Skocz do zawartości
Camis

Rewolucja W Play - 0,29zł Za Minutę Do Wszystkich I Konto Ważne Przez Rok Za 5zł

Rekomendowane odpowiedzi

Czy zdarzyło Wam się coś takiego w Play Fresh, że esemes doszedł dopiero po ok. 10 minutach. Są strasznie opóźnione, a do tego wbijają jakieś reklamy. U Was też czasem zdarza się podobny problem ??

 

wspollokatorka ma fresha i czasem sms spozniaja sie pare godzin... srednio kilka na miesiac (ona duzo esemesjuje, w setkach, co nie zmienia faktu, ze takie sytuacje sie zdarzaja) ale zadnych reklam nie dolaczaja...

No wlasnie ...

Juz kiedys pisalem, ze mam problemy - moze i podobne. Zdarza mi sie, ze smsy ida dosc dlugo, i to nie wazne czy na raz wysylam dziesiec, czy mam potrzebe wyslac jednego, czasem raport przychodzi po dwoch godzinach itp. ale i smsy pozniej zachodza lub wczesniej, a raport duzo pozniej.

W dodatku odkad mam Play telefon albo moze karta sim gubi mi zasieg. Co chwile szuka sieci, znajdzie, chwile bedzie, ale za chwile znowu, potrafi to sie dziac co minute, czasem co 10 minut a czasem i rzadko ale nie ma reguly ... po prostu czesto gubi zasieg, zarowno na mojej Nokii3310 jak i na ojcowej, ktory ma taka sama Nokie. Czesto mam jedna kreske, a za chwile cztery kreski zasiegu. Raz mi pisze PLAY na wyswietlaczu, raz PL06 ale najczesciej pokazuje logo, ktore ma zakyrwac te napisy, z tym, ze tak jak pisze, jak mi zasieg wariuje to logo znika i sie pojawiaja tamte napisy. Wczesniej mialem Orange i bylo elegancko - dodam, ze nadajnik Plusa czyli i Playa jest w tym samym miejscu co Orange - kilometr ode mnie. Ktos ma takie problemy z gubieniem zasiegu? Hm? Moze ktos juz reagowal gdzies w tej sprawie? Moze i ceny niskie ale te problemy z zasiegiem sa na prawde irytujace!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moze skorzystales z innej uslugi - pakiet 100minut do play i stacjonarne, albo pakiet na internet?

Bo w play mozna korzystac jedynie z 1 z tych 3 podanych wyzej.

Niby nie...

A jak sprawdzić jaką usługę mamy aktywną?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sam nic nie aktywowales to raczej wina jest gdzie indziej.

Uslugi sprawdzisz: *111# albo ze strony play po zalogowaniu.

 

Zwroc takze uwage na to, ze minuty zbierasz jedynie jak ktos dzwoni z innych sieci (orange, era, plus itd), nie nalicza z play i ze stacjonarnych. Oraz, ze dostajesz 1min za pelne 2min, nie dostaniesz 1min jesli przegadasz 1:59 i pozniej 0:30. Musza byc pelne 2min jednego polaczenia, analogicznie musza byc pelne 4min, aby dostac 2min, jak bedzie 3:50 to dostajesz 1min itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się dostać do przez tą stronkę playa bo wyświetla mi komunikat że błąd i że mam spróbować później...

Dziwne bo wcześniej dostawałem minuty jak ktoś dzwonił do mnie ze stacjonarnego telefonu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pigmej

Na starej taryfie chyba naliczalo tez ze stacjonarnych, w fresh juz napewno nie.

Skąd wziąłeś to NA PEWNO? Bo ja NA PEWNO nie widzę takiego zapisu w regulaminie. Widzę natomiast zapis:

3. Dzięki usłudze „Zbieraj minuty w Play Fresh” UŜytkownik otrzymuje jedną pełną minutę na połączenia głosowe

wychodzące do wszystkich krajowych sieci komórkowych oraz na krajowe numery stacjonarne, za kaŜde dwie

pełne minuty odebranego na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej i w zasięgu Sieci Telekomunikacyjnej P4

połączenia głosowego przychodzącego od innych operatorów krajowych i zagranicznych.

