Skocz do zawartości
nrl

Crysis 2

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, zadam prymitywne pytanie.

1. Jak dodac sobie do broni tłumik?

2. Jak zapodać sobie termowizję?

Gram już trochę i ustukałem 10 level i gó wno z tego mam.

 

1. Tłumnika nie ma w demie

2. nanovision enabled ;d (przycisk N).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nowy update do dema crysis 2 i.... Malware !

Avira mi wykryl w pliku CryNetwork.dll - trojan TR/Crypt.XPACK.Gen

 

edit: teraz w plikach CrySystem.dll i CryAction.dll

Edytowane przez RatManek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tłumik jest i to w połączeniu ze snajperką. Zebrałem taką broń po pewnym złośliwym camperze.

 

Takich to znaleźć i ubić, to sama przyjemność ;) Czekam na pełną wersje i niech poprawią co nieco. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dno i 3 kg mułu jeżeli chodzi o MP, HDR odrzuca na kilometr. Nie kupuję futurystycznego, szybkiego MP, wolę coś ciut spokojniejszego. Czekam na pełną wersję z nadzieją, że SP będzie dobry :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda nie najgorzej, ale mimo wszystko mogli się bardziej postarać z tymi teksturami. To aż tak ciężko nie jest dodać parę osobnych tekstur i jeszcze je dopracować. Ew, czekanie na jakiegoś patcha. Na razie nic nie oceniam. Poczekam do fulla i wtedy się sam przekonam, bo domyślam się jak będzie ;)

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do dubbingu to mam nadzieję, że będzie możliwość wyboru podczas instalacji wersji kinowej lub oryginalnej. Jak znam życie to z tym dubbingiem będzie taki sam niewypał jak przy ME 1 lub co gorsza z Q IV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na klockach już grają i wrażenia z tego co czytałem raczej pozytywne. Chociaż pewnie porównywali z innymi grami na X360 z ostatnich dwóch lat. Czytałem opinie, że grafika bardzo dobra jak na możliwości klocka. Inni z kolei narzekają na rozgrywkę. Że mniej ciekawie niż w Crysis. Sadząc po trailerach raczej bym się tym nie sugerował. Crysis 1 do połowy gry był dla mnie nudny. Zobaczymy jak to z drugą częścią. Osobiście nie kupuje wersji na konsole, bo taniej i lepiej wziąć na PC. Nie po to zresztą ładowałem kasę w kompa, by teraz wziąć wersje konsolową. Ale cieszy mnie, że wersja na konsole trzyma poziom. Oby tylko wersja PS3 nie odbiegała zbytnio od X360, bo kto wie, a może kiedyś pożyczę od kogoś wersje na PS3 i zagram na TV. 37, a 22 cale to jednak pewna różnica.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co za problem podlaczyc komputer do tych 37"? Mozna nawet uzywac pada - wyjdzie i tak lepiej niz na konsoli :-)

Ja przymierzam sie do zakupu pada od x360 oraz ukladu RF by tanio go podlaczyc i pykac w konsolowe porty niczym na konsoli, lecz w lepszej rozdzielczosci, wyzszych detalach.

Oczywiscie jak dla mnie to C2 tylko na klawiaturze i myszce ;-) chociaz w fpp'ki rownie dobrze mozna grac na padzie, da sie.

 

@ tapatalk

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A sobie podłączaj TV do kompa. Nie widzę problemu. Ale nie każdemu to musi pasować i nie każdy chce trzymać w salonie kompa czy podłączać kompa na stałe do TV. Mnie do PC starczy 22 i tak przez ostatni rok częściej grałem na konsoli, bo na PC to tylko w Mafie 2 grałem . Zresztą konsole to konsole, a PC to PC i tyle w tym temacie.

 

 

Mimo wszystko przydałoby się demko Single Player, aby chociaż troszkę naświetlić sobie sprawe jak to rzeczywiście będzie wyglądać.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie głównie rozchodzi się o to, by nie porówynwać jednego z drugim i męczy mnie już to najeżdżanie na konsole jakie to one złe. Ja gram i na PC i na konsoli i z pewnością zagram w Crysisa 2 na PS3 i na dużym TV. Bez kombinowania z przenoszeniem TV czy ciągnięciem kabla DVI-HDMI i podłączanie bezprzewodowo pada. A co do grania na myszce to rzecz już omawiana i wszyscy wiemy, że się lepiej na niej gra w FPP. Chociaż na padzie idzie się całkiem dobrze nauczyć.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A sobie podłączaj TV do kompa. Nie widzę problemu. Ale nie każdemu to musi pasować i nie każdy chce trzymać w salonie kompa czy podłączać kompa na stałe do TV. Mnie do PC starczy 22 i tak przez ostatni rok częściej grałem na konsoli, bo na PC to w tylko Mafie 2 grałem . Zresztą konsole to konsole, a PC to PC i tle w tym temacie.

 

Korzystam z 32" TV na codzień i nie mam tego problemu :)

Dać się da tylko po co się męczyć. Gdyby x360 miał mousa to bym do tej pory na nim grał a tak po rozgrywce w gry typu crysis na padzie tożto katorga i męka a nie przyjemność.

 

Jakie męczenie, jakie kombinowanie? :) Gramy w FPP na myszce i klawie na dużym ekranie, a w typowe konsolowe porty na padzie(Devil May Cry np.). Kto ma konsole, ten niech się tym bardziej cieszy rozgrywką ;)

Ale dość offtopu. Czekam na dobre multi FPP, parę ciekawych tytułów niedługo wychodzi (BF3 np.). Ciekawe jak to będzie w porównaniu z C2. Pograłbym w solidnego FPP dłużej na necie. Niestety demko C2 jak dla mnie pokazało totalne minimum :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...