Skocz do zawartości
Spisaczek

America's Army 3 - Następca Aa - Premiera 17 Czerwca

Rekomendowane odpowiedzi

Ta gra ma olbrzymi potencjal jesli chodzi o realizm, zlikwidowali smieszne "death messages", crosshair nie jest juz taki dokladny (jak np. dot) - teraz trzeba uzywac ironsightu, no i nie ma "jump-u" - kroliczki z zarogu juz nie wyskocza :) Mogliby jeszcze pozbyc sie SUI a nawet calego HUD-u.

 

jorda88 maja problemy z serwerami.

 

Jak ktos chce sprawdzic czy ma dobre dane do konta to moze logowac sie na: http://login.aa3.americasarmy.com/home

Edytowane przez e-tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Login konta jest praktycznie bezuzyteczny (sluzy tylko do wyboru zolnierza), bo w grze inni widza nazwe "zolnierza", ktorego utworzysz a nie nazwe loginu. Zatem po co byla ta cala akcja rezerwowania loginow to nie wiem, powinni zrobic akcje rezerwowania nazw "zolnierza", bo to jego ksywke widza wszyscy w grze.

 

A DEV`eleporzy poszli chyba spac i wylaczyli serwery, w koncu teraz maja 2:21 nad ranem.

Edytowane przez e-tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale wiecie ze można stworzyc na stare konto do aa?

przynajmniej z tego co na stronce wyczytałem :)

Zakladajac nowe konto do aa3 można podać dane do starego konta i wtedy jakieś bonusy są przenoszone itp.

 

---

 

Serwer leży, nie można się nawet zalogować.

 

Btw ściągajcie gre z normalnego instalatora olejcie steam'a - http://www.bigdownload.com/games/americas-...-deploy-client/

Edytowane przez ath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stargało na STEAMa bez problemu, potem odblokowanie, odpalenie, logo Unreal, menu z loginem... i pulpit.

 

Dołączona grafika

 

Ciekawe, czy to wina przeciążonych serwerów, czy niedopracowanego produktu.

Sytuacja wyjaśni się za parę dni jak minie szał.

post-9139-1245320941_thumb.jpg

Edytowane przez Boxster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stargało na STEAMa bez problemu, potem odblokowanie, odpalenie, logo Unreal, menu z loginem... i pulpit.

 

Dołączona grafika

 

Ciekawe, czy to wina przeciążonych serwerów, czy niedopracowanego produktu.

Sytuacja wyjaśni się za parę dni jak minie szał.

To jest jakiś bug gry, wczoraj podczas tworzenia konta a później "żołnierza" i próby powiązania starego konta z nowym po długim wpatrywaniu się w napis "saving changes" grę wywaliło do pulpitu i wyskoczył podobny błąd. Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze ktos coś napisze o samej grze,rozgrywce itp.? bo jestem bardzo ciekawy jak im wyszła ta część.

Mogę coś napisać, ale tylko z testowania gry solo w trybie explore. :D

 

Kilka spostrzeżeń:

 

-przy obracaniu mychy na boki jest efekt rozmycia ala crysis, tylko mniej intensywny (całe szczęście)

-nie ma już dota jako celownika, jest hybryda krzyżaka, tzn nie klasyczne dwie kreski, tylko cztery nie połączone ze sobą

-celowanie całkiem fajnie zrobione, przy mierzeniu ze szczerbinki jest po bokach rozmyty obraz, duży wpływ na celność ma to, czy stoimy, kucamy, czy leżymy, nie można strzelać podczas biegu

-brak skakania, jest tylko przeskakiwanie, coś podobnego jak w cod4, czyli po podejściu do przeszkody pokazuje się ikonka, że możemy daną przeszkodę automatycznie przeskoczyć w efekcie można pokonać większe przeszkody a blokujemy się na płaskich oponach, czy koszach, dla mnie kiepskie rozwiązanie, miało to zapobiegać skakaniu graczy jak króliki po mapie, ale wystarczyło dać błyskawiczne zużywanie się staminy

-ogólnie odczucia ze starowania postacią pozytywne, bieganie, strzelanie bardziej realistyczne niż powiedzmy w cod4, do serii arma ie ma co porównywać, bo to hardkor

-jest system osiągnięć, lekki powiew rpg, bo zdobywamy statystyki tj. lojalność itp. (nie wiem, jaki mają one wpływ na rozgrywkę)

-tworzymy swojego żołnierza mając do wyboru kilkanaście skinów twarzy, nadajemy mu unikalnego nicka (nick a login do gry to dwie różne rzeczy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to jakis zart ze gra w polowie 2009 roku nei posiada mozliwosci

ustawienia rozdzialk i 1680x1050 ??

