Skocz do zawartości
Kaeres

Nasze furki

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jeżdze VW Polo Classic 1.4 (60KM) i jak na tak slaby silniczek autko radzo sobie bardzo dobrze. Do setki rozpedzilem go w 14sekund a max. predkosć :D jeszcze nie wiem:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeżdze VW Polo Classic 1.4 (60KM) i jak na tak slaby silniczek autko radzo sobie bardzo dobrze. Do setki rozpedzilem go w 14sekund a max. predkosć :D jeszcze nie wiem:D

To trzeba to v max ustalic .Tlko nie traf na ploicje przy testowaniu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj starsi mają: Renault Kangoo 1.4, Mazdę RX 7 1.3 280 KM od 0-100K/h - 5,6 i Jeep Cheerocke 5.2 300KM 0-100 -8,4.

Ja osobiscie najszybciej jechalem z moim starym 245 KM/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

starzy kupili kilka dni temu fiata brava 1,2 16v 12.99 rocznik :P

80km dane katalogowe 0-100 13s z ulamkiem :)

vmax 173

czekam tylko az bedzie mozna odebrac (rejestracja) i powiem ile jest wart ten wozik

kolega golfem 2 2litrowym w nocy wiejksa nieoswietlona drogaa jechal 200 krecili filmik ale na wybojach kamerzysta tak latal ze ledwo bylo cos widac :)

Inne <span style="color:red;">[ciach!]</span>ly jakie robili tym autkiem to wkrecanie sie na takie obroty na jedynce ze skali na obrotomierzu brakowalo - jak ktos ma kase to stac go na takie glupoty :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

starzy kupili kilka dni temu fiata brava 1,2 16v 12.99 rocznik :P

80km dane katalogowe 0-100 13s z ulamkiem :)

vmax 173

czekam tylko az bedzie mozna odebrac (rejestracja) i powiem ile jest wart ten wozik

kolega golfem 2 2litrowym w nocy wiejksa nieoswietlona drogaa jechal 200 krecili filmik ale na wybojach kamerzysta tak latal ze ledwo bylo cos widac :)

Inne <font color="#FF0000">[ciach!]</font> jakie robili tym autkiem to wkrecanie sie na takie obroty na jedynce ze skali na obrotomierzu brakowalo - jak ktos ma kase to stac go na takie glupoty :/

 

Debil i tyle...

 

Powiedz mu, żeby dwójkę wrzucił przy 130 km/h :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krootki: a skad wiesz ze te foty to z golfa??? Przeciez podswietlanie takie to ma i Bora i Passat.  

 

A swoja droga to ja bym sie bal pomykac tyle w nocy :/

Jakbyś wszedł na linka podanego przez Yossarian'a to byś zobaczył opis: Golf MK4 4motion

 

Coś mi się obiło o uszy ta nazwa ale jakoś na stronie Volkswagena nie mogę znaleźć tej fury. Jest jedynie V6 4motion i ma max 235km/h. No ale wiadomo - przy takich prędkościach 5% przekłamania licznika to praktycznie normalka. Aha, "niskie" obroty można pewnie wytłumaczyć tym, że autko poruszało się na 6. biegu - autostradowym...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak czytam posty o "zamykaniu" licznika to mnie krew zalewa.

Przypomina mi sie gosc ktory mnie kiedys na trasie Wrocław-Kudowa wyprzedzil (polonezem),

ja mialem jakies 110 on przelecial kolo mnie tak, ze mialem wrazenie ze stoje w miejscu (widocznie zamknol licznik).

Po jakis 15km i prawie godzinie spedzonej w korku znowu go zobaczylem

:(

Wrak poldka stal na poboczu, policja puszczala ruch wahdlowo, widzialem to auto

- jego wlasciwie nie bylo rozpadl sie na dwie czesci.

Kierowca nie przezyl.

Kim byl??

Moze takim zapalencem jak wielu z Was??

Moze wlasnie sprawdzal na co stac jego auto, zeby potem pochwalic sie kumplom ?

 

Zastanowcie sie czy chcecie tak skonczyc ???

 

PS Nawiazujac do tematu Seat Cordoba TD Vmax -170? 0-100 ok13-14s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moi rodzice mają poloneza, ale niedługo będę miał inną furkę bo ten się już sypie. Kto ma pomysł na samochud urzywany w granicach 25- 40 tys zł?

porshe 911 z 74

volvo 1800 i nie takie starawe

cadillac eldorado z 72-75

jaguar sovering z 70-90

peugeote 406 coupe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moi rodzice mają poloneza, ale niedługo będę miał inną furkę bo ten się już sypie. Kto ma pomysł na samochud urzywany w granicach 25- 40 tys zł?

mozt tak vectrahttp://www.allegro.pl/show_item.php?item=13044573
jakoś niezbyt mam ochote przez internet kupować samochód, ale dzieki za pomysł z vektrą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moi rodzice mają poloneza, ale niedługo będę miał inną furkę bo ten się już sypie. Kto ma pomysł na samochud urzywany w granicach 25- 40 tys zł?

uzywany samochod za 25-40tys pln 8O

jak juz taki blad robisz to przynajmniej nie pograzaj sie z Vectra

za 30 tys pln mozna kupic Alfe 156 1.6 16V z 98'

za 35 mozna 156 1.8 16V

 

jak to sie ma do Vectry:

1.6 16V Opel 100KM Alfa 120KM

1.8 16V Opel 115KM Alfa 144KM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam jechales 170km/h 

Jezeli wtedy mialbys pecha i jakas plama oleju bylaby na drodze lub kaluza to skonczylbys tak jak on. 

