Skocz do zawartości
_bartx

Master Overclocking Arena - Eliminacje Online

Rekomendowane odpowiedzi

Nie masz zielonego pojecia o tym co mówisz, ani zadnego doswiadczenia.

mialem jedno z najwyzszych fsb na soc A, a że nie stac mnie takie sprzety jak Was, co za tym idzie nie mam warunkow zeby cisnac w kazdym sprzecie, wiec daruj sobie takie teksty. Edytowane przez kooboos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mialem jedno z najwyzszych fsb na soc A, a że nie stac mnie takie sprzety jak Was, co za tym idzie nie mam warunkow zeby cisnac w kazdym sprzecie, wiec daruj sobie takie teksty.

To ze RAZ trafiles na godziwy sprzet, to nie okresla Twoich mozliwosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ze dochodzilem do wszystkiego sam, sam robilem wszystkie mody, dobieralem sprzet, testowalem biosy tez nie okresla moich mozliwosci? pomijajac juz, ze mialem wtedy bodajze 15lat. Wezcie wrzuccie na luz, nie wiem co sobie zaspakajacie/rekompensujecie takim zawyzonym ego. To tylko glupie cyferki, a ze czlowiek nie jest nieomylny to kazdemu zdarza sie palnac jakas bzudre. BTW zamiast jechac po ludziach, ktorym zdarzy sie napisac cos nie tak, to powinniscie wytlumaczyc z racji doswiadczenia itd, a nie rzucac szyderczymi, wrecz chamskimi haselkami. dosc OT, szkoda zasmiecac ten topic

 

wracajac do tematu.

W większości wypadków, po podniesieniu zegara o 50-100MHz, można poznać po czasach, że ktoś oszukuje.

idac tym tokiem myslenia Panowie z MSI moga wszelkie optymalko-tweaki uznac rowniez za cheaty, w koncu to rowniez prowadzi do skrocenia czasu w spi i co wtedy? Edytowane przez kooboos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

idac tym tokiem myslenia Panowie z MSI moga wszelkie optymalko-tweaki uznac rowniez za cheaty, w koncu to rowniez prowadzi do skrocenia czasu w spi i co wtedy?

No teraz to już pojechałeś ciut :unsure:

 

Idac tym tokiem myslenia to o wszystko mozna sie przyczepic [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idac tym tokiem myslenia to o wszystko mozna sie przyczepic [;

Z tym, że to niestety jest fakt. Można zrobić spi na zegarze kilkadziesiąt mhz większym i powiedzieć, że spowodowane to jest jakimiś pr0 tweakami i w zasadzie nic nie można udowodnić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasami mi się wydaję, że znacząca ilość osób na tym forum uważa całą resztę za totalnych debili.

 

Panowie z MSI chyba nie są na tyle niezorientowani robiąc taki konkurs, żeby brali kogoś, kto ani razu nic nie pokazał, a teraz nagle kręci najlepsze czasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie z MSI chyba nie są na tyle niezorientowani robiąc taki konkurs, żeby brali kogoś, kto ani razu nic nie pokazał, a teraz nagle kręci najlepsze czasy.

W takim razie po co ogólnodostępny konkurs, skoro i tak dalej nie mają przejść żadne nowe twarze tylko sami starzy wyjadacze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty udajesz czy jak? :mur: Nie o to mi chodziło, no ale niech Ci będzie ->

 

 

Myślałeś, że kto przejdzie dalej jak nie sami "starzy wyjadacze"?

 

Nawet jeśli nie, to ja chętnie zobaczę co pokażą nowe twarze z zerowym doświadczeniem w kolejnym etapie, gdzie już raczej nie jest tak kolorowo. 2. Na pewno są setki ludzi, którzy ukrywają się ze swoimi tłikami, tylko po to, by móc odsłonić się jako nowa twarz na MOA ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeśli nie, to ja chętnie zobaczę co pokażą nowe twarze z zerowym doświadczeniem w kolejnym etapie, gdzie już raczej nie jest tak kolorowo.

To już inna kwestia, nie o tym teraz mowa.

 

2. Na pewno są setki ludzi, którzy ukrywają się ze swoimi tłikami, tylko po to, by móc odsłonić się jako nowa twarz na MOA ;]

Setki nie, ale przykładowo jeden zespół, w którym są dwie nieznane/mało znane osoby, które robią wynik kwalifikujacy sie do top5. I skąd teraz pewność, czy liczyli na 4.2GHz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dokładnie o co chodzi, ale są tacy magicy, którzy odróżniają czy wynik był cheatowany, czy po prostu dobrze stłikowany ;] Kret już wspominał nawet o tym w tym temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktos juz jakies wyniki zrobil? bo ciekaw jestem, a na stronie MOA nie ma gdzie zobaczyc dodanych wynikow.

Nie ma i nie zobaczysz. Moze ty zaczniesz od pokazywania wynikow ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość majkel84

ktos juz jakies wyniki zrobil? bo ciekaw jestem, a na stronie MOA nie ma gdzie zobaczyc dodanych wynikow.

W sumie to poruszałem już ten temat jakiś czas temu. Bez sensu taki konkurs- żadnych emocji :-/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mialem jedno z najwyzszych fsb na soc A, a że nie stac mnie takie sprzety jak Was, co za tym idzie nie mam warunkow zeby cisnac w kazdym sprzecie, wiec daruj sobie takie teksty.

Ahhhh te stare czasy :) ah ah ah :)

 

Ciekawe kto mial najwyzsze :P ostatnio robilem porzadki na dyskach i wlasnie przegladalem stare screeny :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...