No jaja na maxa

 

Sciaglem gre ze STEAM'a , jak ja teraz uruchamiac bez tego ustrojstwa ?

Jak masz wersje steam to musi w tle działać ten program.

Było ściągać normalną wersję "deploy".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stargałem jeszcze raz wersję STEAM i nadal lipa i ten sam babol... Pozostaje chyba czekać na jakiegoś patcha, ew. spróbować za jakiś czas wersji deploy, bo na razie dopchanie się do źródła graniczy z cudem.

 

 

Edit:

-----

Log:

Thu Jun 18 20:10:21 2009 - About to load Steam_api.dll from "c:\michal\gry\steam\steamapps\common\america's army 3\steam_api.dll".

Thu Jun 18 20:10:21 2009 - Failure loading Steam_api.dll

 

Czy ktoś kaman o co chodzi?

Edytowane przez Boxster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mario2k

 

Steam uruchamiasz jeśli zajdzie potrzeba aktualizacji gry.

 

 

...\Steam\steamapps\common\america's army 3\Binaries\AA3Game.exe

 

Zrób sobie skrót na pulpit i tyle.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja znalazłem rozwiązanie mojego problemu.

 

Wystarczy wskoczyć do:

mój komputer -> właściwości -> zaawansowane -> wydajność (ustawienia) -> zapobieganie wykonywaniu danych -> włącz funkcję DEP i wybierz plik startowy aa3game.exe

 

Teraz lata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh pomimo patcha 1.4GB (który pewnie tyle ważył bo był robiony w pośpiechu więc nikt z producentów szczególnie nie starał się nad zoptymalizowaniem jego wielkości) ta wersja gry dalej jest BETĄ.

Raz ładnie wczyta mapę, raz zamyśli się na wieki, a jeszcze innym razem w ogóle zawiesi na amen. Podczas samej rozgrywki np przez Hamachi, to oprócz tego że teraz fpsów jest całkiem dużo (tylko że przy takim poziomie grafiki inaczej być nie może) to jednak cała reszta leży i kwiczy, wszystkie błędy które wymieniane były w tym temacie w "finalnej" wersji dalej występują. Latające bronie, wiszące w powietrzu łuski, niebezpieczne drabiny, błędy animacji np wyciągając granat dalej nasz karabin wisi w powietrzu, znikająca broń... normalnie tyle tego że szok.

Dobra informacja to taka że DEV w końcu budzą się z letargu i próbują coś działać, w celu naprawy tego co spieprzyli :]

Zapowiedziany został patch 3.0.1 na dziś wieczór .

http://forum.americasarmy.pl/announcement.php?f=92

 

Kłopoty członków zespołu DEV

http://www.americasarmy.pl/news/2105-ogrom...espolu-dev.html

Twórcy America's Army 3 na bruku

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=46999

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja znalazłem rozwiązanie mojego problemu.

 

Wystarczy wskoczyć do:

mój komputer -> właściwości -> zaawansowane -> wydajność (ustawienia) -> zapobieganie wykonywaniu danych -> włącz funkcję DEP i wybierz plik startowy aa3game.exe

 

Teraz lata.

A mi nadal nie dziala, wywala mi taki sam blad, po zrobieniu tego co napisales, nadal taka samo :/ mam nadzieje ze po patchu chociaz gra sie uruchomi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ciekawostka, zwolnili zespół robiący aa3.

po takiej wpadce nie ma się co dziwić ;)

 

IMHO nie widziałem jeszcze tak zbugowanej gry... chociażby problem ze statami - trening zaliczony na 100% a gra mi mówi FAILED :D, kolejny kwiatek - chcę wbić na PUSTY serwer - nie ma takiej opcji, po 5 minutach czekania gra powraca do menu... itp...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...