Skocz do zawartości
Kwiecień

Abit NF7-S rev. 2.0 vs Epox 8RDA+

Rekomendowane odpowiedzi

Mam w planach zamiane mojego Epox'a 8RDA+ na Abita NF7-S rev. 2.0 . Czy jest sens takiej zamiany??? Abit bez żadnych modów wytrzymuje spoxx FSB >200Mhz, ma S-ATA, pożądne chłodzenie NB i inne bajery. Gdybym sprzedał Epox'a za 540zł dokładam tylko 40zł. Czy bloczek na NB z Epox'a będzie pasował na NB Abita???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aaa Co do bloczku z NB powineien pasowac, gozej moze byc z zalozeniem go na SB nie ma otworow, ja zwoje Zalmaniki przyklejilem na SB :)

Plytka nie mam problemu z HyperX333 spokojnie je puszcza na 420 a u mnie na Epoxie nie lece pow. 170 :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hyhy, a ja zamiast zamiany zrobię vmoda :P.

halo tez taka opcje rozwarzam, we srode bede mial rezystorki, powiedz mi ... na Abice moje pamiatki leca ^200 a na epoxie kiszka, pomoze vmod ? powinien tak mi sie wydaje :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hyhy, a ja zamiast zamiany zrobię vmoda :P.

halo tez taka opcje rozwarzam, we srode bede mial rezystorki, powiedz mi ... na Abice moje pamiatki leca ^200 a na epoxie kiszka, pomoze vmod ? powinien tak mi sie wydaje :?:

Vmoduj i sprawdzaj :P. Ja czekam na bloczek i na graberki >:].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tego abita... 237mhz fsb bez modow synchro.... + serial ata (przelotka abita bardzo dobra jest) daje nam duzy porzadek w kompie, nawet z moim balaganem na biorku docenilem sata- teraz zamiast kilku tasm mam 1 malutki kabelek...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwiecien to ty na tym emblemacie :lol: :) :?:

wlasnie tez mnie to zatanawia :? :lol: :lol:

co sie smiejecie z chlopaka !! nie ladnie tak :D 8) :lol:

 

nie bo myslałem ze nasz Kwiecien jest troche starszy a to sei okazuje ze nie wiele ode mnie , a chyba jestem tu jednym najmlodszych :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tego abita... 237mhz fsb bez modow synchro.... + serial ata (przelotka abita bardzo dobra jest) daje nam duzy porzadek w kompie, nawet z moim balaganem na biorku docenilem sata- teraz zamiast kilku tasm mam 1 malutki kabelek...

Siemanko na mich pamiatka narazie dolecialem do 420 swietne mobo jesli po vmodzie RDA+ nie polece wyzej zamienie na Abita

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche nie widze tutaj logiki. Zamieniasz NF2 na NF2. Niby fajnie wyglada ten ABIT (pomaranczowa plytka itp) ale oprocz tego to roznicy naprawde nie widze. Szczegolnie ze ABIT i EPOX sa rownie slynni z tego ze ich produkty sie latwo podkreca. Z tego co wiem to z tym EPOXem to mozesz zablokowane ATHLONy ( THOROUGHBRED) przez BIOS podkrecac. Nie jestem pewnien czy to samo moze ABIT. Ja swoja droga kupuje tego samego ABITa (bo plyta jest pomaranczowa 8) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to z tym EPOXem to mozesz zablokowane ATHLONy ( THOROUGHBRED) przez BIOS podkrecac. Nie jestem pewnien czy to samo moze ABIT.

Moze, a wlasnie slyszalem ze z mnoznikiem powyzej 12.5 problemy ma Epox :? . Ale moze zle slyszalem.... :)

 

Plytke polecam, full wypas kreci sie tez znakomicie. Niestety nie moge

wykorzystac calego jej potencjalu ( wysokiego fsb synchronicznie ) przez slabego procka :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche nie widze tutaj logiki. Zamieniasz NF2 na NF2. Niby fajnie wyglada ten ABIT (pomaranczowa plytka itp) ale oprocz tego to roznicy naprawde nie widze. Szczegolnie ze ABIT i EPOX sa rownie slynni z tego ze ich produkty sie latwo podkreca. Z tego co wiem to z tym EPOXem to mozesz zablokowane ATHLONy ( THOROUGHBRED) przez BIOS podkrecac. Nie jestem pewnien czy to samo moze ABIT. Ja swoja droga kupuje tego samego ABITa (bo plyta jest pomaranczowa 8) )

oj moze moze i to nawet wiecej :twisted: posiada pieciobitowa obsluge mnoznika co umozliwia uzywanie mnoznikow powyzej 12.5x :twisted: czego niestety nie posiada 8RDA(+) :evil:

pozdrav

Lagier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwiecien to ty na tym emblemacie :lol: :) :?:

wlasnie tez mnie to zatanawia :? :lol: :lol:

co sie smiejecie z chlopaka !! nie ladnie tak :D 8) :lol:

 

nie bo myslałem ze nasz Kwiecien jest troche starszy a to sei okazuje ze nie wiele ode mnie , a chyba jestem tu jednym najmlodszych :wink:

Już mi 18stka idzie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...