Skocz do zawartości
Camis

Rewolucja W Play - 0,29zł Za Minutę Do Wszystkich I Konto Ważne Przez Rok Za 5zł

Rekomendowane odpowiedzi

Gość chronicsmoke

Odebrałem dzisiaj starter 30 o dziwo ze stara taryfa play na kartę z nalepką play fresh. Czekam tylko jak w piątek plus wyłączy mi kartę i wkładam play. Pakiet zbierania minut jest bardzo sensowny. Ktoś wie o co chodzi w tym zdaniu? "Wystarczy, że będziesz mieć na koncie kwotę minimum 40 zł, a możesz dostać jeszcze więcej. Wyślij i zatwierdź kod *111*31*2# " "50% wartości startera po doładowaniu" ? nie jest to logicznie wyjaśnione na stronie play.

A nie miałeś takiej sytuacji, że kończyła Ci się umowa w Plusie? Czy po prostu zerwałeś umowę? Mi się teraz kończy 2ga umowa na 24 miesiące i Plus dzwoni, że ma super ofertę dla mnie ale ostatnio też mieli niby super ofertę lojalnościową i była to ta sama super oferta co dla nowych abonamentów :lol: Więc za takie coś mogą mnie w du** pocałować. Porównywałeś Plusa i Play?

 

na stronie plusa niczego nie można się dowiedzieć

Edytowane przez chronicsmoke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Numer sobie upoluj na stronie play - za 30 zł możesz wybrać numer - 30 zł oczywiście będziesz miał na koncie :) .

Aktualnie dla startera za 9 zł też można sobie dobrać numer. I nie powiem, są numery, za które na allegro życzą sobie 70-100 zł . Dla siebie dobrałem 7ab xy xy ab ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie miałeś takiej sytuacji, że kończyła Ci się umowa w Plusie? Czy po prostu zerwałeś umowę? Mi się teraz kończy 2ga umowa na 24 miesiące i Plus dzwoni, że ma super ofertę dla mnie ale ostatnio też mieli niby super ofertę lojalnościową i była to ta sama super oferta co dla nowych abonamentów :lol: Więc za takie coś mogą mnie w du** pocałować. Porównywałeś Plusa i Play?

 

na stronie plusa niczego nie można się dowiedzieć

To jeszcze nic, mam dokladnie taka sytuacje, ale z Era i babka zadzwonila i gada, ze tutaj oferta, ze srednie rachunki tyle i tyle i ze proponuje to i to.

No to pytam: a jak wyglada sprawa z telefonami?

Odpowiedz: Yyy, no to jest....yy...to jest oferta bez nowego telefonu (w mojej glowie-> WTF?? :blink:). Zreszta teraz lepiej kupic sobie osobno telefon i osobno abonament. A potrzebuje Pan naprawde zmieniac aparat? (ponownie WTF, ale tym razem podwojne :blink: :blink: )

Ja: Yy owszem? Bo kupilem go 2 lata temu?

 

Dalej juz nawet nie chcialo mi sie gadac, tylko zgasilem kobiete tekstem, ze przenosze numer do TakTaka, a abonamentu nie przedluzam, bo w sumie potrzebuje miec 1-2 miesiace jeszcze ten numer a potem olewka. O cenach nie wspominam, bo to co uslyszalem, to mnie lekko zaszokowalo (porownujac do Playa), wiec tym bardziej nie chcialem wprowadzac operatorki w zazenowanie. W poniedzialek, wtorek nowy numer i bye bye Era, welcome Play :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Ja pójdę do salonu Plusa z ciekawości co mają dla swojego 4 letniego abonenta. Telefonu w sumie wymieniać nie chcę, z resztą zawsze po kupnie abonamentu telefon sprzedawałem bo nic interesującego mnie nie mieli. Pamiętam jak 6 lat temu brat kupował w abonamencie za 60zł telefon za 200zł i sprzedał za 800zł ale to już nie te czasy, teraz się wycwanili z tymi telefonami.

