Skocz do zawartości
RaKLeZ

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

W takiej rozdzielczości to średnie bez problemu powinny być.

U mnie na 8800GS 384MB i PII X4 ~3GHz gra chodzi w 1280 1024 na średnich (tylko cienie niskie) bez problemu. Da radę niektóre ustawienia dać na high i cienie średnie, ale widoczność jest gorsza.

Podkręć proca trochę i źle nie będzie.

Edytowane przez andrew777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brazowa gwiazda dla Tracer Guna jest wymagana do Distinguished Weapon Knowledge? Jesli tak to jak to zrobic? :lol: Bo z tego co zauwazylem trafienia z tej broni w pojazdy czy piechote nie daja zadnego skutku w postepie, a zabic tym chyba raczej ciezko. :D

Edytowane przez kelcior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupilem i czekam na paczke. Jako CoDowy madafaka pierwsza moja mysl to szturmowiec, ale z "wiekiem" czlowiek traci refleks, wiec mysle o sniperze, ktos sie wypowie czy straszna kampa panuje na mapach czy da sie pozabijac, nie lubie bardzo kampic, czesto zmieniam pozycje, w CoD snipa byla dla mnie odpowiednia, w BF2 mnie zrazila bardzo, jak jest w BC2?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupilem i czekam na paczke. Jako CoDowy madafaka pierwsza moja mysl to szturmowiec, ale z "wiekiem" czlowiek traci refleks, wiec mysle o sniperze, ktos sie wypowie czy straszna kampa panuje na mapach czy da sie pozabijac, nie lubie bardzo kampic, czesto zmieniam pozycje, w CoD snipa byla dla mnie odpowiednia, w BF2 mnie zrazila bardzo, jak jest w BC2?

 

 

snajpa jest calkiem spoko, mozna ladnie pograc ofensywnie z c4 ale to juz trzeba troche ogarniac. jezeli chodzi o kampienie, to zalezy od mapy i skladu przeciwnikow, czasami cala polowke nie zaatakuja, a czasami nie wiadomo co sie dzieje. generalnie najczesciej grywam assaultem ale za to reconem mam najlepsze ratio k/d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jajaca z strony AMD'TI ,najnowsze stery cos tam niby przyspieszyly w BC2 ;)

Kosztem ciec w polygonach/geometri , kuzwa szlak mnie trafia jak widze z odleglosci paru metrow lkwadratowe kola i znacznei bardziej kanciaste kamienie :/

za takie ''ulepszenia'' powinni po ryju walic tych nierobow od Catalystow.

 

Moze sie ktos wypowie ktore stery zapewnia najlepsza jakosc w BC2 bo jakos mnie sie wydaje

ze co nowsze to gorzej z grafa , 10.7 i 10.8 spierd...e

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włączyłem sobie gierke po tym jak zainstalowałem 10.8, a tu z 50-60 klatek zrobiło się 23-30. WTF. CF w tej grze działało jak trzeba, dawało mi niezłego kopa, a tu nagle gra klatkuje. Czy ktoś ma identyczne obiawy na CF po zainstalowaniu nowych sterowników od ATI?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do bc2 najlepsze były chyba 10.4a, swoja droga gierka nadal daje radę, próbowałem ostatnio bf2 po kilku tygodniach przerwy i nie ogarniam samolotu a byłem w miarę dobry ( na klawie i myszy chyba w Polsce najlepszy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam dwa dni temu aktywowałem klucz przez grę dzisiaj po zalogowaniu prosi o ponowne podanie klucza.

Miał ktoś z was taki problem ? klucza już nie posiadam zakupiłem w wersji elektronicznej na allegro.

 

I drugie pytanie czy ktoś wie gdzie można znaleźć podany cd-key (podczas instalacji) w plikach gry ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mnie nie bij... i co teraz można gdzieś go znaleźć w rejestrze ?

 

Właśnie uzgadniałem to z innym sprzedającym i najprawdopodobniej zostałem oszukany klucz dorwałem za 39.99

 

U mnie restart nie pomógł ani autoryzowanie gry jeszcze raz klucz chyba został zbanowany

Edytowane przez Brk'

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to masz nauczke zeby kupowac klucze na allegro tylko jesli daja skan cd z kluczem i trzymac je na skrzynce.

np. http://allegro.pl/battlefield-bad-company-2-i-limited-edition-i-skan-i1179250212.html

Edytowane przez kelcior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...