Skocz do zawartości
yuucOm

Tani Odtwarzacz Mp3

Rekomendowane odpowiedzi

jak wyżej: jaki odtwarzać mp3 polecacie ? Koło 1GB/2GB z możliwością ładowania przez usb plus długi czas trwania baterii ? Jest w ogole coś takiego ? 8O. Ważne zeby nie trza było paluszków w to ładować. A i przydało by sie coś takiego aby po jakimś określonym czasie sam sie wyłączał (np po 1h albo po przeleceniu całej playlisty).

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No powiem że świetna propozycja tylko czy da sie ustawić to aby sie wyłączał po określonym czasie ? (Np po 2 godzinach albo na końcu play listy). ? A i jakiej ładowarki trzeba do tego mp3 i ile czasu to sie ładuje przez usb ? 8O

 

Ogólnie świetnie wygląda no i jeszcze te 15 godzin - świetna propozycja 8O. I jeszcze mam małe pytanie - gdzie kupić tanie/energooszczędne malutkie głośniczki do takiego mp3 (i czy w ogole sie da). :)

 

Ja takie znalazłem:

http://www.allegro.pl/item424963728_glosni...ardzo_male.html

Znacie może jakieś mniejsze ? ;p

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No powiem że świetna propozycja tylko czy da sie ustawić to aby sie wyłączał po określonym czasie ? (Np po 2 godzinach albo na końcu play listy). ? A i jakiej ładowarki trzeba do tego mp3 i ile czasu to sie ładuje przez usb ? 8O

Można ustawić, żeby się wyłączał po określonym czasie - max 60 min.

Wystarczy zwykła ładowarka od Motoroli (L6\7, V3).

Polecam forum mp3store. Tam o Clipie masz już chyba wszystko napisane. 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sony nwz-a815

Ostatnio kupiłem nówkę na allegro za 130 zł. Gra lepiej od clipa, bateria trzyma 30 godzin (clip 6), i ma bardzo dobre słuchawki w komplecie.

Minusy to już teraz ciężko dostać w sklepach, ale na allegro się trafia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co rozumiesz przez "tani" ale wydaje mi się, że Creative ZEN1/2GB będzie odpowiedni i spełnia Twoje potrzeby.

Nie ma ZEN'a 1 GB jak już ZEN V bądź Stone i rzeczywiście są to kiepskie odtwarzacze. Ja natomiast kupiłem zwykłego ZEN'a - kosztuje na allegro koło 200zł za 2GB i moim zdaniem warto dołożyć. Duży, dobry ekran 2.5" można oglądać filmy i co najważniejsze slot kart pamięci SD. Teraz kartę 16GB można kupić za trochę ponad 100zł a w przyszłości będzie jeszcze taniej, a 18GB w odtwarzaczu za łącznie 300zł to naprawdę sporo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sony nwz-a815

Ostatnio kupiłem nówkę na allegro za 130 zł. Gra lepiej od clipa, bateria trzyma 30 godzin (clip 6), i ma bardzo dobre słuchawki w komplecie.

Minusy to już teraz ciężko dostać w sklepach, ale na allegro się trafia.

Mam jakieś ale w stosunku o tego soniaka. Coś mi w nim nie brzmiało...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem płytkę, ale nie ma tam żadnego oprogramowania, jedynie manual w pdf.

Działa na zasadzie pendrive. Muzyka idzie do MUSIC, a playlisty do PLAYLISTS i tyle. Najlepiej pobierz sobie sansa updatera i wgraj najnowszy soft jeszcze.

ok 8O. Coś słyszałem o tym sofcie do sansy. Dzięki za info 8O.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Soft w odtwarzaczu updejtnij, zyskasz sporo. Clip ma możliwość ustawienia trybu obsługi przez komputer: MTP, gdzie muzykę kopiujesz przez WMP10, albo MSC gdzie Clip jest widziany jako zwykła pamięć flash i utwory kopiujesz do katalogu "music". Jeżeli nie masz porządku w tagach piosenek, na pewno przyda ci się darmowy mp3tag (imo najlepszy program do masowej edycji tagów). A poza tym, to zapraszam do działu sandiska na forum mp3store, znajdziesz tam wszystko czego potrzebujesz na temat Clipa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie chce zaśmiecać forum mp3 store swoim kontem tylko dla jednego posta wieć pisze tutaj ;].

 

Mam pare dodatkowych pytań:

 

1. czy klip informuje nas że jest w pełni naładowany czy po 3,5h po prostu go odłączyć od PC ?

2. dajcie jakiegoś linka do taniej łądowarki którą sie da podłączyć do clipa i do normalnego konkatku ;p.

 

Ogólnie jestem z niego bardzo zadowolony. Podoba mi sie wyświetlacz i ze sobie w locie możemy wiele rzeczy ustawić bez dostępu do kompa. Dźwięk też spoko na defowych słuchawkach. Za taką cne rzeczywiście dobry zakup - dlatego dzięki za pomoc w wybraniu tego MP3 8O.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładowarka do Clipa. 8O

 

Co do ładowania, to tak: ikonka baterii na wyświetlaczu jest pełna i nieruchoma - wtedy clip jest naładowany do końca.

Omg.

 

Co ja bym zrobił bez tego forum :). Ogólnie powieniem sam poszukać na mp3 store ale mam napięty terminarz 8O. Wielkie dzięki.

 

+1 ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Panowie mam problem: zgubiłem tą klamre co umożliwia przypięcie Clipa do spodni, paska czy czego tam sie wie. Wyglada to tak:

http://www.tracyandmatt.co.uk/blogs/media/...clip_back_2.jpg

Na pewno wiecie o co mi chodzi 8O. Teraz mam pytanie: da sie gdzieś to kupić albo zrobić samemu ? ;d Albo może macie jakiś inny patent z "przylepiniem" Clipa do spodni.

 

A Mp3 spisuje sie świetnie - wiec dzieki za polecenie poraz chyba już setny 8O.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...