Nic tu nie pisze, że tylko połączenia z komórek. Wszystkie z poza Play.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak poza konkursem, od dzis wchodzi darmowe przenoszenie numerów do innych sieci. Kilku znajomuch juz zapowiada przeniesienie numeru do play fresh. Wyglada na to ze to nadal jedna z ciekawszych ofert na rynku. A zniesienie oplat i uproszczenie przyspozy play wiecej aktywnych simow.

Edytowane przez sbchp250

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do 12.07 jest ta promocja "50% extra po doładowaniu za 30zł". Zrobiłem doładowanie przez stronę doladowania.playmobile.pl (przez mTransfer) i dostałem tylko 30zł :huh:

 

EDIT: po kilku chwilach przyszła wiadomość, że dostałem 15PLN na rozmowy i SMSy :)

Edytowane przez stivo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak poza konkursem, od dzis wchodzi darmowe przenoszenie numerów do innych sieci. Kilku znajomuch juz zapowiada przeniesienie numeru do play fresh. Wyglada na to ze to nadal jedna z ciekawszych ofert na rynku. A zniesienie oplat i uproszczenie przyspozy play wiecej aktywnych simow.

Jutro pojadę obadać sprawę do Play'a. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale co wy w tym playu tak widzicie? Prawie wszyscy operatorzy wprowadzili juz podobne stawki. Tylko zniechecacie kogos do dzwonienia do was, chyba ze wam o to chodzi..

Nie o same stawki chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

30zł/miesiąc:

 

000 / 100 / 200 / 300 min do play i na stacjonarne

103 / 086 / 068 / 051 min do wszystkich

3000 smsów do wszystkich

 

Kto ma taniej?

Edytowane przez mr^_^max

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale co wy w tym playu tak widzicie? Prawie wszyscy operatorzy wprowadzili juz podobne stawki. Tylko zniechecacie kogos do dzwonienia do was, chyba ze wam o to chodzi..

Jeszcze 5lat temu powiedzial bym to samo. Ale teraz czy ktos do mnie zadzwoni lub nie to mnie nie wiele obchodzi. Jak dla mnie z jakas sprawą moze nawet latac na piechote do mnie. Jak byl bym mlodszy to owszem, ale teraz inaczej to wszystko wyglada.

Z czaasem zrozumiesz co mialem na mysli.

 

Dla niektorych wazny jest tez czas waznosci konta, chyba zaden inny operator w tej kwestii nie przebija play.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe smiechu warte z tymi - ale drozej jest dzwonic do play.

No to nie dzwon. Obecnie w Play mi sie smsow nie oplaca wysylac, i nie musze kupowac pakietow, czy wysylas sms o trecic OPOP czy GO.

Poza tym postawili mi nadajnik zaraz kolo nadajnika Orange, a ponad to, tylko gorące szesnastki kalkuluja.

jaja sa, bo ta promocja, doladowanie + 50% gratis nie daje nam 3000darmowych smsow, tylko 15zl.

Szkoda ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale co wy w tym playu tak widzicie? Prawie wszyscy operatorzy wprowadzili juz podobne stawki. Tylko zniechecacie kogos do dzwonienia do was, chyba ze wam o to chodzi..

To nie dzwoń i dalej korzystaj z innego operatora i nie płacz, że u każdego jest drożej na Play. Takie są prawa rynku, konkurencji itp, w Play masz równe stawki do wszystkich i po 1 doładowaniu konto ważne rok.

