Skocz do zawartości
kicek23

Wylaczanie Kompa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ostatnio zauwazylem ze moj komputer sie dziwnie wylacza, tzn tak monitor gasnie a komputer chodzi i nie wiem co jest, nie bylo tak na poczatku tylko jakos od 2 m-cy tak jest, hibernacje mam wylaczana, moze ktos pomoc. niewiem moze to wina systemu? z gory dziekuje za pomoc i mam nadzieje ze ktos pomozr

 

Pewnie ktos cos napisze na temat ACPI (wieloprocesorowy komputer z interfejsem ACPI,tak mi pokazuje wiec obsluga ACPI raczej jest) i zaawansowane zarzadzanie energia (nie posiadam tej zakladki w opcjach zasilania ) a jesli chodzi o wazel interfejsu nt to nie moge tego zainst bo pokazuje kod bledu bodajrze 37

konfigurACJA

asus oc palm deluxe

intel i7 940

tagan 900w

3x2gb ddr3

 

 

czego to moze byc wina? plyty glownej czy systemu tak jak napisalem wczesniej, prosilbym o pomoc, tylko najdziwniejsze jest to ze nie wylacza sie tak za kazdym razem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie w opcjach zasilania masz ustawione uśpienie dla przycisku w menu / przycisku na obudowie.

w opcjach zasilania nie mam nic takiego, mam cztery zakladki

schematy zasilania tu mam: schematy zasilania i mam ustawione stacjonarny w domu/biurze, wylaczanie monitoru i dysku mam ustawione na nigdy i wstrzymanie systemu nigdy

zaawansowane kiedy w komputerze zostanie nacisniety przycisk zasilania mam ust na zamknij system

hibernacja wylaczona

zasilacz ups a tu nic bo nie mam ups-a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...