Skocz do zawartości
Gość dragonlore

Fallout - "new Vegas"

Rekomendowane odpowiedzi

Czy to normalnie, że na sprzęcie z podpisu dostaję masakrycznych FPS dropów przy dużych bitwach (Nelson vs NCR)? Gram na ultra, ale na high nie ma wielkiej różnicy w wydajności.

 

fix'a próbowałeś? ktoś o nim wspominał jakiś czas temu w tym temacie ja miałem to samo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra faktycznie jest prosta. Odkąd znalazłem tę pukawkę biorę szpona śmierci na jednego hita w głowę:

 

post-24327-0-95972200-1288817588_thumb.jpg

 

A tu coś dla fanów broni energetycznej. Przy pełnej naprawie osiąga sporo ponad 100dmg. Tylko że naprawa ponad 20k kapsli.

 

post-24327-0-68957200-1288817848_thumb.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to normalnie, że na sprzęcie z podpisu dostaję masakrycznych FPS dropów przy dużych bitwach (Nelson vs NCR)? Gram na ultra, ale na high nie ma wielkiej różnicy w wydajności.

 

Możliwe, u mnie też cięło - a nie miało prawa - patrz sig. Sprawę załatwia dll fix do którego dałem link parę postów wyżej. Bez niego nawet na 2x480 w SLI by cięło... Po instalacji tej dll problem znika jak ręką odjął - ma to związek z renderingim twarzy - zauważ, że tnie tylko jak mamy dużo NPC w akcji. Ustawienie jakości low/ultra nic nie zmienia. dll wrzucamy do głównego kat. gry i tyle.

 

Pzdr Chris

 

Gra faktycznie jest prosta. Odkąd znalazłem tę pukawkę biorę szpona śmierci na jednego hita w głowę:

 

Snajperki mają mnożnik trafienia krytycznego x5 wiec nic dziwnego. Standardowa ma ten sam efekt...

 

To nie wiem co jest u mnie z gra bo jedyna pogodowa odmiane mam w ukrytej dolinie ;) i nigdzie indziej

 

To w ukrytej dolinie to jest system maskowania bunkra Bractwa Stali o nazwie "Derwisz". ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To w ukrytej dolinie to jest system maskowania bunkra Bractwa Stali o nazwie "Derwisz". ;-)

 

Powaznie? ;) wiem ze to system maskowania, chodzi mi po prostu o to ze tylko w tym miejscu zmienia sie "pogoda" (pod wzgeldem wizualnym)

 

a ja wlasnie zaliczylem 10min temu xx bsod'a... nie mam juz sily do tej gry. Tak zabugowanego silnika gry chyba w zyciu nie widzialem. Myslalem ze trik z ffdshow to naprawil. Z tego co widze to nie tylko ja mam problem z randomowymi bsodami (uzytkownicy gf 8800).

Edytowane przez Carson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

A tu efekt:

Sandstorm-y też są bez tego moda ale wyglądają inaczej.

 

Najlepszy to jest HUD na tym filmiku. Gość chyba siedzi kilka cm od monitora żeby coś widzieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra faktycznie jest prosta.

:gasp: ...no wieesz...

Odkąd znalazłem tę pukawkę biorę szpona śmierci na jednego hita w głowę:

Jest zamknięta w puszce z zamkiem wymagającym 100 lockpick...

A tu coś dla fanów broni energetycznej.

Ma zajebiaszczą obstawę - ciężko ich przejść. Edytowane przez KHOT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ciekawe Tesla nie ma żadnej obstawy jak się do niej dojdzie na niskim LV a potem cóż tak jak mówisz...

 

Takie kombinowanie a pozniej narzekanie ze za prosto to glupota :) W f2 tez mozna bylo na samym poczatku zalatwic sobie powerarmora co pozniej osmieszalo przeciwnikow ale po co sobie psuc rozgrywke?

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie kombinuję. Po prostu zapędziłęm się tam na początku gry. Power Armora w ogóle nie używam - wygląda tragicznie, wręcz obrzydliwie. Co jak co ale mogli się bardziej postarać. Śmigam w Reinforced Leather Armor z perkiem Travel Light. ;-) Do tego 2x perk Toughness + Implant podskórny i jakoś można dać radę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie kombinuję. Po prostu zapędziłęm się tam na początku gry. Power Armora w ogóle nie używam - wygląda tragicznie, wręcz obrzydliwie. Co jak co ale mogli się bardziej postarać. Śmigam w Reinforced Leather Armor z perkiem Travel Light. ;-) Do tego 2x perk Toughness + Implant podskórny i jakoś można dać radę.

 

Power armora z tego co zauwazylem wczesniej to nie zalozysz bez uprzedniego przeszkolenia u BoS'ow. Mam nadzieje ze w koncu mi pozwola go zalozyc bo wyglada imo niezle :) Przydalby sie do broni jakis hqtex pack bo te standardowe tekstury sa oblesne. Nie wiem czemu to tak zaniedbali. Przeciez bron jest widoczna na ekranie przez wiekszosc gry a tu bronie sa oteksturowane (jakosc) jak w unreal tournament z przed 10 lat

Edytowane przez Carson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie jest dużo Super Mutantów? Bo jakoś niewielu ich spotykam.