:) nie trafiles podaje dane katalogowe,

moja predkosc 100-110 wiecej nie jezdze bo robi sie glosno (urok diesla)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam jechales 170km/h 

Jezeli wtedy mialbys pecha i jakas plama oleju bylaby na drodze lub kaluza to skonczylbys tak jak on. 

:) nie trafiles podaje dane katalogowe,

moja predkosc 100-110 wiecej nie jezdze bo robi sie glosno (urok diesla)

8O

kumpel ma Ibize 1.4 i nie jest tam zbyt glosno

z takimi wymaganiami odnosnie halasu to ty Polonezem nie moglbys wogole jezdzic ,a jak taksowke zamawiasz to pewnie : "tylko Mercedesa S klase poprosze ,albo BMW 7"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale ibiza Twojego kolegi ma silnik benzynowy :)

a u mnie jest turbo diesel - troche glosniej chodzi,

przy predkosci 110 jest ok, tj. w miare cicho czyli tak jak lubie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam jechales 170km/h 

Jezeli wtedy mialbys pecha i jakas plama oleju bylaby na drodze lub kaluza to skonczylbys tak jak on. 

:) nie trafiles podaje dane katalogowe,

moja predkosc 100-110 wiecej nie jezdze bo robi sie glosno (urok diesla)

Jedynie moge Cie pozalowac.

Nie wiesz co to znaczy adrenalina przy 200km/h.

Co jest cos pozazmyslowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedynie moge Cie pozalowac. 

Nie wiesz co to znaczy adrenalina przy 200km/h. 

Co jest cos pozazmyslowego. 

 

 

Moze lepiej by bylo zebys zaczol uprawiac sporty ekstremalne ??

Adrenaliny pod dostatkiem a nie stwazasz zagrozenia dla innych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedynie moge Cie pozalowac. 

Nie wiesz co to znaczy adrenalina przy 200km/h. 

Co jest cos pozazmyslowego. 

 

 

Moze lepiej by bylo zebys zaczol uprawiac sporty ekstremalne ??

Adrenaliny pod dostatkiem a nie stwazasz zagrozenia dla innych.

oj cos mi mowi ze slabo jezdzisz

fakt ze nie ma u nas gdzie jezdzic po 200km/h ,tylko nieliczne odcinki sie do tego nadaja ,ale przesadzasz

moja instralacja gazowa ma to do siebie,ze na trasie kotluje mi 9l/100 niezaleznie czy jade 100km/h ,czy 120km/h ,wiec staram sie utrzymywac predkosc 120km/h i nie stwarzam zagrozenia,bo panuje nad samochodem

ale wkurza mnie gdy przede mna jedzie koles drogim autem i hamuje na luku ,bo i ja musze zwolnic ,taki kolo stwarza zagrozenie

a gdy chcem go wyprzedzic to nagle wlacza sie jego EGO i jak moze sie dac wyprzedzic Polonezowi,przyspiesza gdy jestem na drugim pasie

to dopiero stwaza zagrozenie ,bo niby z jakiej paki mam sie za nim wlec 90-100km/h ,to jego wybor,ale czemu utrudnia mi zycie ,jak chce jechac dalej :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj cos mi mowi ze slabo jezdzisz

a jak to zmierzyc ???

 

Mam kat. B tylko 8lat (a C 3lata -zrobilem w syfie ) i nie uwazam sie za rajdowca.

Dla mnie najwazniejsze jest to moja zona nie boi sie ze mna jezdzic (czasem tylko "wyciagnie cale powietrze z kabiny :D )

a jest strachliwa i nie lubi jezdzic nawet ze swoim ojcem.

Jak narazie nie mialem dzwonu ani stluczki (i nich tak zostanie) wiec na moj gust nie jest zle poki co.

wkurza mnie gdy przede mna jedzie koles drogim autem i hamuje na luku

Auto trzyma mi sie drogi wystarczajaco dobrze wiec nie musze zwalniac na lukach

chyba ze zakret jest niewidoczy i nie wiem co za nim jest,

wtedy zdejmuje noge z gazu :) ale to chyba nic dziwnego?

