Skocz do zawartości
TeLe

Nokia 5320

Rekomendowane odpowiedzi

Od kilku dni posiadam ta nokie no i postanowiłem zainstalować jakieś gry.Specjalny programik PC suite uruchomiony, przechodzimy do instalacji gier i...'tej aplikacji nie można było zainstalować w telefonie.Plik jest za duży' Jakim cudem może być za duży skoro zajmuje 1,1mb a karta pamięci ma 2gb(aplikacja na pewno instaluje się na kartę pamięci, ponieważ gry o wadze 500-600kb bez problemu się instalują).Szperałem w telefonie ale nigdzie nie znalazłem ograniczenia co do wagi aplikacji(piosenki powyżej 8mb spokojnie się wgrywają).

Jeżeli ktoś spotkał się z takim problemem i go rozwiązał to proszę o pomoc:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ma rozmiar piosenki do rozmiaru aplikacji Java? Aplikacje Java to zwykłe programy, które do poprawnego działania potrzebuję procesora i pamięci. Najwidoczniej ta Nokia ma za mało pamięci operacyjnej, aby rozpakować, a następnie uruchomić aplikację powyżej 1MB. W jakimś tam telefonie limit był do 700KB, więc tutaj może być dość podobny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest sens wgrywania gier java na telefon z symbianem? Gry na symbiana są bardziej zaawansowane graficznie i lepiej zoptymalizowane, nie mówiąc o tym, że java średnio się spisuje na 's60'.

Wiele telefonów ma blokadę aplikacji java w okolicach 1mb i tego się nie da przeskoczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest sens wgrywania gier java na telefon z symbianem?... nie mówiąc o tym, że java średnio się spisuje na 's60'.

Nie ma każdej gry z javy na symbian.

 

Mi się spisuje dobrze java na s60 (StreetFighter 2, Lemings)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To że nie ma to prawda, ale jest ich sporo i zazwyczaj są lepsze.

Patrząc np na Wormsy World Party: pomiędzy wersją w javie, a wersją na symbianie jest przepaść, o wersji pod n-gage 2 lepiej nie wspominać.

 

Co do średniego działania javy. Wystarczy porównać grę City Bloxx uruchomioną na 5310 i 6120, na 5310 chodzi dobrze cały czas, a na 6120 gra przeskakuje, klatkuje i rwie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do średniego działania javy. Wystarczy porównać grę City Bloxx uruchomioną na 5310 i 6120, na 5310 chodzi dobrze cały czas, a na 6120 gra przeskakuje, klatkuje i rwie.

Może w 6120 implementacja javy jest kiepska. Na NOKIA 6650 Fold City Bloxxx w javie chodzi idealnie (teraz sprawdziłem - burza śniegi i super płynność przy tym wszystkim) Edytowane przez Kyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...