Skocz do zawartości
nrl

Crysis 2

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Harry Lloyd

5 GHz - czyli potrzebuje proca. Bardzo tylko ciekawe, czy jest w stanie wykorzystać więcej rdzeni, czy nie. Bo jak nie to kolejna porażka, a DX11 miał wprowadzić obowiązkowy multithreading (multi tu nie znaczy 4).

 

 

Mimo wszystko - w jedynce chyba dalej nie da się (lub cięzko) uzyskać 60 FPS w Full HD na max detalach, kilka lat po premierze. Gość na pustym serwerze "prawie" tyle miał, więc przynajmniej w singlu powinno to być osiągalne, może na następnej generacji. Byle gra sie chociaż skalowała, bo jedynka z nowego sprzętu korzysta minimalnie (zupełnie nie proporcjonalna wydajność względem kart z 2007 roku).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To w Crysisie jest właśnie porażające - skoro trudno znaleźć maszynę, która obsłuży pierwszą część na full detalach, to czego spodziewać się po drugiej części...

 

Ciekawe, czy z perspektywy firmy opłaca się tworzyć produkcję przeznaczoną dla wąskiego grona odbiorców z najlepszymi komputerami?

Czyżby ratowała ich tylko dystrybucja gry na konsole?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Mam nadzieje, że troche pożyje to demo, bo bym chętnie przetestował ale dopiero składam kompa, pewnie w przyszłym tygodniu najwcześniej bede miał wszystko.

 

Póki co ściągne nowe demo na klocku, obczaje drugą mape, choć matchmaking mnie tam dobijał w pierwszym demie.

Edytowane przez Harry Lloyd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytam to gra tnie jak cholera, miejmy nadzieje,ze to tylko dlatego,ze to Demo a nie finalny produkt.Ale jesli nic sie nie zmieni to ja odpuszczam to cudo bo jak na razie nic ciekawego sie nie zapowiada.Demo MP a nie SP - jak dla mnie Crysis do MP sie nie bardzo nadaje.W jedynke i Warheada mozna zagrac raz i tyle, pozniej sie nudzi, a mniemam , ze jeszcze gorzej bedzoe z dwojka :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie interesuje właściwie do kiedy ta beta będzie działać? Do dnia premiery czy przez kilka dni od dzisiaj? Bo po premierze to raczej nie

do 13 marca Edytowane przez Maniakalny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

da sie possac z jakiegos nie torrentowego zrodla?

 

gamershell.com lecialo mi ponad 5MB/s :rolleyes:

 

co jest tworzy kono prze 10 minut i nic sie ni dzieje?

 

Goto gamespy.com

create an account

login in game

profit?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ściągnałem z GamersHell i Avira mi wyrzuca trojana! :blink: Ktoś ściągał z tąd i może potwierdzić, że to fałszywy alarm?

 

Ja ściągnąłem i żadnych trojanów nie mam [ ;

 

 

 

Hm... Mi nie działa z danymi logowania z gamespy.

 

Ja też nie mogę się zalogować - wywala mi problem z 'nickname' i czapa.

 

 

A może jednak to trojan? :D ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem i lipa mogę co najwyżej sobie loga z początku pooglądać. Ani założyć konta ani dostać się na stronę nie można. Niezła reklama na starcie. Po TDU 2 następnej takiej lipy nie kupię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuję ściągnąc z oficjalnej EA, pod warunkiem, ze pójdzie szybko :)

 

Ja też właśnie ściągam ze strony EA, leci pełną prędkością : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już mam 8 lvl, ogólnie gra się fajnie, tryb stealh rządzi :P Zadziwiła mnie na + optymalizacja gra chodzi i wygląda lepiej niż pierwszy Crysis. Jak znajdę kasę to na pewno kupię bo IMO warto choć w multi raczej mało będę grać ale kampania wydaje się być ciekawa.

 

No i jeszcze oprawa dźwiękowa coś pięknego :shock:

Edytowane przez scratix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W porównaniu grafiki to krok w tył w stosunku do Crysis.

 

Za dużo blura, tekstury kiepskiej jakości. Na sprzęcie z SIGa śmiga na full detalach w 1280x1024 - nie spada poniżej 30FPSów. Jaja.

Edytowane przez shooter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masakra, powiedzcie że to nie prawda :lol: Odpaliłem demo i grafika to taka k.upa, że głowa boli. Blur wszędzie, tekstury rozmyte, rozdzielczość 1920x1200 a wydaje się jakby było 800x600, wszystko się świeci jak psu ja.jca to jakaś masakra, co oni zrobili ? Nie da się grać... To tak ma wyglądać ta gra ? To jakiś żart roku. Ci co kupiliby to w ciemno to chyba by nie darowaliby sobie tego do końca życia. Tak "skaszanionej" i brzydko wyglądającej gry dawno nie widziałem. To nie może być crysis :blink:

 

@ath

1.55GB (1 670 217 968 bytes, 1 670 221 824 bytes), polecam tego linka http://static.cdn.ea.com/crytek/u/f/crysis2/Crysis_2_Multiplayer_Demo.exe leciało mi max łączem i cały czas miałem 2mb/s. Ale nawet tego nie ściągaj, taka kupa, że głowa boli.

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile zajmuje instalator, bo zassałem, ale coś przy rozpakowywaniu błędy ;/

 

1,55 GB (bajtów: 1 670 217 968)

1,55 GB (bajtów: 1 670 221 824)

 

dwa rozmiary z właściwości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to bylo do przewidzenia ze grafik bedzie slabsza. Crytek poszedl na latwizne. I zerujac na sprawdzonym tytule z PC postanowili wydac sequel na nowym silniku. Oczywiscie dostosowanego do mozliwosci konsol. I mamy taki efekt a nie inny. I nie winie za to konsol, bo one tez maja swoje lepsze i gorsze tytuly. Winni sa producenci, ktorzy od dawna sieja komercje. Jednak zassam demko z czystej ciekawosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie wróciłem z pracy i pograłem chwilę i moje wrażenia są pozytywne. Grafiki nie ma co oceniać w tej chwili. Gra jest dynamiczna i z wywalonym jęzorem wciągnąłem się w wir walki. Serwery dają rady bo pingi mam w granicach 30. Ogólnie postarali się z tym demkiem. Szybko się ściągnęło, jest gdzie pograć i poznać grę. Mi się podoba bardzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...