Skocz do zawartości
romek

Konkurs Twintech – 3x Gts 250 Do Wygrania

Rekomendowane odpowiedzi

MandraX - a jak ty czytasz moje posty aby poszukać na PPC czy nie było odp na jedno pytanie, podpowiem ile mogę: Dwa 9600GT od TwinTech’a z 2008 roku test. Nie ma co czekać :)

neotps - trafił do odpowiedniej puli, z której będą losowani zwycięzcy.

 

Tyle, nie szukajcie dziury w całym, konkurs jest łatwy i jak wiesz czego szukać to szybko idzie, sprawdzałem na chłopakach z redakcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za info, pozostaje czekanie + szczęście = nagroda.

 

A rekomendacja - coś co się poleca - nie jest Twoim zdaniem nagrodą? Nagroda to nie medale i kasa, a także słowne wyróżnienie, TO JEST DOBRE, TO POLECAMY. Oczywiście można było to ująć w kategoriach wyróżnienia, ale znów było by pewnie pytanie co pod tym pojęciem się kryje.. Więc w nagrodę dostają wyróżnienia i tyle:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla wszystkich ktorzy radzą sobie z... testami kompetencji oraz potrafia troche pomyslec, nie ma tam nic trudnego. A jak jest.. to tym lepiej, bo wygrają Ci, którzy albo mają wiedze, albo zdolności jej odpowiedniego wyszukania.

W łatwych konkursach jest najmniejsza szansa na wygraną, w takich jak ten, Twoja szansa wzrasta wraz z problemami uczestników z odpowiedziami na pytania:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze trochę i romek poda odp. na wszystkie pytania :lol2:

Imo 10% błędnych odpowiedzi to max.

Nie, jeszcze trochę i romek przestanie organizowac konkursy! Bo cierpliwość ma swoje granice;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, zaczynam się zastanawiać, czy jest to wartę by robić konkursy. Pytania ostatnio były tendencyjnie łatwe to było narzekanie, że za łatwe i nie trzeba szukać. Porozmawiałem z organizatorem konkursu Twintech i sam zaproponował takie pytania. Trzeba poszukać i też trzeźwo myśleć bo w dwóch pytaniach wystarczy odrzucać niemożliwe/niepoprawne i wychodzą nam odpowiedzi na pytania. Kolejne konkursy zaraz po zakończeniu tego. Każdy na dwa tygodnie do połowy maja jak na razie. Tak jak mówiłem każdy może wygrać oprócz:

Uczestnikiem konkursu nie mogą być pracownicy firmy sponsorującej nagrody, ani organizatora oraz ich rodziny.

Zamiast generować milion pytań i przypuszczeń pomyślcie a nagroda może być Wasza.

 

trymek w tym momencie wyszło mi 36% niepoprawnych odpowiedzi więc 10% to bardzo optymistyczny wariant :) Czym więcej nieprawidłowych to ci z prawidłowymi mają większe szanse ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To taki nasz naród, że zawsze ma watpliwości czy nagrody są losowane, czy przypisane do kogoś jeszcze przed konkursem. Sam kiedyś spytałem, o sposób w jaki losowana jest nagroda gdyż chciałem się upewnić, czy aktywność na forum jest brana pod uwagę, czy jedynie skrypt losuje zwycięzców niezależnie czy mają 1 czy 1000 postów, gdyż nie każdy się musi udzielać, niektórzy jak ja lubią bardziej czytać.

Jednak takie zarzuty to sprawa w naszym kraju "normalna". Dla przykładu powiem, że gram często w konkursach na pewnym portalu internetowym. Zakładając że tu bierze udział 300-500osób? To tam zapewne pare tysięcy. I tak się ostatnio zdażyło, że w 2ch konkursach tego portalu wygrała 1 osoba... Widać musiała mieć bardzo dużo szczęścia, albo odrobine pomocy...

Oczywiście nie sugeruje w żadnym wypadku niczego w stosunku PPC.

Tu podoba mi się, że konkurs jest zamknięty dla użytkowników vortalu, pytania są różne, a wygrać może każdy niezależnie czy się udziela troche czy bardzo dużo. Tak więc do ludzi którzy piszą o ustawianiu konkursu..

Pomyślcie od strony organizatorów. Postawcie się w ich miejscu - nie robicie żadnych przekrętów, wszystko z należytą uczciwością w stosunku do samych siebie i do Waszych czytelników, nagrody losuje skrypt i trafiają do całkowicie obcych Wam ludzi, którzy uczciwie zapracowali na nagrodę, odpowiadając prawidłowo na pytania. I co dalej? Otóż zasypuje Was lawina maili sugerująca iż gracie nie fair. Jakbyście się czuli?