 

Jesli chodzi o wyprzedzanie to NIGDY nie przyspieszam jak mnie ktos wyprzedza

nawet jesli to jest maluch, co sie raczej nie zdarza (mam na mysli maluchy, "kredensy" itp.)

z bardzo prostego powodu - ten seat ma hmmm dosc specyficzny kolor i napis na klapie "GT" (oryginalny :? ) i nie wyglada na zolwia.

Wrecz przeciwnie jest dosc czesto mylony z prawdziwa wersja GT (1.8 16V) co sprawia ze mam troche spokoju.

 

Mam tez inna zasade, jak przejezdzam przez wioske zwalniam do 70km/h (mniej wiecej)

czy to sie komus podoba czy nie i ***no mnie obchodzi co "wladcy szos" w swoich szpachlowozach o mnie mysla. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam jechales 170km/h 

Jezeli wtedy mialbys pecha i jakas plama oleju bylaby na drodze lub kaluza to skonczylbys tak jak on. 

:) nie trafiles podaje dane katalogowe,

moja predkosc 100-110 wiecej nie jezdze bo robi sie glosno (urok diesla)

Jedynie moge Cie pozalowac.

Nie wiesz co to znaczy adrenalina przy 200km/h.

Co jest cos pozazmyslowego.

Nie masz racji Kaeres - adrenalina zaczyna się koło 215km/h. 200km/h to jeszcze nie jest tak dużo (no chyba że w mieście). :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj cos mi mowi ze slabo jezdzisz

a jak to zmierzyc ???

 

Mam kat. B tylko 8lat (a C 3lata -zrobilem w syfie ) i nie uwazam sie za rajdowca.

Dla mnie najwazniejsze jest to moja zona nie boi sie ze mna jezdzic (czasem tylko "wyciagnie cale powietrze z kabiny :D )

a jest strachliwa i nie lubi jezdzic nawet ze swoim ojcem.

Jak narazie nie mialem dzwonu ani stluczki (i nich tak zostanie) wiec na moj gust nie jest zle poki co.

wkurza mnie gdy przede mna jedzie koles drogim autem i hamuje na luku

Auto trzyma mi sie drogi wystarczajaco dobrze wiec nie musze zwalniac na lukach

chyba ze zakret jest niewidoczy i nie wiem co za nim jest,

wtedy zdejmuje noge z gazu :) ale to chyba nic dziwnego?

 

Jesli chodzi o wyprzedzanie to NIGDY nie przyspieszam jak mnie ktos wyprzedza

nawet jesli to jest maluch, co sie raczej nie zdarza (mam na mysli maluchy, "kredensy" itp.)

z bardzo prostego powodu - ten seat ma hmmm dosc specyficzny kolor i napis na klapie "GT" (oryginalny :? ) i nie wyglada na zolwia.

Wrecz przeciwnie jest dosc czesto mylony z prawdziwa wersja GT (1.8 16V) co sprawia ze mam troche spokoju.

 

Mam tez inna zasade, jak przejezdzam przez wioske zwalniam do 70km/h (mniej wiecej)

czy to sie komus podoba czy nie i ***no mnie obchodzi co "wladcy szos" w swoich szpachlowozach o mnie mysla. :D

zle zrozumiales,chcialem ci tylko zasygnalizowac,ze nie wszyscy musz jechac te 100km/h,jak nie lubisz szybciej to twoja sprawa ,ale wiec ze nie nalezysz w ten sposob do wprawnych kierowcow o krotkim czasie reakcji,bo sie nie rozwijasz

ja osobiscie nie lubie jezdzic szybko po miescie,bo mozna komus krzywde zrobic ,tylko raz zasuwalem 130km/h ,ale to byl wyscig :D i to w nocy

 

wspolczucia ,bo masz problem z zona,nie ma nic gorszego niz panicznie sie bojacy pasazer

 

nie mialem na mysli ze ty zwalniasz na zakretach,czy przyspieszasz jak ktos cie wyprzedza,chodzilo mi o to ze ci co tak robia stwarzaja wieksze niebezpieczenstwo niz ktos kto jedzie lagodnie i jednostajnie z duza predkoscia,to nie predkosc jest niebezpieczna,tylko wyglupy na drodze i nieprzewidziane manewry oszolomow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moi rodzice mają poloneza, ale niedługo będę miał inną furkę bo ten się już sypie. Kto ma pomysł na samochud urzywany w granicach 25- 40 tys zł?

uzywany samochod za 25-40tys pln 8O

jak juz taki blad robisz to przynajmniej nie pograzaj sie z Vectra

za 30 tys pln mozna kupic Alfe 156 1.6 16V z 98'

za 35 mozna 156 1.8 16V

 

jak to sie ma do Vectry:

1.6 16V Opel 100KM Alfa 120KM

1.8 16V Opel 115KM Alfa 144KM

 

:lol: :lol: :lol:

 

I co moc ma tu do rzeczy, do ciach!a ?

 

Ani takiej Vectry, ani Alfy... :x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...