Skocz do zawartości
Gość dragonlore

Uncharted 2

Rekomendowane odpowiedzi

Bo ja wiem. Skakanie po rozpadającym się moście było efektowne, ale bez przesady. Ogólnie misja w samej Szambali i walka z Lazarevicem troszkę mniej mi się już podobała. Za to cała reszta jak najbardziej. Mogli się bardziej postarać i urozmaicić samą misję jak i walkę. Faktycznie wydaje się, że zabrakło im pomysłu. Oby na U3 to się nie odbiło. Najlepsza misja jak dla mnie to chyba ta z pociągiem. Przypomniał mi się zarówno jeden z filmów serii Indiana Jones i gra Tomb Raider: Last Revaluateation zarazem.

 

Teraz przechodzę sobie jeszcze raz Drake's Fortune w poszukiwaniu skarbów. A po zakupie U2 też przejdę i tą część jeszcze raz. Może i taka przerwa będzie lepsza, bo U2 zakupię dopiero w Lipcu. Teraz mam ważniejsze wydatki niż kupowanie gry, którą dopiero co przeszedłem. Co nie znaczy, że gra nie jest warta tych 180-200 zł (nówka kolekcjonerka).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i ja też skonczyłem przygody Draka.

Napewno gra bardzo dobra ale chyba czytając te wszystkie zachwyty miałem za wysokie oczekiwania bo rozgrywka nie rzuciła mnie na kolana. Piękna grafika i świetne animacje ale walka (której jest bardzo dużo) nie przynosi tyle radosci co w Batmanie, Mass Effect 2 czy chociazby w SC: Conviction.

Fabuła bardzo fajna - lepsza niż w ostatnim filmie Indiana Jones.

Szkoda, że tu w Uk nie sprzedaja poslkiej wersji ;).

 

PS

Co ciekawe moje nowe PS3 ( ma jakies 4 tygodnie) wieszalo sie masakryczniew w rozdziale 22 (ponad 10 razy), dopiero ustawienie konsoli w pionie pomoglo - plyta nie jest porysowana, nie bylo informacji o bledzie odczytu z plyty - dziwne.

Edytowane przez Mefikon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja SLIM ? Ja czegoś takiego nie doznałem z moją grubą 80 GB.

 

A co do rozgrywki to nie wiem do czego ty porównujesz Uncharted 2? Mass Effect 2 ? Przecież to zupełnie inny gatunek gier chłopie! Nawet Batman to bardziej taka skradanka w stylu Splinter Cell. Ale nie porównuj tego do Uncharted 2. Tą grę można jedynie porównać do wspomnianego przez Ciebie Indiana Jones'a (wyszło tez parę gier na PC/konsole) oraz do serii Tomb Raider. I szczerze powiedziawszy Uncharted 2 bije na głowę emerytowaną Lare Croft i Indiana Jonesa pod względem rozgrywki.

 

A Batman czy tym bardziej Mass Effect to zupełnie inna para kaloszy i do czego innego należy te gry porównywać. Strzelaniny/walki w U2 to tylko urozmaicenie. Aczkolwiek IMO za dużo tego dali.

 

Jak dla mnie Uncharted 2 bez dwóch zdań to jedna z najlepszych gier na PS3 na dzień dzisiejszy, ale głównie dzięki grafice. Pierwsza część ma jeszcze lepszą rozgrywkę, więc gdyby nie słabsza grafa to pewnie bym napisał, że Drake's Fortune zasługuje na miano najlepszej gry na PS3. Ale to oczywiście tylko moje zdanie i każdy ma różne gusta.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo, że to temat o "dwójce" polecam zagranie w pierwszą część przygód Drake'a. Gra wciąż daje radę. Widać niestety również jak mało zmian w samych pomysłach na rozgrywkę zastosowano w drugiej części. Generalnie jednak obydwie przygody Drake'a to kawał znakomitego kodu!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otóż mam możliwość nabycia nówki za 100 zł. Znajomy znajomego po sprowadzał trochę gier z UK. Problem jest taki, że nie wiem czy ta wersja napewno jest PL. Nie mam możliwości wcześniej sprawdzić, a gość od którego załatwia mi znajomy tą gre nie ma PS3, by sprawdzić. Także mam pytanie czy wersje sprzedawane w UK mają też język PL do wyboru ? Bo wiem, że jest kilka języków do wyboru.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to raczej mi to obojętne teraz, bo mogę dostać wersję platynową za 99 zł (premiera 11 czerwca). Oba pudełka mi się nie podobają. I te na wersji zwykłej i platynowej. Także szukam wersji kolekcjonerskiej PL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...