Skocz do zawartości
Fisthurry

Hd4870 Vs. Gtx260

Rekomendowane odpowiedzi

Którą wtedy 260 polecacie ?

Osobiście brałbym Galaxy GTX 260+ ze względu na trochę lepsze chłodzenie.

 

jeszcze jedna sprawa - ogolnie rzec ujmując 260 kreca sie lepiej niz 4870, tak?

Tak. Z HD4870 można wyciągnąć ok. 10% (do 800-850MHz) większe taktowanie rdzenia, a z GTX 260 - ok. 20% (700-750MHz).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Którą wtedy 260 polecacie ?

 

Wydaje mi się że od Palita będzie chyba najlepsza, za 625zł z esc, ile wycisnąłbym z niej po OC ?

kto to wie? :mur:

 

anyway bezsens kupować gtx260 za taką cenę. za sto zł więcej masz kartę wolniejszą od 285 pi razy drzwi od 2 do 8 klatek na sekundę w zależności od gry. kupuj w pixmanii gtx 275 od zotaca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dalej polecasz pixmanie? OK, ja odradzam. dolicz 40zł przesyłkę bo tyle sobie krzyczą, odbioru osobistego brak.

 

Notabene Koszt przesyłki powyżej 10kg dalej rośnie a jeżeli chcesz mieć expres który idzie tydzień to d0 5kg koszt przesyłki wyniesie 80zł.

Policz uważnie czy nadal się opłaca kupować w pixmani.

Gdyby Ci się przytrafiła gwarancja policz koszty przesyłki do serwisu we Francji, czas trwania, dodatkowo czas naprawy i czas odesłania. A jeżeli nie uznają gwarancji to nie wiem, czy nie musisz zapłacić także za odesłanie uszkodzonego sprzętu, nie zdziwił bym się.

Dalej to taki supeeeer dil?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Olewajac "testy" i bazujac na tym , ze mialem 4870 , mam GTX260 to moge powiedziec , ze spora iloscia testow nie warto sie sugerowac ;) W wiekszosci? Zarty ;)

Czyli lepszy gtx 260 od radka 4870??

Sam stoję przed takim dylematem jak kolega co do grafiki, jaką brać(również z esc) tak do 650-max 700

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co brać:

Sapphire Radeon HD4870 VAPOR-X 1024MB DDR5 /256bit/ 2xDVI TV-out 659Pln

EVGA GeForce GTX 260 896MB DDR3 /448bit/ HDTV 2xDVI 659Pln

Albo inna opcja w podobnej cenie.

Reszta budy jest pod AM3(phenom 945;Gigabyte MA790XT-UD4P /AMD 790X/GoodRam 4GB (2x2GB) 1333MHz CL9 a wszystko to w obudowie Cooler Master Elite 331-zmieszczą się te karty??)

Edytowane przez drego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...