trybami (co do wersji z "playa" to nie jestem pewien, z Rally Trophy wywalili multi, więc z RF też mogli). Jeszcze rok temu sam ostro w niego pocinałem. Z tego co pamiętam wystarczy zupdatować grę i wio, no chyba że Red Factionowy odpowiednik GameSpy zamkneli, lub czasowo nie działa, wtedy trzeba próbować znaleźć graczy na game-spy, lub umówić się via forum na mały meczyk.

 

RF2 natomiast nie ma multi, klimatu, świeżości i bardzo wielu innych cech jedynki :x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Red Faction 1 ma wbudowanego całkiem miodnego multiplaya, z masą mapek i kilkoma trybami (co do wersji z "playa" to nie jestem pewien, z Rally Trophy wywalili multi, więc z RF też mogli). Jeszcze rok temu sam ostro w niego pocinałem. Z tego co pamiętam wystarczy zupdatować grę i wio, no chyba że Red Factionowy odpowiednik GameSpy zamkneli, lub czasowo nie działa, wtedy trzeba próbować znaleźć graczy na game-spy, lub umówić się via forum na mały meczyk.

 

RF2 natomiast nie ma multi, klimatu, świeżości i bardzo wielu innych cech jedynki :x

refresh :D

 

Ostatnio przeszedlem RF 1 - i jestem POD WIELKIM WRAZENIEM - gra jest FANTASTYCZNA ma super KLIMAT bronie sa IDEALNE - gra moim zdaniem 9,5 na 10 ...

 

Co do RF2 - to nie wiem jak jest bo nie Gralem - ale grajac w 1 nakrecilem sie niesamowicie ;)

Wiele osob pisze ze RF2 jest duzo gorsze - czy rzeczywiscie to prawda ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yep... jedynka była genialna, deformowalne otoczenie rządzi do dzisiaj, w 2001r. gra robiła niesamowite wrażenie, ta grafika, pojazdy, niebanalna fabuła... dopiero FarCry zapewnił podobny powiew świeżości :D

Edytowane przez M4TEUSZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIe wiem co jest ale w tym RED FACTION 2 ...

Zainstalowalem ... i gra sie normalnie zalacza all .. robie profil

i daje New game czy jak to tam sie nazywa ... pokazuje sie tablica ze poziom sie laduje .. i nagle ..j.eb. wywala mnie do windowsa .. probowalem na roznych ustawieniach i Kupa ;/

 

paradoksalnie JAk daje BOTCH MATCH - walke z botami - to plansze normalnie sie laduja i mozna grac z botami .. jedynie co dziwne to to ze bronie te co leza na ziemi (co sie zbiera) wygladaja jak wyciete z papieru takie 2 d ; ;-) cos ala takie jakie w Wolfesteinie byly :P ...

 

Ale chcialem zagrac w Single player wie ktos co to mzoe byc ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strongmen

daj sobie spokój z tą grą nie jest warta czasu spędzonego przy niej.

lipa jakich mało!! nie wiem jak można skaszanic tak dobrą grę.

jedynka była wypasna, a dwójka szkoda pisać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nierealny, moglby uzasadnić dlaczego RF2 to taka kicha? zastanawiam sie nad jej zakupem. bardzo spodobała mi sie jedynka, i po prostu i nie wiem czy wywalać na nią złotówki, nieduże, ale zawsze coś, bo przecież mogę za nie kupić np inna grę...

Edytowane przez slimeck

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...