Skocz do zawartości
MaZZeo

Alien Vs Predator 3

Rekomendowane odpowiedzi

Minimalne wymagania:

 

- System operacyjny: Windows 7/ XP/Vista

- Procesor: Intel Pentium 4 3.2 GHz /Athlon 64 3000+ lub odpowiednik

- RAM: 1 GB (XP) / 2 GB (Vista)

- Karta graficzna: kompatybilna z DirectX 9.0c ze 128 MB RAM (NVIDIA 6600 lub lepsza, ATI X1600 lub lepsza)

 

Zalecane wymagania:

 

- System operacyjny: Windows 7/ XP/Vista

- Procesor: Intel Core 2 Duo E6400 lub odpowiednik

- RAM: 2 GB

- Karta graficzna: kompatybilna z DirectX 9.0c z 512 MB RAM (seria NVIDIA 8800, ATI HD2900 PRO lub lepsza)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serwis AliensVsPredator.net przyszykował na dzisiaj całkiem ciekawy przegląd trybu multiplayer nadchodzącego AVP. Standardowo już w artykule pojawiły się opisy oraz porównanie dostępnych postaci i sterowania. Na szczęście tekst zawiera kilka szczegółów, o których wcześniej wiadomo nie było, np. spis dostępnego uzbrojenia.

 

Wygląda on następująco:

 

Uzbrojenie Marines:

 

Pistolet - broń o niekończącej się amunicji, posiada dwa tryby strzału – pojedynczy oraz potrójny.

Pulserilfe - automatyczny karabin zintegrowany z granatnikiem.

Smartgun - ciężki karabin pomagający w namierzaniu przeciwników.

Strzelba - przydatna w razie „bliskiego spotkania”.

Karabin snajperski - sześć pocisków w magazynku, kilka poziomów przybliżenia

Miotacz ognia - standardowy miotacz z możliwością oblewania terenu benzyną.

 

Uzbrojenie Predatorów:

 

Wristblades - dwie pary ostrzy.

Combi-Stick/Throwing Spear - włócznia do rzucania na bliskie i średnie odległości.

Plasma Cannon - działko naramienne.

Smartdisc - dysk którym można kierować przy pomocy celownika laserowego.

Proximity Mines - po prostu miny, wybuchają gdy ktoś podejdzie.

 

Uzbrojenie Obcych:

 

Pazury - lekki atak.

Ogon - ciężki atak.

 

Jak widać, lista uzbrojenia nie pokrywa się z wcześniej pojawiającymi się plotkami i niestety jest krótsza od tej znanej z poprzedniej części gry. Cały artykuł, łącznie z informacjami o skinach postaci można przeczytać pod tym adresem:

 

Link: Aliens vs. Predator Multiplayer Preview

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinna się bateria w latarce kończyć byłoby ciekawiej.

Miała by sie skończyć w 7-10 minut? ;)

 

Jak na razie nie wiemy czy się kończy, jak będzie się kończyć w 15-20 minut grania to IMO będzie ok. Ale powinniśmy mieć jeden komplet zapasowych :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale nie jest zle. Po przeczytaniu mini recki z przed paru stron myslalem ze bedzie kupa kompletna. A zapowiada sie an to ze kampania marines bedzie jednak miala klimacik. Do tego sluchaweczki i ciemnosc w pokoju dodadza klimatu. Swietna jest ta cutscenka w ktorej praktycznie nic nie widzimy tylko jakis chaos i slychac mocna wymiane ognia. Swietne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezłe było jak nagle ta klapa z góry poleciała koło niego ;) avp3 + 23:00, ciemność, słuchawki na uszach = pełne gacie hehe ;)

 

 

Tak poza tym, mam nadzieje że będzie więcej takich miejsc nie tylko w kampanii marine. Zamówiłem Pre-ordera, mam nadzieje że się doczekam ;)

Edytowane przez Drozda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wiadomo, nowy Aliens vs Predator czai się tuż za rogiem, a o grze dalej nie wiemy tyle ile byśmy chcieli wiedzieć. Na szczęście powinno się to zmienić w nadchodzących dniach, za sprawą kilku niespodzianek, przygotowanych przez SEGĘ dla oczekujących fanów gry.

 

Zabawa zaczyna się od jutra w San Francisco. Wiadomo, to trochę za daleko jak na nasze możliwości, ale ludzie którzy jednak zdecydują się na podróż, będą mieli okazję przetestować tryb multiplayer nowego AvP. Podczas pokazów zaprezentowane zostaną mapy oraz tryby gry objęte do tej pory embargiem informacyjnym. Oprócz tego, na pytania uczestników spotkania odpowiadać będzie Tim Jones z Rebellionu. Pozostaje mieć nadzieje że któryś z uczestników weźmie ze sobą kamerę.

 

Więcej informacji tutaj: Link

 

Ale to jeszcze nie koniec atrakcji przygotowanych przez SEGĘ. W piątek odbędzie się oficjalny Q&A dotyczący gry wieloosobowej. Pytania można nadsyłać za pośrednictwem serwisów Twitter i Facebook, oraz na oficjalnym blogu i forum SEGI. Tak jak w czwartek, zaspokajać ciekawość fanów będzie Tim Jones z Rebellionu.