 

Jacobs town - Lewy górny róg mapy, wygląda to jak krater na pipboy'u A w rzeczywistości to bardziej mała kotlina :) tylko że oni tam są "przyjaźnie" nastawieni, znaczy się nie atakują. No chyba że chcesz do nich strzelać :) Ale lepiej zrobić questy, jak wykonasz "Guess who i Saw Today" będziesz miał towarzyszkę podróży, w postaci ekscentrycznego nightkina.

Ma zajebiaszczą obstawę - ciężko ich przejść.

 

Wystarczy zwykły sniper rifle z tłumikiem i amunicja penetrująca Armory, stajemy na jakiejś skale i po jednym wybijamy nawet nie strzelą ... generalnie karabin snajperski, tłumik i lekki szkielet do tego można kupić na samym początku, do tego zestaw implantów z czasem i można w samych bokserkach biegać :|

I tutaj niestety muszę się zgodzić z tym ze gra jest łatwa, końcówkę biegałem na zmianę z siekierą, albo piłą łańcuchową, bo inaczej przeciwnicy umierali zanim zaczęli strzelać, no chyba że strzelałem z pistoletu.

Edytowane przez cahir-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No grze jest potrzebny konkretny mod ktory by zbalansowal wszystko, statsy, perki, dmg broni, pancerze, ilossc zdobywanego exp. Ale w cuda nie wierze. Skoro zawodowcy tego nie ogarneli to jeden moder narobi tu wiecej balaganu niz pozytku. Zwlaszcza ze juz widac co sie dzieje na www.newvegasnexus.com (dla niektorych gra chyba jest za trudna)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat w balansowaniu praktycznie wiekszosci aspepktow gry przez moderow nie bylbym bym takim optymista ;) Goscie z obsidiana chyba troche przegieli pale z perkiem "topnienie" :lol: Maly sajgon robi z grupa przeciwnikow, wystarczy ubic jednego bronia energetyczna i wszyscy w poblizu dostaja konkretny damage. Ceny napraw tych topowych pukawek tez troche przybijaja. Dobrze ze Raul w druzynie spowalnia o polowe zuzywanie sie broni

Edytowane przez Carson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Dobry jest, o co Ci chodzi? Znaczki na kompasie troche przymale, ale poza tym w sam raz - czytelny, a nie rzuca sie w oczy.

 

Ja nie widze zupełnie nic, no ale to normalne jak sie siedzi prawie 2 m od TV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat w balansowaniu praktycznie wiekszosci aspepktow gry przez moderow nie bylbym bym takim optymista ;) Goscie z obsidiana chyba troche przegieli pale z perkiem "topnienie" :lol: Maly sajgon robi z grupa przeciwnikow, wystarczy ubic jednego bronia energetyczna i wszyscy w poblizu dostaja konkretny damage. Ceny napraw tych topowych pukawek tez troche przybijaja. Dobrze ze Raul w druzynie spowalnia o polowe zuzywanie sie broni

 

Patrzac na to, co zrobiono z Oblivionem - bylbym ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie kombinuję. Po prostu zapędziłęm się tam na początku gry. Power Armora w ogóle nie używam - wygląda tragicznie, wręcz obrzydliwie. Co jak co ale mogli się bardziej postarać. Śmigam w Reinforced Leather Armor z perkiem Travel Light. ;-) Do tego 2x perk Toughness + Implant podskórny i jakoś można dać radę.

 

Power armor wyglada calkiem niezle. A przez jakiegos buga wyssalo mi z ekwipunku T-51b :/ ten nv to kolonia bugow

 

Dołączona grafika

 

Patrzac na to, co zrobiono z Oblivionem - bylbym ;)

 

Poczekamy, zobaczymy :) Chcialbym zeby wyszedl taki mod

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajmy, wejście do jednego z Vault'ów wystarczy żeby kapsli było pod dostatkiem, a przy naprawie 90 jest perk który pozwala ci sklejać kilka broni w jedną, tak dla przykładu można posklejać 9mm SMG za pomocą 9mm pistoletów, ile taniej wyjdzie naprawa, a jaka cena przy sprzedaży ;) tak samo z resztą sprzętu. Ceny są zabójcze tylko na początku i tylko pozornie.

 

Co do modów, to ja bym się w spekulacje nie bawił. Pożyjemy zobaczymy, ale ten engine daje duże pole do popisu co zresztą jest udokumentowane przez archiwa modów do Morrowinda, Obliviona, i F3. Co pozwala mieć nadzieję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzie można znaleźć zabawki, które pokazał Fonzi?

gdzieś czytałem, że lepszy od mechanicznej rękawicy jest szpon szpona śmierci zakładany na przedramię, widział ktoś?

gram sobie teraz na luzie bo mam 30 poziom i oprócz 5 tych złotych komarów na raz nic mi nie może podskoczyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...