Skocz do zawartości
zzizzy

Nowy Mugen!

Rekomendowane odpowiedzi

Nareszcie pojawiła się nowa wersja tego bardzo znanego (m. in z kiepskiego mocowania, ale i z bardzo dobrej wydajności :)) coolera.

 

5HP, dużo żeberek (choć dla mnie za małe) i spore wymiary.

 

http://www.xtremesystems.org/forums/showthread.php?t=211739

 

56k warning!

Edytowane przez zzizzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duży rozmiar nie przekłada się na wydajność. TRUE jest dużo mniejszy a momentami powala. Przy Mugenie 2 jest pewnie równa podstawka co na duży plus. Myślę, że pasywnie Mugen 2 lepiej wypadnie zważywszy na odstępy między żeberkami coolera. Ale to tylko moje domysły :mellow:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie poprawiona zapinka, przy infinity męczyłem się z odpinającym się kołeczkiem i nie znałem dnia ani godziny kiedy to ustrojstwo odrywając się od mobo zabrałoby wszystkie karty rozszerzeń i może i Bóg jeden wie co jeszcze (na szczęście jest TR Retention ;) ). Swoją drogą ciekawe czy zostanie wypuszczony Retention dla Infinity/Mugena na LGA 1366...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie zrobilem takie zapiecie na chlodzenie cpu i moge je odkrecic w 2 minuty.

Ten mugen to jakis trolowaty kloc, ktory po zamontowaniu doslownie zablokuje dostep do mobo.

Nawet za kare bym go nie chcial <_<

 

Dołączona grafika Dołączona grafika

 

Moglbym sie nawet pogonic z tym mugenem :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie zrobilem takie zapiecie na chlodzenie cpu i moge je odkrecic w 2 minuty.

Ten mugen to jakis trolowaty kloc, ktory po zamontowaniu doslownie zablokuje dostep do mobo.

Nawet za kare bym go nie chcial <_<

 

 

Moglbym sie nawet pogonic z tym mugenem :rolleyes:

co to za chłodzenie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie znałem dnia ani godziny kiedy to ustrojstwo odrywając się od mobo zabrałoby wszystkie karty rozszerzeń i może i Bóg jeden wie co jeszcze

kolega ma ninje bodajże, albo mugena, nie pamiętam, w każdym bądź razie jak złożył już zestaw, to cooler podwiesił na żyłkach (dach obudowy, drugą końcówkę zachaczył haczykiem takim do łowienia rybek o chłodzenie) w dwóch czy trzech miejscach, także teoretycznie gdyby się odczepił, to się powiesi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolega ma ninje bodajże, albo mugena, nie pamiętam, w każdym bądź razie jak złożył już zestaw, to cooler podwiesił na żyłkach (dach obudowy, drugą końcówkę zachaczył haczykiem takim do łowienia rybek o chłodzenie) w dwóch czy trzech miejscach, także teoretycznie gdyby się odczepił, to się powiesi :D

Swego czasu mojego infinity powiesiłem na sprężynkach. wisiał dzielnie ale mocowanie na śruby okazało się wg mnie bezpieczniejsze :) jak znajdę fotkę to tu porzucę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hr-03. ;)

Możesz rozwinąć jak to zrobiłes?? :blink: Z tego co wiem no to jest chłodzenie przeznaczone na karty graficzne 8800 :lol2: Coś musiałeś deformować chyba do kąta 90 stopni... Podoba mi sie to. Wygląda zaje***cie, w moim guście :razz: Edytowane przez DejwiT11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiednio wygięte HP, żeby nie kolidowały z chłodzeniem mofów.

No tak, tyle to widzę, ale czym i jak to wygięte, a poza tym jak to tak to zostało docisniete do procka bo chyba nie było w 100% kompatybilne... Fajne, ale bym miał stres chyba że kupie i nie bede umiał przerobić i zamontować... :wink: Bo ogólnie też wole takie coś niż klocki typu Mugen... :rolleyes: Edytowane przez DejwiT11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...