 

Więcej informacji tutaj: Link

Edytowane przez andrew777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serwis GameTrailers opublikował kolejny wywiad z Timem Jonesem. Większa część jego treści jest już znana. Na początku pojawia się trochę standardowych informacji o fabule, głównych postaciach gry, uzbrojeniu itp. W tle przewijają się fragmenty filmów z gry, część z nich całkiem nowa, ale dalej nic godnego uwagi. Ale pod sam koniec wywiadu, jak grom z jasnego nieba padają słowa:

 

"There will be a demo coming very soon, which you can hopefully enjoy online"

 

Wygląda na to że demo zbliża się milowymi krokami i że będziemy mieli szansę przetestować tryb Multiplayer nowego Aliens vs Predator.

http://www.gametrailers.com/video/ultimate...aliens-vs/61319

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Małe pytanko, czy jest na 100% potwierdzone że AvP będzie grą steamową (wymagającą aktywacji w Steamie). Jeśli tak, proszę o linka z informacją jeśli macie pod ręką. Dzięki.

 

Nie mam nic do Steama, lubię go, ale bez przesady z tym wymogiem rejestracji w nim wersji retailowych...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość zajcev99

Mogę się mylić ale na 99,9% :

 

Możesz kupić grę na Steam i używać Steam albo normalną wersję pudełkową nie na steam która nie wymaga steama.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Małe pytanko, czy jest na 100% potwierdzone że AvP będzie grą steamową (wymagającą aktywacji w Steamie). Jeśli tak, proszę o linka z informacją jeśli macie pod ręką. Dzięki.

 

Nie mam nic do Steama, lubię go, ale bez przesady z tym wymogiem rejestracji w nim wersji retailowych...

Tak potwierdzone w 100%, podawałem linka kiedyś. Zresztą wpisz w google to się sam przekonasz.

 

Na gol też info - http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=50070

Edytowane przez ath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fuck this shit! Jako że zbliżają się moje urodzinki, zrobię sobie wcześniejszy prezent :) Niech tylko wypłata na konto wpadnie B-)

I naprawdę chcesz się ładować w takie przepłacanie? Mnie gameplay na chwilę obecną odpycha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tylko prosiłem o remake AvP2, z nowymi misjami i ciut lepszą grafiką (tekstury, modele).

 

Wg mnie ta gra będzie na poziomie nowego Turoka, czyli tylko dobry FPP, ale nie tego oczekuje się od AvP.

 

Gra robiona specjalnie pod nastolatków/nastolatki. -> tak wnioskuje po umieszczonych informacjach i gameplayach. Pełno wodotrysków i innych badziewi, które powinny być DODATKIEM umilającym grę. Jeżeli chce patrzeć na animację finiszerów i takich tam, to włączam sobie któryś z filmów Aliens, a nie patrze po raz n-milionowy na tą samą animację.

 

Poza tym śmiesznie wygląda jak Xenomorf pomoga młodemu "zapłodnić" człowieka :mur: :ploom:

 

EDIT:

PS. Jak usłyszałem o premierze AvP3 to nie mogłem się doczekać, aż dostanę tą grę... teraz już entuzjazm opadł... aż do wydania dema.

PS2. Nie wiem, co twórcy sobie wyobrażają. Tak samo miałem słysząc, że Diablo 3 wyjdzie. Najpierw entuzjazm i oglądania wszystkich materiałów. Teraz kolejny H&S dla nastolatków jak dla mnie w tej chwili.

PS3. Genialnie było w AvP2, że Obcym przechodziło się od "larwy" po dorodnego Obcego!! W AvP3 nie ma tego, przez co traci już na starcie.

PS4. Nie dziwi mnie fakt, że ta gra wygląda jak wygląda, bo wg mnie odbiorcami tej gry są osoby, które nie "wychowały się"/nie widziały serii Aliens i Predator, lecz naoglądali się filmów AvP 1 i AvP 2, które to nie dorównują w/w filmom. A gra zapowiada się, że będzie trzymać poziom filmów.

PS5. Żeby odciąć się od głupich komentarzy, to nie skreślam żadnej gry, aż w nią nie zagram, tzn. aż demo nie wyjdzie.

 

EDIT2:

Będzie możliwość zwykłego skakania? Oprócz tego automatycznego?

Edytowane przez konkurs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musimy się pogodzić z tym, że dzisiejsze gry robi się pod 15+, a nie 25+... Ciężko znaleźć naprawdę fajną pozycję dla "wiekowego" gracza. Większość obecnych tytułów mających znaczek +18 poza przemocą nic daje wyjadaczom. Do tego upraszczanie pod konsole i możemy zapomnieć o ciekawej zabawie. Niewiele jest gier teraz, które dają poczucie satysfakcji z przejścia :/ AvP 3 do nich nie dołączy.

Edytowane przez Aquarium

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...