Skocz do zawartości
krogoth111

Intel Burn Test

Rekomendowane odpowiedzi

Cos krzaczy mi sie komp chciałbym puścić mu intel burn test.

Mam w wersji 2.1

Chce odpalic ale jakieś pytania zadaje problem size i inne nie wiem co wpisać.

Googlowałem i nic nie znalazłem :/

Jakieś rady?

OCCT za słaby raz sie wywala a raz 8h przechodzi. A komp raz na dwa trzy dni łapie freeza.

Prosze o pomoc w tych komendach dla intel burn testu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, rzeczywiście się 'coś' ; ) krzaczy ; D : )

 

Nie no, każdemu się może zdarzyć... [ ;

 

Ściągnij sobie najnowszą wersję - IntelBurnTest 2.3

 

Nie no, na prawdę nie umiesz tego 'ogarnąć'? ; P

 

Stress Level: Custom i ustawiasz wedle własnych 'misiów' ; ) tudzież największą możliwą wartość.

Times to run: z doświadczenia wiem, że najlepiej dla pełnej pewności ustawić 30 : )

 

I tyle...

 

; )

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

<spada z krzesła> gratuluję dowcipu, bo nie widzę możliwości, żebyś pisał to na serio.

Najnowsza wersja 2.3 ma już opcję "Extreme Burning" i u mnie ona odrazu freezuje twardo kompa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najnowsza wersja 2.3 ma już opcję "Extreme Burning" i u mnie ona odrazu freezuje twardo kompa.

Tzn.? [ ;

 

 

U mnie OCCT wywala błąd po 2 minutach, a Otheosem mogę go katować kilka godzin i nic.

Dla mnie ani OCCT ani Orthos nie są 100% wyznacznikami stabilności, nie umiem im zaufać pod tym względem, ani trochę... ; ) Chociaż Orthos... ale raz się wywali, a raz nie... coś mi tutaj nie gra i tyle.

Edytowane przez metal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W standardowym trybie bez problemu przechodzi 20 loopów. Ale jak tylko włączyć tryb Extreme (prawy klawisz na przycisku start) to odrazu freez.

Rzeczywiście! Kurde, co to ma być?! ; P : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest programowy zamrażacz komputera ;)

 

Osobiście mam takie zdanie: Nie przypominam sobie abym miał problemy ze stabilnością sprzętu po testach na najwyższych pryiorytetach Orthosa. Mimo to testuję Linxem choć stabilność znajduje sporo niżej niż Orthos a temperatury winduje tak wysoko że żadna aplikacja domowego użytku tego nie da. Wszystko tak dla spokojności i chęci zmierzenia się z twardszym przeciwnikiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...