Skocz do zawartości
RaKLeZ

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

Troche pogralem i musze sie przyznac, ze czlowiek jednak zapomina niektorych czynnosci i zachowan jak jakis czas nie gra po necie :) Jak na rocza przerwe w grze to i tak jestem zadowolony :) Powoli, powoli i bedzie dobrze :) musze przyznac, ze jest to pierwszy BF w jakiego gram i jestem nim oczarowany :)

 

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też się polecam i proszę o dodanie.

 

Gra ktoś na X-750F A4Tech-a?Nie mogę zmienić noża z kółka na boczny przycisk.Nie wiem o co biega?

 

 

 

EDIT:nie umiem latać :D

 

Ja grałem w becie na tej myszy, zero problemów,miałem tam nóż i było ok

 

nie cytujemy obrazków

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

panowie konfig jak w podpisie gram w rozdziałce 1680x1050 i w zasadzie obojetnie jak ustawie opcje low,medium czy high gra jest tak samo nieprzyjemna i odziwo strasznie mala roznica klatkowa jest pomiedzy low a high. Zalezy mi zeby byla gierka grywalna przynajmniej na tych średnich detalach tj. niespadało ponizej 30 klatek w multi. Czy wymiana karty na na jakiegoś radeona 4870/90 pomoże czy jest to raczej kwestia wiekowego procesora i mam sobie dac spokój i wystawic bc2 na allegro, bo wymiana wszystkich bebechow raczej odpada.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wyslalem kilka zaproszen do :

STRANDED

makaronekPL

ikar_13

seba84PL

 

i do teraz zero odpowiedzi :/

 

 

moj nickname w BC2 : MPA2k

 

gram glownie z racji niskiego pingu na serverach multiplay.co.uk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jeśli chodzi o optymalizację / wydajność zmieniło się coś w porównaniu do ostatniego patcha z bety?

"mouse lag" naprawili? Hitboxy coś lepsze czy to samo? Migotanie tekstur na CF/SLI dalej jest?

 

Z góry dziękuję za odpowiedzi :)

I na koniec najlepsze pytanie - kupować? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak u Was ale znowu nie mogę się zalogować ;/;/ fuc.....

 

ohuzo warto kupić może nie działa wszystko jak należy ale sama gra :D wypas

co do wydajności u mnie tak samo jak po patchu z bety. mi tam czasem gubi tekstury ale mam wykręconą na max grafikę wiec może dla tego. co do hitboxy to nawet niewiem jakoś nie wiedzie różnicy

Edytowane przez ikar13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie wiem, wczoraj grałem z ekipą, w trakcie gry powysylalem zaproszenia ale albo nie przeszlo albo nie poodbierali

jedyne co mam we friendsach to ZielonyPl, ale jego zaproszenie widzialem zaraz po zalogowaniu....swoja drogą potwierdzanie dziwnie przypomina wywalanie, ten interfejs jest nie teges...

 

a juz przeczytalem ze listy poszły sie sypać...no coz ja nadal mam 1 osobe :P

swoja droga wczoraj serwer statsow co jakis czas sie sypał, raz zauwazylem u siebie pasek postepu lvl od 1 do 10..., i czasem jak patrzalem po skladach to ludkom migaly rangi/blaszki/lvl, podobnie jak czasem migało na becie

Edytowane przez Gregu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktos moze jakis namiar na wersje steamowa? WIem ze byly teraz nie moge znalezc.

 

Drugie pytanie odnosnie wersji z EA DOwnloadera. Sciagamy odrazu cala gre jak na steamie i mlocimy czy to instalka sie sciaga? Szybko to leci i ile zajmuje?

 

Te friendsy to cos ala steamowe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

snajper tylko i wylacznie :D Na mapie z duzymi wolnymi przestrzeniami sama przyjemnosc.Pozniej zolnierz jak trzeba z bliska bic tez jest spoko.Medyka nie trawie ,a inzynier czy jak tam mu ma kiepskie bronie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja preferuje szturmowca i medyka, snajpera też, tylko nie zawsze trafiam i muszę poćwiczyć, a inżynierem gram tylko żeby odblokować lepszą wyrzutnie rakiet.

 

btw. jak wam idzie latanie heli? Mi tragicznie. Jak nie dotykam myszy to troszkę lepiej ale i tak zaraz jakbym tracił kontrole przy skręcaniu, tracę wysokość i BUM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

panowie konfig jak w podpisie gram w rozdziałce 1680x1050 i w zasadzie obojetnie jak ustawie opcje low,medium czy high gra jest tak samo nieprzyjemna i odziwo strasznie mala roznica klatkowa jest pomiedzy low a high. Zalezy mi zeby byla gierka grywalna przynajmniej na tych średnich detalach tj. niespadało ponizej 30 klatek w multi. Czy wymiana karty na na jakiegoś radeona 4870/90 pomoże czy jest to raczej kwestia wiekowego procesora i mam sobie dac spokój i wystawic bc2 na allegro, bo wymiana wszystkich bebechow raczej odpada.

 

Pozdrawiam.

 

 

nie wiem czy to co ci sie na cos przyda: na moim konfigu (patrz sygnatura) gra chodzi w full HD (1900x1200) wszystko na HIGH (AA na minimum i HBAO-wyłączone) od 40 do 60 klatek (zdarza sie ze framerate spadnie do 35 klatek jak jest duza rozpierducha)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...