 

Myślę, że nieuczciwość zarzucają ludzie którzy sami sobie nie ufają, a nie każdy kto ma okazje i możliwości oszukiwał będzie, a jeżeli jesteście innego zdania - no to cóż.. w konkursach brać udziało zatem nie warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że nieuczciwość zarzucają ludzie którzy sami sobie nie ufają, a nie każdy kto ma okazje i możliwości oszukiwał będzie, a jeżeli jesteście innego zdania - no to cóż.. w konkursach brać udziało zatem nie warto.

Zwykła ludzka zazdrość oraz malkontenctwo przy tego typu inicjatywach, to element prawie nieodzowny i każdy organizator konkursu ma tego świadomość. Nawet gdyby losowania były transmitowane na żywo z udziałem komisji i tak znalazłaby się rzesza niezadowolonych, bo przecież to nie oni wygrali :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mozna zmienic/zupdatowac swoja odpowiedz, bo wlasnie doszedlem do wniosku ze mam blad : )

Punkt 5 Regulaminu konkursu:

W konkursie można wziąć udział tylko raz.

To na tyle!

 

To taki nasz naród, że zawsze ma watpliwości czy nagrody są losowane, czy przypisane do kogoś jeszcze przed konkursem. Sam kiedyś spytałem, o sposób w jaki losowana jest nagroda gdyż chciałem się upewnić, czy aktywność na forum jest brana pod uwagę, czy jedynie skrypt losuje zwycięzców niezależnie czy mają 1 czy 1000 postów, gdyż nie każdy się musi udzielać, niektórzy jak ja lubią bardziej czytać.

Jednak takie zarzuty to sprawa w naszym kraju "normalna". Dla przykładu powiem, że gram często w konkursach na pewnym portalu internetowym. Zakładając że tu bierze udział 300-500osób? To tam zapewne pare tysięcy. I tak się ostatnio zdażyło, że w 2ch konkursach tego portalu wygrała 1 osoba... Widać musiała mieć bardzo dużo szczęścia, albo odrobine pomocy...

Oczywiście nie sugeruje w żadnym wypadku niczego w stosunku PPC.

Tu podoba mi się, że konkurs jest zamknięty dla użytkowników vortalu, pytania są różne, a wygrać może każdy niezależnie czy się udziela troche czy bardzo dużo. Tak więc do ludzi którzy piszą o ustawianiu konkursu..

Pomyślcie od strony organizatorów. Postawcie się w ich miejscu - nie robicie żadnych przekrętów, wszystko z należytą uczciwością w stosunku do samych siebie i do Waszych czytelników, nagrody losuje skrypt i trafiają do całkowicie obcych Wam ludzi, którzy uczciwie zapracowali na nagrodę, odpowiadając prawidłowo na pytania. I co dalej? Otóż zasypuje Was lawina maili sugerująca iż gracie nie fair. Jakbyście się czuli?

 

Myślę, że nieuczciwość zarzucają ludzie którzy sami sobie nie ufają, a nie każdy kto ma okazje i możliwości oszukiwał będzie, a jeżeli jesteście innego zdania - no to cóż.. w konkursach brać udziało zatem nie warto.

Działanie proste, szybko wytłumaczę:

-----------------------------

SCR1:

odp. 1 - prawidłowa - tak -> dalej

odp. 2 - prawidłowa - tak -> dalej

odp. 3 - prawidłowa - tak -> dalej

User zarej. - tak -> dalej

User ban - nie -> dalej

koniec

-----------------------------

SCR2:

SCR1 - licz sum.

Find_clon_IP -> usuń clon

user1 - wyb. -> dalej

user2 - wyb. -> dalej

user3 - wyb. -> dalej

koniec

-----------------------------

Sorry za straszną łopatologiczność ale już to kiedyś tłumaczyłem. Jak widać nie ważne czy user nowy czy stary, nie ważne czy go znam czy nie (trudne bo bardzo dużo ludzi znam z forum i oni znają mnie). Każdy ma możliwość wygrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Damn! Byka w drugim pytaniu zrobiłem. Zamiast literki odpowiedziałem liczbą. Poprawilem i wysłałem ale już chyba nie przejdzie  :sad:

Przydałaby się grafika bo w planie mam modernizacje pieca...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cyferka przejdzie lecz błędna odpowiedź i poprawiona później już nie. Ustawiłem ci to i zaliczył odpowiedź.

Twoja litość i wyrozumiałość dla userów niedługo będzie wręcz legendarna :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...