 

 

Jakby nie patrzeć Play za 30zł daje 100 minut a to wystarczy mi na miesiąc, w Plusie za tyle trzeba zapłacić 75zł, więc wątpię by mi ten telefon to rekompensował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orange miał wczoraj ogłosić odpowiedź na play ale przenieśli premierę swojej oferty na początek przyszłego tygodnia. Z przecieków wychodzi że będzie to 29 groszy do "prawiewszystkich", ale ważność konta standardowo przy 50 zł 3 miesiące. Więc mnie mogą cmoknąć ;)

Edytowane przez IGI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe ja za 8 dni mogę przedłożyć umowę w orange po raz juz trzeci... czy wręcz czwarty, zobaczę co mi zaproponują, na pewno tym razem wybiorę to co będzie mi najbardziej odpowiadać, mam nokie 6300 1roczną więc tel nie muszę zmieniać :) I powiem wam szczerze że nawet będę im na rękę, mam ponad 6k pkt profit uznam że to na ich korzyść... Ale sądzę że i tak dostanę więcej przenosząc nr np do abonamentu w play, teraz chyba nokie 6500 dają za to. W każdym razie za 8 dni odwiedzę salony popytam i się zorientuję... nie omieszkam się też was tutaj poradzić :)

 

A w orange jest opcja "targowania" się o warunki, oni to nazywają chyba negocjacjami :) zobaczę jak to działa...

 

Ale po prawdzię spodziewam się że najlepiej będzie przenieść nr na kartę, łatwiej zmieniać taryfy a często teraz się nowości pojawiają...

 

I żeby nie było, ofertę play uważam za najciekawszą... wie ktoś może ile zapłacę za minutę u nich z nr +39 333 ? (włoski nr komórkowy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie miałeś takiej sytuacji, że kończyła Ci się umowa w Plusie? Czy po prostu zerwałeś umowę? Mi się teraz kończy 2ga umowa na 24 miesiące i Plus dzwoni, że ma super ofertę dla mnie ale ostatnio też mieli niby super ofertę lojalnościową i była to ta sama super oferta co dla nowych abonamentów :lol: Więc za takie coś mogą mnie w du** pocałować. Porównywałeś Plusa i Play?

 

na stronie plusa niczego nie można się dowiedzieć

Ja używałem simdaty, bez umowy. Ceny rozmów były masakryczne, dzwoniąc do narzeczonej płaciłem z 5 zetów za parę minut. Teraz wreszcie mam komfort. Polecam wykupienie usługi zbieraj minuty jak dużo osób do Was dzwoni. Ja dzisiaj 11 minut zebrałem:> Dostałem już te bonusowe 40 minut gratis do każdej sieci. W sumie to nie wiem na czym play zarabia. Nie sądzę, że te 3 złote za usługę zbierania minut i ewentualne doładowanie daje im jakieś zyski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to nie wiem na czym play zarabia. Nie sądzę, że te 3 złote za usługę zbierania minut i ewentualne doładowanie daje im jakieś zyski.

Pewnie na nie robiącym szału (w porównaniu do "ichniejszych" czasów) abonamencie.

Fresh przebija wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zarabiają na każdej wygadanej minucie przecież. Stawka MTR jest niższa niż 29 groszy za minute ;) Z tego co pamiętam to 27,5 grosza czyli coś tam zarabiają ;) Zresztą jak by im się to nie opłacało to nie zrobili by czegoś takiego - to wszystko jest dobrze wykalkulowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie na nie robiącym szału (w porównaniu do "ichniejszych" czasów) abonamencie.

Fresh przebija wszystko.

Właśnie miałem telefon o przedłużenie umowy (mija 2 lata). W sumie podliczając wszystko to zaproponowali mi ponad 240min./m-c. i 1minuta za 0,31zl. Abonament 45zl i nowy telefon. Więc lepiej jak fresh i chyba to wezmę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zarabiają na każdej wygadanej minucie przecież. Stawka MTR jest niższa niż 29 groszy za minute ;) Z tego co pamiętam to 27,5 grosza czyli coś tam zarabiają ;) Zresztą jak by im się to nie opłacało to nie zrobili by czegoś takiego - to wszystko jest dobrze wykalkulowane.

Przecież Play zarabia głównie na innych sieciach dzwoniących do Play. Ich cena MTR to bodajże 57 gr, w porównaniu do 22 gr innych sieci to jest "zbójecka" stawka, dlatego mogą sobie pozwolić na rozdawanie darmowych minut i olać limity, liczą się głównie rozmowy przychodzące :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może się mylę, ale termin ważności wychodzących to nadal 5-mcy (100zł). Trudno znaleźć info o tym w reklamach "Pełnego luzu"- no i nie dziwota, bo w tym temacie w porównaniu z Playem nikt nie ma się czym chwalić.

