Skocz do zawartości
Gość

Uwazaj z kim dzielisz pokoj ..... w akademiku .

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio spotkalem znajomego . Nie widzielismy sie dosc dlugo wiec wziawszy pod uwage to ze nie musze sie jednak spieszyc (jechalem gdzies) poniewaz sam ustalalem w tym dniu ramy czasowe , usiadlem z nim na murku i zaczelismy rozmawiac . Jak to zwykle bywa o wszystkim i o niczym . W pewnym momencie poruszylismy watek plci pieknej hm nei pamietam jak potoczyla sie dalej rozmowa ale znajomek opowiedzial mi historie pewnego goscia ktory odczuwajac bol odbytu , jego swedzenie postanowil zglosic sie do ginekologa . cyt ,,Tej diagnozy nigdy nie zapomne , kiedy brat mi o niej powiedzial padlem ze smiechu - Wielokrotna penetracja odbytu,, . Okazalo sie ze gosc dzielil pokoj w akademiku z 2 gejami ktorzy kazdego wieczora usypiali go i odbywali z nim stos analny hm czy raczej gwalcili . Niemniej uwazajcie z kim dzielicie pokoj w akademie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ginekologa

Dziwne ze akurat do ginekologa, bo takimi sprawami zajmuje sie proktolog :roll:

 

Swoja droga to dosyc nislychana historia.

I smieszno i strasno :lol:

thx za wyprowadzenie z bledu

ku potomnosci

ave

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzeba spac na plecach albo tylem do sciany :lol:

 

a tak BTW ten tekst w roznych wariantach chodzi po ludziach od wielu lat, podobnie jak tekst ze szczoteczkami do zebow i aparatem fotograficznym (motyw wykozystany w Poranku Kojota)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmiejcie się śmiejcie :D Który z Was mieszka w akademiku ? :lol:

Ja :D

Jeszcze nie czulem bolu w odbycie :D

Ale moze juz zaczne rozgladac sie za pasem cnoty ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w gdyni na swietojanskiej jest sklep z jakimis zabytkami itp :) jest na wystawie taki pasek :D bodajze 380zl chca za niego :D

Taaaaaaaaaaa! Wiem który! Ostatnio miałem ze starszą niezłą z niego polewkę :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O qrwa! niemam pytan... gdybym to byl ja albo moj qmpel to bysmy im tak ciala zdemolowali ze zaden juz by niespokrzal na siebie.

 

Żyletką nacila bym mu gleboka linie wzdluz kregoslupa tak zeby przy jkazdym ruchu ciala sie rozdzierala bardziej i bardziej....

 

Drugiemy bym w ciach!a penisa, pracie, cewke moczowa wsadzil slomke a przez nia wpozcil do niego stare zgnile mieso. Po czym wpuscil bym tam kilka much zeby mogly zlozyc jajeczka. No i zszylbym wszytsko na koniec.

 

 

Niemyslce ze jestem jakis nienormalny jednak w przeciwienstwie do was niewidze w tym nic smiesznego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żyletką nacila bym mu gleboka linie wzdluz kregoslupa tak zeby przy jkazdym ruchu ciala sie rozdzierala bardziej i bardziej....  

 

Drugiemy bym w [ciach!] penisa, pracie, cewke moczowa wsadzil slomke a przez nia wpozcil do niego stare zgnile mieso. Po czym wpuscil bym tam kilka much zeby mogly zlozyc jajeczka. No i zszylbym wszytsko na koniec

Czy kolega czytal cos markiza de Sade czy poprostu jest taki z natury :lol: :lol: :lol: Swoja droga bardzo wymyslne tortury, wlasnego pomyslu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio spotkalem znajomego . Nie widzielismy sie dosc dlugo wiec wziawszy pod uwage to ze nie musze sie jednak spieszyc (jechalem gdzies) poniewaz sam ustalalem w tym dniu ramy czasowe , usiadlem z nim na murku i zaczelismy rozmawiac . Jak to zwykle bywa o wszystkim i o niczym . W pewnym momencie poruszylismy watek plci pieknej hm nei pamietam jak potoczyla sie dalej rozmowa ale znajomek opowiedzial mi historie pewnego goscia ktory odczuwajac bol odbytu , jego swedzenie postanowil zglosic sie do ginekologa . cyt ,,Tej diagnozy nigdy nie zapomne , kiedy brat mi o niej powiedzial padlem ze smiechu - Wielokrotna penetracja odbytu,, . Okazalo sie ze gosc dzielil pokoj w akademiku z 2 gejami ktorzy kazdego wieczora usypiali go i odbywali z nim stos analny hm czy raczej gwalcili . Niemniej uwazajcie z kim dzielicie pokoj w akademie .

Łał stary !!!! Historia jest cool - z tym że już od 3 różnych kolegów, z trzech różnych miast ją słyszałem (i każdy twierdził, że to jego brata kuzyna kolega był, ale jak pytałem o konkrety - to okazywało się że gość nie istnieje)

 

A morał tej historyjki jest taki, że ludzie coś gdzieś wymyślą i twierdzą że to świnto prowda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj graham ty to masz bujna wyobraznie - pewnie chcialbys tak jak ten koles nie? :lol:

e tam

zadnych prowokacji prosze : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio spotkalem znajomego . Nie widzielismy sie dosc dlugo wiec wziawszy pod uwage to ze nie musze sie jednak spieszyc (jechalem gdzies) poniewaz sam ustalalem w tym dniu ramy czasowe , usiadlem z nim na murku i zaczelismy rozmawiac . Jak to zwykle bywa o wszystkim i o niczym . W pewnym momencie poruszylismy watek plci pieknej hm nei pamietam jak potoczyla sie dalej rozmowa ale znajomek opowiedzial mi historie pewnego goscia ktory odczuwajac bol odbytu , jego swedzenie postanowil zglosic sie do ginekologa . cyt ,,Tej diagnozy nigdy nie zapomne , kiedy brat mi o niej powiedzial padlem ze smiechu - Wielokrotna penetracja odbytu,, . Okazalo sie ze gosc dzielil pokoj w akademiku z 2 gejami ktorzy kazdego wieczora usypiali go i odbywali z nim stos analny hm czy raczej gwalcili . Niemniej uwazajcie z kim dzielicie pokoj w akademie .

Łał stary !!!! Historia jest cool - z tym że już od 3 różnych kolegów, z trzech różnych miast ją słyszałem (i każdy twierdził, że to jego brata kuzyna kolega był, ale jak pytałem o konkrety - to okazywało się że gość nie istnieje)

 

A morał tej historyjki jest taki, że ludzie coś gdzieś wymyślą i twierdzą że to świnto prowda

no coz wszystko co zle to ja

ze wzgledu na umieszczenie posta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...