 

Mam to gdzieś, do mnie nikt nie musi dzwonić, czasem słyszę oburzenie, że u mnie z Ery drożej do ciebie. A ciach!o mnie to obchodzi, tyle w temacie, EOT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do 12.07 jest ta promocja "50% extra po doładowaniu za 30zł". Zrobiłem doładowanie przez stronę doladowania.playmobile.pl (przez mTransfer) i dostałem tylko 30zł :huh:

 

EDIT: po kilku chwilach przyszła wiadomość, że dostałem 15PLN na rozmowy i SMSy :)

Kurcze u mnie ojciec sobie doladowal za 30zl wczoraj i do tej pory nie ma tych 15zl.

Trzeba bylo doladowac przez strone doladowan? Bo on normalnie doladowal.

I czy te 15zl dodaja na konto glowne czy dodatkowo?

W kazdym razie sprawdzalem konto glowne i dodatkowe ale nie ma nic..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dostaje 3000 smsow na miesiac po doladowaniu i wypisuje moze z 1100 bo wiecej nie daje rady. dodatkowo 2 min rozmowy przychodzacej od innego operatora i 1 min gratis dla mnie. wczesniej mialem w innych sieciach i placilem srednio 120-150 zl abonamentu miesiecznie ( bylo ze i po 250 zl ) a teraz max 60 zl/miesiac. generalnie 30 zl doladowanie starcza mi na 3 tygodnie.

a to, ze do play jest 74 czy 79 gr to dlatego, ze tak maja zapisane w umowie i jest to tzw. okres ochronny - musieli zapewnic sobie jakies zyski bo wchodzili na rynek i byli na gorszej pozycji niz innni operatorzy. pewnie za jakis czas i to zniknie.

Edytowane przez KapitanHoshi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaja sa, bo ta promocja, doladowanie + 50% gratis nie daje nam 3000darmowych smsow, tylko 15zl.

Szkoda ...

Dostałem 15zł i 3000SMSów/m-c normalnie

 

 

Kurcze u mnie ojciec sobie doladowal za 30zl wczoraj i do tej pory nie ma tych 15zl.

Trzeba bylo doladowac przez strone doladowan? Bo on normalnie doladowal.

I czy te 15zl dodaja na konto glowne czy dodatkowo?

W kazdym razie sprawdzalem konto glowne i dodatkowe ale nie ma nic..

Raczej trzeba było właśnie przez stronę lub w wybranych punktach Play.

Konto sprawdzam wyłącznie przez internet, bo nie mogę korzystać z krótkich kodów i tam mam te 15 zł przypisane jako Premia - niezsumowane z kontem podstawowym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem przerażony bo ostatnio 30zł starcza mi na 5-7 dni :blink:

To jest jakaś masakra. Nawet smsy zacząłem pisać, ale na dobrą sprawę dalej mi tak kasa leci.

 

Teraz muszę doładować z neta. Zawsze to 15 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem 15zł i 3000SMSów/m-c normalnie

 

 

Raczej trzeba było właśnie przez stronę lub w wybranych punktach Play.

Konto sprawdzam wyłącznie przez internet, bo nie mogę korzystać z krótkich kodów i tam mam te 15 zł przypisane jako Premia - niezsumowane z kontem podstawowym

Ja mam w tej chiwli 30zl na koncie zwyklym, i 15zl na dodatkowym - promocyjnym, kase za smsy bierze mi z tego dodatkowego, nie mam tych 3000smsow za darmo, czyzby po wykorzystaniu tych dodatkowych 15zl dopiero sie aktywowaly?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak pisałem wcześniej ten bonus w postaci 15zł przyszedł do mnie dopiero po kilku chwilach. SMSy idą normalnie z puli 3000, połączenia z tych promocyjnych 15zł, a np. SMSy konkursowe (np. za 1.22, 2.44 itp) idą z normalnego konta..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jak dzisiaj przeniosłem numer i do jutra mam czekać za kartą, to jak jej nie odbiorę jutro, tylko za dwa dni, to nie mam operatora, czyt. nie mam numeru? Pilna sprawa, więc proszę o szybką odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...