Jedynie co znalazłem to to -> KLIK.

 

Byłem święcie przekonany, że 100zł = 6-mcy... Chyba nie... Strzelali by sobie samobója skracając czas wychodzących gdy Play daje rok ?

 

To pisałem ja- były POP obecny PLAY.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od kąt pamiętam zawsze widziałem 5 miesięcy za 100zł :)

I dlatego ich oferta odstaje od Play'a. ;] Do tego sms'y po 20gr :damage_wall:.

Od prawie dwoch lat jestem w Play i z perspektywy czasu byl to bardzo dobry wybor, bo po tym czasie zaden inny operator nie byl i nie jest w stanie przebic ich ofert.

Dziekuje za uwage. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ciekawe, miałem przenosić się z orange GO do play, ale chyba w tym momencie nie ma po co wydawać 60zł.

Jeszcze jedna ciekawostka, a może pomyłka.

Stawki:

W POP 29gr do prawie wszystkich, 75 do Play

http://www.orange.pl/portal/map/map/prepai...r?selectedTab=1

W N Go po doładowaniu 50zł -> w sieci i do WSZYSTKICH poza siecią 29 groszy / min !! ?? A co z Play ?? Błąd na ich stronie czy też zrównali ??

http://www.orange.pl/portal/map/map/prepai...r?selectedTab=1

 

 

P.S.

Tiaaa

Pdf prawdę powie, w dokładnym cenniku w pdf-ie jest już rozróżnienie. "poza orange" nie obejmuje jednak play i polsatu -> tam odpowiednio zawsze 75 i 60 gr / min.

Edytowane przez Conti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ciekawe, miałem przenosić się z orange GO do play, ale chyba w tym momencie nie ma po co wydawać 60zł.

Nie wydajesz. Play Ci te 61zł zwróci po przeniesieniu. Dodatkowo w Play każde doładowanie przedłuża o 12 miesięcy na wychodzące i przychodzące. A w Orange nie. W Play masz 29 do WSZYSTKICH, a w Orange nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja nie wiem co zrobić. Czy wziąć przedłużenie w one play 45: w abo- 100+45min do wsiech + 500min do play i stac (żona w play), czy fresh'a. Szkoda, że net leci poza abo. Cyba zostanę przy abo (te 500min robi swoje).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam orange go, wczoraj zaladowalem za 50zł... i ja nie bede mial tej mniejszej stawki ?? dobrze to rozumiem ?

 

Jesli nie, to miarka sie przebrala... ide do playa. I tak juz od 2003roku jestem w idei/orange. Dosc tego dziadostwa.. na dodatek nie mam w niektorych miejscach zasiegu, a ojciec z playem ma zasieg bez problemu.

Edytowane przez sbchp250

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość ZlyUser

I dlatego ich oferta odstaje od Play'a. ;] Do tego sms'y po 20gr :damage_wall: .

Ojej drogo. Tyle ze jak się chce z kims "czatowac" to sie uzywa komunikatora zainstalowanego na telefonie, a do wysyłania sms przeglądarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle ze jak się chce z kims "czatowac" to sie uzywa komunikatora zainstalowanego na telefonie, a do wysyłania sms przeglądarki.

No ale dlaczego mówisz komuś jak ma coś robić. Jak ktoś chce czatować sms-ami to niech to robi. I dla niego jest ważna cena sms.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość ZlyUser

Bo smsa mozna wysłac po gprsie(lub wyzej w zaleznosco od tel i nadajnika)?

Edytowane przez ZlyUser

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja muszę w końcu zainwestować i doładować za 150zł.

Tylko mam nadzieję że dalej obowiązuje bonus...

Bonus w Play czy w Orange ? Jak w Orange to nie ma żadnych bonusów.

 

Ojej drogo. Tyle ze jak się chce z kims "czatowac" to sie uzywa komunikatora zainstalowanego na telefonie, a do wysyłania sms przeglądarki.

Tjaa... Przy 25gr za 50kB to napewno się używa -.- Orange to nie jest plus/play gdzie ceny za internet są normalne. Orange ma swoje "normalne" ceny -.-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...