Skocz do zawartości
KacpiV8

Hp Compaq 6735s Format

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Posiadam laptopa HP Compaq 6735s z wgraną oryginalnie Vistą Basic. Vista jest bardzo powolna. Myślę, że format by ją przyspieszył i tu rodzą się moje pytania. Przede wszystkim jeśli chciałbym sformatować samą partycje C (z Windowsem), a nie została dołączona do laptopa żadna płyta w Windowsem, to jak to zrobić? Wydaje mi się, że przy użyciu dysku RECORVERY , tylko jak? A jak wyglądał by format z przejściem z Visty na XP? Pozostaje jeszcze pytanie o oryginalne sterowniki HP, jest ich sporo, a co się z nimi stanie po formacie (zarówno w jednym przypadku jak i w drugim)? Myślę, że znikną, a jeśli tak to skąd je wziąć, ze strony HP?

 

Myślę, że przybliżyłem wam mój problem :wink:

Z góry dziękuję za odpowiedź :wink:

Pozdrawiam :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przywracanie systemu z ukrytej partycji usuwa wszelkie dane nie tylko z partycji C (systemowej), ale także z pozostałych. Miej to na uwadze gdybyś przypadkiem się na to porwał.

 

Zdecydowanie lepiej poczekać na nośnik od HP. Ewentualnie przegrać od kolegi, który taki nośnik (dla HP!) posiada. Przecież seriala masz i tak swojego na naklejce na spodniej części laptopa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przywracanie systemu z ukrytej partycji usuwa wszelkie dane nie tylko z partycji C (systemowej), ale także z pozostałych.

Szczególnie ze w HP pozostała jest tylko jedna partycja, która jest partycją recovery i nie jest ukryta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczególnie ze w HP pozostała jest tylko jedna partycja, która jest partycją recovery i nie jest ukryta.

Mniejsza o HP. Chyba we wszystkich recovery wylatuje wszystko. Przykład:

Masz tylko jedną partycję z systemem + partycję recovery. Wywalasz system, dzielisz sobie partycje © po swojemu i instalujesz system. Jeśli użyjesz w tym momencie recovery, to podzielona partycja znów się "zrośnie" a wszystkie dane pójdą się paść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nie została dołączona do laptopa żadna płyta w Windowsem, to jak to zrobić?

Zajrzec do instrukcji.... podpowiedz jest to zielona kartka....lenistem mi tu zajeżdza...

 

XP postawisz bez problemu... troche zabawy n lite i jazda ... to samo HD audio..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam wszystkie potrzebne stery do HP bedziesz potrzebowal pomocy napisz xdomin@o2.pl

 

p.s co do samego formatowania dysku to zgraj sobie ważne rzeczy na cdki i postaw partycję od nowa (bez recovery bo to strata miejsca) jak nie wiesz jak to zrobić... pisz jw.

Edytowane przez masterdomin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...